PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 895
ocen
8,6 10 1 222895
8,0 20
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

Jako iż coraz mniej czasu zostało do premiery nowego sezonu, pojawiać się będzie coraz więcej
zdjęć bądź filmików zdradzających za dużo z nowego odcinka. Dzisiaj przypadkiem trafiłam na taki
filmik. Osoby które nie chcą znać przed czasem wydarzeń z premierowego odcinka lepiej niech nie
zaglądają na te strony, albo po prostu bądźcie czujni!

ocenił(a) serial na 9
mandyS

A ja tam lubię spojlery ale do owego tumblra nie mam dostępu.
Podzieli się ktoś linkami?

as_kontakt

Możliwe, że chodziło o fiński trailer, bo słyszałam, że jest w nim naprawdę dużo spoilerów i m.in. samo pojednanie Sherlocka i Johna. Dlatego też go nie oglądałam, bo stwierdziłam, że o ile lubię trochę spoilerów, to aż tyle ich nie chcę.

Claudie33

O, widziałem to, a jakieś 5 minut później usunęli. Wcale nie ma tam tak wiele spoilerów, całość trwa ledwie 30 sekund :P

SPOILER!!!!!

Jest tam scena w której Mycroft niejako odnajduje Sherlocka i mówi mu że czas wracać do gry, czy coś w ten deseń. No i wcale nie chodzi o pojednanie Sherlocka i Johna, tylko mamy pokazaną scenę, w której Sherlock udając barmana (muszka!) podchodzi do stoliku Johna i prosi o złożenie zamówienia, ten patrzy mu w oczy i tyle...

TomKruz

Boże, napisałem "barmana", a oczywiście chodziło o "kelnera", wybaczcie :D

ocenił(a) serial na 9
TomKruz

Czyli jednak nie wyskoczy z tortu, ale prawie, prawie…;)))

ocenił(a) serial na 10
as_kontakt

http://love-fairytale.tumblr.com/post/70595919472/okay-so-i-found-this-extended- sherlock-trailer-on

ocenił(a) serial na 7
esline

Spodziewałam się jednak więcej spoilerów. Tak na dobrą sprawę to nic tu takiego nie pokazali.

esline

Szlag, już usunięte. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones