PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673360}

Shetland

7,5 978
ocen
7,5 10 1 978
Shetland
powrót do forum serialu Shetland

Ogromnie przywiązałam się do DI Pereza i jego współpracowników:). Prawdę rzekłszy, chyba mniej ważna jest dla mnie sam a intryga, czekam na wzajemne interakcje protagonistów serialu, na widoki, na ciekawe typy ludzkie. A najważniejszy jest oczywiście Douglas Henshall, jego gra emocjami, uczuciami, wszystko odbija się na jego twarzy jakże naturalnie. Mistrzostwo.

ocenił(a) serial na 9
mgorzata

Hej - ja też czekam bo serial jest znakomity ,urokliwy,klimatyczny ( ach ta muzyka ! ) ale przede wszystkim ma genialnie wręcz dobrane postacie ,tak jakby scenariusz napisano specjalnie pod nich .Rewelacja ! Oczywiście moje serce skradł zdecydowanie detektyw Perez ,charyzmatyczny ,prawy i prawdziwy. Wow ale facet !
Świetnie opowiedziane historie ,każda znakomita ,mogłabym oglądać ten serial w nieskonczoność
Przyłączam się do Ciebie w oczekiwaniu na dalsze sezony i ciepło pozdrawiam :-)))))

ocenił(a) serial na 8
mgorzata

zdecydowanie czekamy na 6 sezon;)

ocenił(a) serial na 8
mgorzata

Czy wiadomo już coś o 6 sezonie?

jd71

Na razie tylko tyle, że BBC przedłużyło serial. Zważywszy na to, że wszystkie dotychczasowe sezony startowały między styczniem, a marcem, mam nadzieję, że już przy nim majstrują ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Dzięki za info, będę czekać :) 6 sezon był świetny, żal byłoby się rozstawać z Perezem i spółką.

jd71

Dla mnie to jest wyjątkowa półka z serialami-one mnie hipnotyzują, w ogóle odpływam, mogę oglądać non stop, jakby producenci dodawali jakiś środek działający na widza transowo. Na temat Pereza napiszę tylko tyle, że razem z detektywem Hardy'm z "Broadchurch" są detektywami mojego życia ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Lubiłam także Wallandera. Broadchurch nie oglądałam, ale skoro polecasz, to już włączam pierwszy odcinek :)

jd71

Biorąc pod uwagę gusta i guściki-możesz nie mieć dreszczo-ciar tu i ówdzie. Mnie Tennant rozwala w ogóle, a w tym anturażu-skala mi się skończyła ;) Mam nadzieję, że będziesz nie mniej zadowolona. Z serialu, oczywiście ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Właśnie skończyłam 2 odcinek. Też super, będę oglądać całość!


Ale jedno trzeba przyznać. Widoki w Shetland są chyba piękniejsze niż w Broadchurch :))

jd71

Tak, absolutnie. Nie licząc Tennanta ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Obejrzalam Broadchurch. Super! A ja teraz polecę Ci inny serial- Trapped. Podobny klimat, ale mroczniejszy, i zamiast deszczu mamy śnieg... Dużo śniegu (Islandia).

jd71

Widziałam i-masz rację-porządnie przy tym wymarzłam ;) Dziękuję!

jd71

Oficjalnie zamówiono dwa kolejne sezony-po sześć odcinków. 2020 i 2021 rok.

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Widziałam tę informację na instagramie- super! Nie mogę się doczekać!

jd71

Oj, tak. Jak nie cierpię zimy, tak wtedy mi nowy sezon zupełnie nie będzie przeszkadzał ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Ja w tym sezonie spobuję z ciekawości być do przodu i obejrzę już na bbc premierowo, a co tam! Najwyżej połowy nie zrozumiem... Ale ciekawość mnie zżera.

A czy jeszcze coś możesz polecić w tej kategorii? Wczoraj obejrzałam ACS s02 o Versace, tu wprawdzie klimat nieco cieplejszy i hmmm... bogatszy, ale też ciekawy. I nie wiem co oglądać dalej.

jd71

Fiu, fiu, jak ja bym chciała mieć ten problem: "co oglądać?" ;) Ja bym chętnie sobie jakieś 24 godzinki dokupiła. A tak serio, chętnie Ci coś polecę, choć najłatwiej będzie zerknąć na mój profil. Masz tam serialowe "do wyboru do koloru", z naciskiem na słowo "kryminał" ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Właśnie już dawno chciałam to zrobić lecz masz ustawione konto prywatne- nie udostępnia żadnych danych.

jd71

Pyknij zaproszenie i zaraz będziesz miała dostęp ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Dzięki za wspaniałe wieści!!

mgorzata

Ależ proszę ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Czy ja tez moge pyknąć zaproszenie? :)

mgorzata

Z największą przyjemnością ;)

ocenił(a) serial na 9
mgorzata

A ja dopiero dzisiaj zobaczyłam, że Shetland przedłużony na kolejne dwa sezony! Co za radość :) Sprawdzałam imdb co jakiś czas, ale długo nie pojawiała się żadna informacja o kolejnych sezonach.

ocenił(a) serial na 8
mgorzata

Doczekaliśmy się! sezon 6 wystartował 20 października w BBC One! A sezon 7 już jest kręcony. Tyle dobra :)!

ocenił(a) serial na 8
jd71

Oby więcej takich pozytywnych wieści, dzięki jd71 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones