PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673360}

Shetland

7,5 977
ocen
7,5 10 1 977
Shetland
powrót do forum serialu Shetland

Sześć odcinków, miejsce akcji, poza Szetlandami, podobno także...Norwegia ;)

pogodno_2

Nowy sezon startuje 13 lutego na BBC One.

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Odliczam dni do 13 lutego :)

nikolatesla

Odliczasz w towarzystwie! ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Hi Pogodno ,hehe nie spodziewalem sie ze sie znowu spotkamy!!!! Wlasnie dzis bede ogladal Shetland musze spr ktory to odcinek ale wciagnalem sie calkiem nowy klimat dla mnie i ten szkocki akcent, a tak w ogole to poprzednich serii nie ogladalem pzdr

Raddy

Ahoj, no, ja jestem wierną fanką serialu i zawsze czekam na kolejną odsłonę. Jeszcze nie ruszyłam najnowszego sezonu, bo tłumaczenie jest tu szczególnie skomplikowane. I trzeba się wykazać szczególną cierpliwością ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

obejrzałam cały sezon i finał naprawdę wow, niby akcja wolno się toczyła, ale na sam koniec nadrobili ;) i już zapowiedzieli następny sezon w przyszłym roku więc jest super :) i tylko znowu odliczać ;)

chiiii

Zazdroszczę, bo ja wciąż nie mogę doczekać się tłumaczenia. Podobnie-Vera. D.U.P.A. ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

dlatego oglądam z angielskimi napisami, bo nie mam cierpliwości czekać na polskie ;) polecam, bo akurat w tym serialu nie używają skomplikowanego słownictwa więc idzie zrozumieć :) noo Verka też obejrzana, ale coś tak mi nie podszedł ten sezon, liczę na następny!

chiiii

Ja, natomiast, mogłabym się już doktoryzować z przedmiotu "cierpliwość międzynarodowa" ;)

chiiii

Hey a gdzie ogladalaś z napisami jesli można wiedziec. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
aldonak

ściągam z torrentów a napisy ze strony http://www.addic7ed.com/ tam są napisy do większości seriali i są dodawane w ciągu 1,2 dni od premiery odcinka :)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Właśnie skończyłam oglądać 4 sezon i naprawdę jest rewelacyjny. Fabuła wciągająca, trzyma w napięciu, Douglas Henshall jak zwykle cudowny. Jestem pod wrażeniem gry aktorskiej, zwłaszcza gościa, który grał Thomasa Malone. Coś niesamowitego, po prostu się wtopił w tę rolę. Aż się zastanawiam, czy on naprawdę taki jest, czy po prostu ma tak rewelacyjny warsztat aktorski.

Kurde, tyle czekania i tak szybko po wszystkim (święta, święta i po świętach). Bardzo mnie ucieszyła zapowiedź piątego sezonu w przyszłym roku :)

Ja też oglądam z angielskimi napisami, bo to też najlepszy sposób do ćwiczenia języka. Nawet filmy niemieckie, czy hiszpańskie oglądam z angielskimi napisami ;) Szkocki bywa trudny, więc bez napisów ani rusz ;)

nikolatesla

To jest jeden z bardziej klimatycznych seriali kryminalnych. A Douglas.....brak słów ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Oj prawda, i wyglądał znacznie lepiej niż w 3 sezonie - nieco dłuższe włosy i jaka różnica :)

nikolatesla

W takim razie chyba będę musiała rzucić serial, bo nie dam rady ;)

pogodno_2

Sezon 6 rusza 20 października na BBC One.

nikolatesla

Czwarty sezon - a Perez i jego ludzie nadal w świetnej formie :) Znakomity scenariusz (choć cliffhanger na koniec bergeńskiego odcinka mogliby sobie darować...), jak zawsze koncertowo zagrane, a sfilmowane tak, że już sprawdziłam połączenia lotnicze z Aberdeen :D
Nie do końca jedynie przekonuje mnie motyw zabójstwa dziennikarki. To w ogóle nie powinno się było wydarzyć. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji w realnym życiu, nawet jeśli Szetlandczycy są bardzo specyficznymi ludźmi...
A Douglas w tych swoich jasnoszarych sweterkach wygląda jak marzenie. Po prostu ;)

ACCb

Niestety, właśnie morderstwo dziennikarki i jego wyjaśnienie było najsłabszym ogniwem sezonu 4. Nierealna sytuacja i zachowania osób niorących "w tym" udział. Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones