PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555565}

Shiki

7,7 3 256
ocen
7,7 10 1 3256
Shiki
powrót do forum serialu Shiki

Pozytywne zaskoczenie

ocenił(a) serial na 10

Głębia? Brak piszczących idiotek i debili? Prawdziwe dylematy moralne? Autentycznie poruszające? Niemożliwe, to nie może być anime.

ocenił(a) serial na 7
Phea

Może. Jak się szuka czegoś więcej niż Czarodziejek z Księżyca to się znajduje bardziej konkretne anime.

ocenił(a) serial na 10
Dentarg

Nie wyczuwasz ironii?

ocenił(a) serial na 7
Phea

Nie wyczułem :(

Phea

Jak widać nie rozumiesz, co to jest ironia. Tak jak nie masz pojęcia o dobrych anime.

ocenił(a) serial na 10
JackCarver

Nie ma to jak odpowiadać na komentarze sprzed dziesięciu lat. Dzisiaj sformułowąłabym tę ocenę w zupełnie inny sposób.

ocenił(a) serial na 7
Phea

Stereotyp. Anime z reguły jes lepsze pod każdym względem % od odpowiedników z żywymi obiektami. Fabuła,artyzm,głebia,postacie, sceneria, kostiumy, charakteryzacja itd

ocenił(a) serial na 10
Phea

Taa, ja do końca nie wierzę, że do samego końca wytrwało to w tym klimacie. Pozytywne zaskoczenie? Ja jestem w szoku. Za żadne skarby nie spodziewałam się po tym takiej perełki. Nastawiłam się na zwykły horrorek, a dostałam... nawet brak mi adekwatnego określenia.

ocenił(a) serial na 7
Lilith_Flame

horroru to nie uświadczyliśmy. Ale może wydawać się straszne, że w połowie seansu bardziej przejmowałem się losem wampów niż ludzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones