PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555565}

Shiki

7,7 3 257
ocen
7,7 10 1 3257
Shiki
powrót do forum serialu Shiki

Ja oceniam... 9.9/10 =) może później dodam to 0.1 =D

ocenił(a) serial na 7
Kamachikuru

Ja postawiam temu anime 9/10. ,,Stopień,, niżej przez te straszne włosy niektórych bohaterów.

ocenił(a) serial na 9
Arachne13

kreska jest dziwna, to prawda, ale ogolnie cala reszta na wysokim poziomie. na poczatku jakos sie nie moglem przekonac, bardzo powoli sie ta cala fabula rozwijala, ale kiedy juz nabrala impetu to zrobilo sie interesujaco. na ta chwile dalbym 8, zobaczymy jak to sie wszystko skonczy, moze wtedy pomysle nad podniesieniem oceny

kpreiss6

Jak dla mnie 9/10. Anime świetne, ma dobry klimat, czekam z niecierpliwością na każdy odcinek. Historia całkiem inna niż wszystkie dzisiejsze opowiastki o wampirach dlatego fajnie to się ogląda. No i muzyka czarująca, nie wspominając o genialnym 1 OP.

użytkownik usunięty
xxxArashix

Całkiem przyjemnie się ogląda, w miarę poważna animka (bez masy typowych dla tego gatunku idiotycznych wątków - patrz Bleach), wciągająca fabuła, duży plus za piosenki Buck-Ticka - ode mnie 7/10

użytkownik usunięty

... albo nawet 8/10 :D

ocenił(a) serial na 7

Ogromny plus za buck-tickowy opening i ending. Nadały klimatu całości.
Ogólnie oceniam Shiki na 7 pktów. Nie specjalnie mnie wciągnęło i jednak chciałabym, żeby anime, które ma byc w zalożeniu poważne i straszne, było pozbawione idiotyzmów, jak choćby wygląd niektórych bohaterów...

ocenił(a) serial na 10
Arachne13

co do włosów . to akurat najbardziej podobały mi się w całym anime : )

ocenił(a) serial na 9
Kamachikuru

pierwsze 20 odcinków jest nudne, ale warto oglądać 2 albo 3 ostatnie , oceniłam 9/10 :)

ocenił(a) serial na 7
nNesti

Trochę się zgadzam..możnaby obejrzeć pierwsze 3 i ostatnie 3..całość generalnie wypada przydługawo.
Wielki wielki plus dla muzyki.

Falkor_2

Racja, no cóż, oglądało się ciekawsze anime, ale to jest niezłe. z czystym sumieniem stwierdzam 8/10.

Kamachikuru

10 / 10 :3

Kamachikuru

Na początku wynudziłam się jak mops i ucieszyłam potem, gdy akcja zaczęła się rozwijać. Fajne studium psychiki człowieka (przynajmniej w jakimś stopniu), dam całe 8/10.

JaMajka69

10/10, powoli rozwijająca się akcja, ciekawe postacie, wprawia w zakłopotanie, zaciera granicę między dobrem a złem.
Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones