PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555565}

Shiki

7,7 3 257
ocen
7,7 10 1 3257
Shiki
powrót do forum serialu Shiki

pierwszy raz oglądałam anime z rodzaju straszniejszych, jedna rzecz mnie wkurzała, to powtarzanie objawów choroby i gadanina wokół tego, ogólnie cekawe anime

ocenił(a) serial na 10
nofree

Też mi się to nie podobało. Każdy już wie po paru odcinkach, że się przemieniają!!! Fajna anime... :D

ocenił(a) serial na 9
nofree

szkoda że to jednak w ogóle nie było straszne a raczej w 100% dramatyczne do momentu gdy 50% thrileru i zagadki poszło w odstawke

nofree

Mi się podobało, choć nie było raczej straszne, lecz jak powiedziano, dramatyczne.

ocenił(a) serial na 8
nofree

Zmieściłem się w jeden dzień z tą serią. Ta seria nie jest zła i na pewno znajdzie swoich zwolenników. Chociaż mówię że seria nie jest zła to nie za bardzo pod mój gust. Pierwsze odcinki zaczęły trochę przynudzać, ale potem trochę się rozkręca. Nie jestem przyzwyczajony do takiego typu produkcji gdzie głównie mamy te dramatyczne akcje. Cóż... trochę ta seria pokazuje, chociażby nawet jakie mogą być Wampiry, ale już jak wchodzą te morderstwa i ciągły wzrost zgonów to zaczęło robić się monotonne do czasu. Dla mnie to ta seria 8/10.

ocenił(a) serial na 7
nofree

Generalnie to obejrzałam to anime z ciekawości. Koleżanka mi polecała. Nie sądziłam, że za tym wszystkim stoją wampiry. Kiedy już do tego momentu doszłam, trochę mnie to rozczarowało. Ale oglądałam dalej i dalej. Wciągnęło mnie i to dosyć mocno. Nie było straszne, raczej bardzo smutne, bo ludzie nie byli w stanie zrobić nic. Ta ich bezsilność tylko przyciągała moją uwagę, bo czułam, że w końcu coś muszą zrobić. No i ta rzeź na końcu. W końcu coś zrobili, ale nie sądziłam, że coś takiego oO. Bardzo mi się podobała ta seria, ma swój klimat, niecodzienna. Pierwszą książką o wampirach, którą przeczytałam, była Anne Rice i jej Wywiad z wampirem, dlatego ta koncepcja wiecznie potępionych nie do końca mi odpowiadała.. Chociażby to jak się miewały wilkołaki, nigdy się nie spotkałam z tym, aby piły krew. No ale ciekawe rozwiązanie, moim zdaniem na plus. Kilka postaci mi przypadło do gustu chociażby brat Akiry, który co prawda popełnił głupotę idąc z kołkiem zupełnie sam, ale no cóż. Jest dzieckiem. Nie mogłam przeżyć Megumi.. Beznadziejna : )
No i ta muzyka Yasuharu Takanashiego .. Wspaniała ! :D

Ogółem 8/10 .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones