PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 112
ocen
8,4 10 1 37112
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

To jest forum serialu, a nie mangi, robicie tu maksymalny syf! Chyba jednak nie lubicie tego
anime, skoro śmiecicie na jego stronie wpisami o mandze. Idźcie na forum mangi tam się
pewnie dowiecie wielu ciekawszych rzeczy niż od przeciętnego zjadacza anime, a ta strona będzie
bardziej czytelna. To tylko moja propozycja, róbcie co uważacie za słuszne.

ocenił(a) serial na 9
QusaQ

Ogólnie to się zgadzam z tobą.Może oprócz tego że nie lubią anime skoro piszą o mandze przecież mogą oglądać anime i czytać mangę żeby być na bieżąco z fabułą :)

ocenił(a) serial na 9
armi_112

Na bieżąco z fabułą mangi, fabuła w anime na razie zatrzymała się na ostatnim odcinku. W sumie to na tej stronie o niczym innym się nie dyskutuje niż o mandze. Fabuła anime pójdzie do przodu jak będą kolejne odcinki. Ale ogólnie strasznie fajnie jest to Shingeki no Kyojin, rewelacja jak dla mnie, także nie dziwię się dlaczego tyle osób zaczęło czytać mangę. Tylko jak mówię, moim zdaniem, to jest forum dla anime.

ocenił(a) serial na 9
QusaQ

Zgadzam się. Tylko chciałem zaznaczyć ze jak ktoś czyta mangę nie musi oznaczać że nie lubi anime :)

ocenił(a) serial na 9
armi_112

Jasne że tak :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones