PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 112
ocen
8,4 10 1 37112
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

To w końcu jak z tą piwnicą ? Tyle zachodu o nią a i tak zero zdobytych informacji o tytanach,może
jakieś dodatkowe odcinki po 25 istnieją ?

Agron334

ma być drugi sezon, ale nie wiadomo kiedy. pewnie w 2015

ocenił(a) serial na 8
Agron334

A może mi ktoś wytłumaczyć skąd on wziął ten klucz? W pierwszym odcinku jak ojciec mu mówi o tej piwnicy to wychodząc zabiera klucz ze sobą. W którymś z następnych odcinków Eren się budzi i ma klucz na szyi. Jak?

Lirick59

Spoiler


Eren, w momencie jak strzelają do niego i jego przyjaciół z armaty (9 odcinek?) ma retrospekcję z ojcem, który go odwiedza. Daje klucz i wstrzykuje pewną substancję. To ma miejsce już po upadku muru Maria, ale przed wstąpieniem do wojska. A dlaczego Eren tego nie pamięta już nie będę pisał, jest to akurat aktualnie w mandze, więc pewnie jakoś obejrzymy te sceny pod koniec 2 sezonu.

ocenił(a) serial na 8
ink1313

Pamiętam że miał jakieś wizje z ojcem, ale myślałem że to było sprzed ataku Kolosalnego Tytana. Czyli ojciec go jakoś odnalazł po śmierci matki, zwinął z oczu Mikasy, wstrzyknął wiadomo co i odstawił na miejsce? Bo nie rozumiem tego że jak Eren się ocknął w którymś momencie to w ogóle nie zdziwiło go że ma ten klucz, Mikasy zresztą też. Chyba że Mikasa o tym wiedziała. Sorry jak mieszam ale już trochę tego nie pamiętam, musiałbym jeszcze raz obejrzeć.

Lirick59

Też za bardzo nie pamiętam, ale myślę, że Armin i Mikasa o tym wiedzieli. Nie chcę zepsuć zabawy, ale to, że u naszych bohaterów część wspomnień z tamtego dnia ulotniła się nie jest przypadkiem. Teraz w mandze ta retrospekcja z ojcem Erena się poszerzyła... i się jeszcze poszerzy, bo to i tak nie jest wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones