PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 112
ocen
8,4 10 1 37112
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Manga w kolorze?

ocenił(a) serial na 7

Jest gdzieś dostępna? Z reguły nie czytam mang, ale perspektywa czekania dwa lata na drugi sezon to męczarnia.
Ostatnio zacząłem czytać Naruto. Fani się ogarnęli i zaczęli kolorować mangę i stwierdziłem, ze wreszcie da się to
czytać! Nie wiecie, czy może Tytani są gdzieś dostępni w wersji pokolorowanej :D?

ocenił(a) serial na 10
Brazyliszek

Nie ma kolorowej wersji. Niestety musisz czytać albo normalnie, albo w ogóle.

ocenił(a) serial na 9
Brazyliszek

Kolorowanie mangi to profanacja, więc wątpię, żeby ktoś podjął takie działania w przypadku "SnK".

I jeśli chcesz zacząć czytać mangę, to z góry uprzedzam, że kreska w niej jest delikatnie mówiąc średnia. W anime znacznie ją poprawili, dlatego dobrze się to ogląda. I jeśli ktoś nie jest przyzwyczajony do czytania japońskich komiksów to myślę, że manga "SnK" może odstraszyć, niż zachęcić.

ocenił(a) serial na 10
Skaza

Podpisuję się obiema rękami. To urok mangi, że jest czarno-biała. A jeśli chcesz mieć ją w kolorze, to weź kredki Bambino i sam pokoloruj. Tylko lepiej tego nikomu nie pokazuj ;P

Brazyliszek

widziałam tylko pojedyncze strony pokolorowane przez fanów, ale założę się, że nikt z nich nie ma w planach by pokolorować całą mangę.

odnośnie tego co napisał(a) Skaza - również kreska anime została poprawiona - na blue rayach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones