PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 111
ocen
8,4 10 1 37111
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Opis serialu mnie zainteresował, jednak mam spore wątpliwości co do jego poziomu. Głównie dlatego, że reżyserem jest twórca Death Note. Obejrzałem wszystkie odcinki tego anime (tak już mam, że jak zacznę, to zazwyczaj oglądam do końca) i moim zdaniem nie jest złe, ale to wg mnie produkcja dla młodzieży gimnazjalnej/licealnej (nikogo nie obrażając). Generalnie oczekuję jednak zdecydowanie więcej od filmów czy seriali. Stąd moje pytanie: mam się zabierać za Shingeki no Kyojin czy lepiej sobie odpuścić?

Dr_Gonzo35

Przede wszystkim Death Note to trochę inne klimaty niż Shingeki no Kyojin.
DN to taki animowany kryminał z naciskiem na intrygi i zwroty akcji. SnK to głównie akcja, widowiskowe walki i trochę animowanej przemocy z oryginalną, trochę dramatyczną, aczkolwiek niezbyt wymagającą fabułą w tle.
Przynajmniej jeszcze nie na tym etapie! - zwracam na to uwagę, bo anime będzie kontynuowane w tym roku(prawdopodobnie na jesień) i następna seria podniesie trochę ogólny poziom(wiem, bo czytam na bieżąco mangę, na bazie której powstaje ta adaptacja).
Osobiście Death Note'a cenię wyżej niż SnK(właśnie za fabułę) toteż myślę, że jeżeli uważany przez wielu za klasyka gatunku anime DN nie przypadł ci do gustu(tudzież masz większe wymagania) to z "Atakiem Tytanów"(polski tytuł) raczej nie będzie inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones