PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 010
ocen
8,4 10 1 37010
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

... i szczerze mówiąc, nie zachęciło mnie to do oglądania dalej. Nabieram podejrzeń, że wysoka ocena na Filmwebie wynika z faktu, że jest tam dużo brutalności. Główny bohater mnie denerwuje, ma takie przerośnięte ambicje i ideały typowe dla 15-latka. Jego siostra też nic specjalnego, co jakiś czas go ucisza pięścią i widać, że ma być "tą rozsądną" w tym anime. Może ktoś mnie zachęci do oglądania dalej, czy jednak nie ma sensu?

merdenoms_

Owszem jest dużo brutalności. Nadrzędnym celem głównego bohatera będzie dalej to samo, ale czasem trochę się stonuje, a Mikasa nadal będzie starać się wiernie przy nim czuwać. Czy warto dalej oglądać? zależy czego oczekujesz od tej serii :)
Obejrzałaś 2 z 25 odcinków, pierwszego z prawdopodobnie trzech sezonów jakie powstaną(drugi właśnie powstaje), więc to trochę mało na nawet ogólną ocenę.
W kolejnych dwóch-trzech odcinkach poznamy część czołowych bohaterów i tworzące się między nimi relacje, potem zrobi się trochę dramatycznej zawieruchy, poznamy trochę przeszłości głównych bohaterów, będzie trochę walk, a po nich będziemy stopniowo poznawać kolejne tajemnice świata opanowanego przez tytanów oraz ludzi żyjących wewnątrz murów.
Jak to ktoś już ładnie ujął w jednym z wątków na forum: "taki animowany LOST".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones