PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 112
ocen
8,4 10 1 37112
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Nie sądzicie, że autorzy (studio) trochę zwodzą fanów Snk? Najpierw było anime, potem wersja kinowa anime czyli troszkę dłuższa wersja odc 13.5 a teraz jeszcze widzę, że film aktorski robią, owszem ale to wciąż ta sama historia!!! Zamiast po sukcesie pierwszej seri wziąść się porządnie za drugą i zadowolić fanów, to oni (twórcy) próbują wycisnąć z jednej mangi jak najwięcej! To chyba jakiś żart, że na drugą serie musimy czekać aż do 2016r! A ile już minęło od zakończenia pierwszej serii! Naprawdę zrobiło na mnie duże wrażenie to anime ale nie dajmy sie zwariować, nikt nie bd czekać 3 lat na kontynuację serii. Na tą chwilę bardzo chciałabym się dowoedzieć jak potoczą się losy bochaterów Snk ale kto wie co bd za 2 lata? A jestem w 100% pewna, że nie tylko ja sie czuję niezaspokojona treściowo (być może to nie najlepsze sformułowanie, ale wiemy o co chodzi;) Jedynym pocieszeniem jest tutaj historia Leviego ale są to (wow) dwa odcinki w odctępie 5 miesięcy! Kolejny raz autorzy pokazują, że nie dbają o fanów tylko o ich portfele:/

ocenił(a) serial na 9
florencja6

Autorzy zdecydowali się na taki krok bo nie chcą odbiegać od mangi, nie chcą w swoim anime niepotrzebnych zapychaczy fabularnych (patrz ile fillerów ma Naruto albo Bleach prawie ponad połowa anime nie ma nic wspólnego z mangą), dlatego przeciągają cykl produkcyjny to pierwszy powód, drugi to zobacz sobie jak dopracowaną kreskę ma to anime. Jeśli nie możesz się doczekać tytanów to czytaj mangę która jest wydawana w Polsce przez JPF albo w internecie (oczywiście tylko po angielsku). Ja tam wolę poczekać jeszcze ten rok, kreska Isayamy jest tak straszna że tylko by mi obrzydziła ten tytuł za to scennaiursz to już dla mnie majstersztyk.

ocenił(a) serial na 10
ka3one

to zacznij czytać mangę są aktualnie 64 Chaptery po przeszło 30 stron ale na 65 trzeba czekać do lutego ;_;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones