Shingeki no Kyojin (2013-2023)
Shingeki no Kyojin: Sezon 4 Shingeki no Kyojin Sezon 4, Odcinek 11
Odcinek Shingeki no Kyojin (2013-2023)

Counterfeit

7,9 170
ocen
7,9 10 1 170
Shingeki no Kyojin
powrót do forum s4e11

Zmarnowany odcinek

ocenił(a) serial na 9

Szczerze uważam, że odcinek 11 może śmiało kandydować do miana najgorszego odcinka 4 sezonu. Niestety znakomita większość odcinka została poświęca najbardziej irytującej postaci w tym uniwersum oraz jej przydupasowi.
Zważywszy, że ostatni sezon ma liczyć 16 odcinków, 11 odcinek jest zwykła marnotrawstwem.
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

kabaciej07

Jako osoba znająca materiał źródłowy mogę jedynie zdradzić odrobinę, iż w odcinku tym nie pokazywano przypadkowych rzeczy i nie był to filler/zapychacz. Wszystko ma tu swoje znaczenie dla przyszłych wydarzeń.

ocenił(a) serial na 9
Soleks100000

No cóż pozostaje mi tylko polegać na Twojej opini, która jest poparta wiedzą z mangi

ocenił(a) serial na 9
kabaciej07

Mi się podobał ;) Ok, nie było dużo akcji, ale podeszłam do niego bardzo emocjonalnie, szczególnie do zakończenia. Od jakiegoś czasu pokazywany nam był kontrast między dwoma światami (wyspa i poza wyspą), ale tak naprawdę dopiero w tym odcinku mieliśmy otwartą konfrontację, w której jedna strona próbowała przekonać drugą, że to ona ma rację

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones