Shingeki no Kyojin
powrót do forum 4 sezonu

CGI

ocenił(a) serial na 10

Jakie jest wasze zdanie na temat użycia w ostatnim sezonie tak dużej ilości CGI? Mi osobiście to nie przeszkadza, a przynajmniej nie na tyle, żeby zepsuć mi przyjemność z oglądania. Powiedziałbym nawet, że to jedno z lepszych CGI jakie widziałem w anime.

Piechara

Do najlepszego mu dużo brakuje (MAPPA wykonało o wiele lepszą robotę pod tym aspektem w Dorohedoro czy Jujutsu Kaisen nie wspominając o Land of the Lustrous studia Orange) jednak wciąż jest naprawdę dobrze. Szczególnie uwzględniając bardzo napięty grafik w studiu.

ocenił(a) serial na 9
Piechara

Też myślę, że nie jest źle, ludzie się czepiają, ale MAPPA wykonuje naprawdę dobrą robotę.

ocenił(a) serial na 10
Piechara

No nie będę ukrywał, że mi nie przeszkadza, bo przeszkadza, ale mówiąc szczerze wszystko oprócz CGI to jest po prostu arcydzieło i wygląda na to, że będzie tylko lepiej. Trochę mam za złe, że nie przełożyli premiery, żebyśmy mieli wszystko wizualnie dobrze, ale kompletnie nie zabija to hype'u podczas oglądania, a gdy postacie nie są modelami w Blenderze to wygląda naprawdę świetnie. Mimo wszystko liczę, że w part 2/filmie (jeszcze nie wiadomo co będzie po 16 odcinku) się tego pozbędą i użyją po prostu mniej klatek podczas animowania, bo to zawsze lepsze niż CGI.

ocenił(a) serial na 8
ByrekK

Może przy Drugiej części będzie jeszcze lepiej z warstwą wizualną tytanów

radas1998

Witam orjętuje się ktoś kiedy dalsze odcinki bo koniec jest na 16 a kiedy kontunuacja

ocenił(a) serial na 8
Konrad_Wisniewski_294

Dokładnej daty nie podano. Ale prawdopodobnie w 2022 roku

ocenił(a) serial na 8
Piechara

Coś im się popsuło przy animacji w jednym odcinku(jeden z pierwszych, gdy dzieciaki i Reiner przechodzą się po zdobycznym mieście), ale poza tym to naprawdę nie jest problem. A nawet wyszło bardzo dobrze bym powiedział, ten sezon nie jest idealny, ale akurat CGI bym nie wywalał tylko w paru miejscach poprawił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones