Shingeki no Kyojin
powrót do forum 4 sezonu

SEZON 4 - wrażenia

ocenił(a) serial na 10

Przyznam, że na ten sezon tak długo trzeba było czekać, że zapomniałem o tym anime lol.
Nagle widzę, że już aż 7 ep jest :D No to jazda! Jeden wieczór, wszystko pod rząd obejrzane i szczena na ziemii! Nawet się cieszę, że NIE czytałem mangi. Nie umiem sobie wyobrazić SnK bez tej muzyki w tle.

Do rzeczy: jestem mega zaskoczony ile warstw ma fabuła. Kto by pomyślał, że po drugiej stronie jest cała nacja, która twierdzi, że nasi pierworodni główni bohaterzy są źli!?
Cała walka od kiedy pojawił się War Hammer Titan - damn, robi wrażenie. No i Armin wreszcie nie wygląda jak laska :D

Jak wy oceniacie?

ocenił(a) serial na 9
spychu1920

Trzeci sezon pojawił się w 2019, więc na ten nie trzeba było długo czekać, to drugi postał cztery lata po pierwszym.

Uważam, że obecny sezon, pomimo licznych hejtów na studio odpowiedzialne jest poprowadzony i wygląda rewelacyjnie. Jestem na bieżąco z mangą, ale czekam na kolejne odcinki z niecierpliwością i powiem, że oj będzie się działo jeszcze więcej :D

ocenił(a) serial na 9
spychu1920

Jeden z najlepszych sezonów. Można go już stawiać na równi z pierwszym, czy choćby drugą połową trzeciego sezonu. Naprawdę świetna sprawa.

ocenił(a) serial na 10
spychu1920

Ziomki, oglądam ponownie S4 od początku i jedno nie daje mi spokoju. Eren wysyłał listy poprzez Falco. Listy trafiały do Paradais? Czy się mylę? Ne uważacie, że ktoś z Marleys by to zauważył? Że jest jakaś korespondencja do wrogiego "narodu"?

ocenił(a) serial na 10
spychu1920

Nie trafiały na Paradis, bohaterowie w tym czasie byli w Marley. Będzie jeszcze to wyjaśniane w przyszłych odcinkach

ocenił(a) serial na 10
Rekk1es

Oki. Mam masę pytań, a nie chcę węszyć, bo się boję spoilerów. Od kilkunastu odcinków zastnawiałem się czy Zeke to tata Erena, jakoś nigdy nie widziałem, aby ich pokrewieństwo było poruszane i nagle w dziesiejszym odcinku wyszło, ze to bracia. Czy ja coś przeoczyłem?

ocenił(a) serial na 10
spychu1920

Tak, przeoczyłeś jedną z największych zagadek, która rozwiązała się pod koniec 3-ciego sezonu. Zeke i Eren to przyrodni bracia. Ich ojcem jest Grisha Jeager, ale mają inne matki.

spychu1920

Zdążyłem zapomnieć jak dobre były 3 poprzednie sezony bo ten jest słaby. 2-3 bardzo dobre odcinki a pozostałych 7-8 zero akcji i głównie przegadanych o polityce.

ocenił(a) serial na 10
Adrian_Krystian_2

W każdym sezonie były odcinki "pogadankowe", uwierz mi, że ten sezon się jeszcze na prawdę nie zaczął. Bardzo możliwe, że powstanie part2 tak samo jak w sezonie 3, bo do końca zostały tylko 4 odcinki i wtedy akcja rozkręci się niesamowicie. Jako czytelnik mangi mogę Cię zapewnić, że będzie to najlepszy sezon ze wszystkich.

Rekk1es

Ok trzymam cię za słowo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones