PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374747}
6,4 72
oceny
6,4 10 1 72
Shuffle Memories
powrót do forum serialu Shuffle! Memories

Retrospekcja ? To pytanie se zadałem na pierwszym odcinku, lecz po jego obejrzeniu
doszedłem do wniosku że to nie możliwe, patrząc na ostatnie słowa bohatera tego epizodu.
Podkreślę na samym początku że ostatni odc jest inny od reszty, przepełniony "fan
service'em" i dobrym humorem. No to tyle z tego dobrego, przejdźmy do rzeczywistości.
Jest to mój pierwszy, tak negatywny komentarz. Powiem szczerze że nie widzę sensu
powstania tego sezonu, skrócenie pierwszej serii tego anime to naprawdę kiepski pomysł.
Jeżeli ktoś twierdzi że woli se obejrzeć krótsza wersję tego anime, niech lepiej się nie
zabiera do oglądania ponieważ, naprawdę szkoda dobrej historii jaką można ujrzeć w
pierwszej części. W sumie jest to podzielone na 5 części, po 2 odc na osobę (Kaede,
Nerine, Asa, Sia, Primula). Irytujące jest powtarzalność co niektórych scen, a spowodowane
jest to tym że wspomnienia poszczególnych postaci często się przeplatały. Zrozumiał bym to
jeżeli zostałaby utrzymana jakaś chronologia, a w rezultacie mamy : pierwsza polowa (5
odc) to połowa historii każdej z postaci, natomiast druga połowa to dalsza część tych
historii. Wiec tego się możemy spodziewać. Być może to miało być tak przedstawione, ale
jak dla mnie do był bardzo kiepski pomysł. Moja ocena jest niesamowicie niska bo tylko
3/10, lecz nie byłem w stanie przemóc się na wyższą ocenę, ponieważ otrzymaliśmy
powtórkę w gorszej odsłonie.
Nie zachęcam do oglądania, chyba że ostatni odcinek, bardziej polecam pierwszą serie
tego anime. Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones