SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Siódme niebo

7th Heaven
1996 - 2007
44 min.
6,8 22 068
ocen
6,8 10 1 22068
1 188
chce zobaczyć
Serial ten opowiada o życiu wielodzietnej rodziny Camdenów na przedmieściach wielkiego miasta. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku północnej Kalifornii - Glen Oak.... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Siódme niebo zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Teen Choice
Serial zdobył 6 nagród Teen Choice oraz 22 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody

Serial ten opowiada o życiu wielodzietnej rodziny Camdenów na przedmieściach wielkiego miasta. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku północnej Kalifornii - Glen Oak. Pastor Eric Camden, jego żona Annie oraz siedmioro ich dzieci prowadzą życie, jakiego można tylko pozazdrościć. Przeżyj wraz z nimi wiele radosnych chwil, nieraz wzruszających do łez.

studio
Spelling Television
tytuł oryg.
7th Heaven
inne tytuły
Seventh Heaven USA
7th Heaven: Beginnings USA
Więcej...
W trzeciej serii na świat przychodzą bliźnięta: Sam i David. Początkowo ich role były grane rotacyjnie przez czworaczki Brino: Zacharego, Lorenzo, Nikolasa i Myrindę. W szóstej serii role otrzymali już na stałe - Lorenzo i Nikolas.
Serial jest kręcony w Los Angeles i Ontario (Kalifornia, USA).
Beverley Mitchell (Lucy Camden) dwukrotnie brała udział w castingu do roli Lucy. Natomiast Stephen Collins otrzymał propozycję roli Erica na dwa dni przed kręceniem pilota serialu nie wziąwszy udziału we wcześniejszych przesłuchaniach do tej roli.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych