Nie jest nawet w stanie podać liczby ofiar... To jest chore i nigdy tego nie zrozumiem... A serial
uwielbiałam jak byłam dzieckiem. Ten pastor był dla wielu wzorem do naśladowania, a teraz po latach
sama nie wiem, co myśleć. Przecież przez plan przewijała się masa dzieciaków (nie tylko tych, które
grały jego...
Chętnie bym zobaczyła powtórkę tego serialu ;) pamiętam, że w dzieciństwie nie
wyobrażałam sobie soboty bez niego ;) fajny - taki naturalny, rodzinny ;) chciałabym powrócić
do starych czasów i powspominać ;) fajnie było by jakby dali powtórki ;) chociaż 1 czy dwa
sezony ;) bo jak się nie mylę było ich aż 11 ;P
Oglądając ten serial po latach , jako dorosła już kobieta z oczywistych względów odbieram serial w trochę inny sposób niż za młodu.Jednak w dalszym ciągu miło się go ogląda. Najbardziej fascynuje mnie rola Annie Camden. Pomysłodawcy serialu zrobili z niej kobietę idealną. Ogarnia siedmioro dzieci, sama zajmuje się...
A kolejne sezony zaczeły przypominać telenowele. Po prostu sprzeczki małżeńskie, pomiędzy Eric'iem i Annie, pomiędzy Lucy i Kevin'em. W pierwszych sezonach były znacznie głebsze problemy, problemy rodzinne, problemy w kościele gdzie Eric pomagał ludziom w przeróżnych sytuacjach życiowych, tyle tego było a potem to...