PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621836}

Siła wyższa

5,9 2 624
oceny
5,9 10 1 2624
Siła wyższa
powrót do forum serialu Siła wyższa

pocisków na ten serial. To modne czy chodzi o coś jeszcze?

ocenił(a) serial na 10
Marcin_Nauczyciel_B

Jesień, ciemno za oknem, "narodowi" się nudzi i szuka dziury w całym. Mam nadzieję że to tylko tak jest.... Bo na epidemię głupoty to mi chyba nie wygląda:) Zachowują się tak, jakby byli zmuszani do oglądania tego serialu.
Że aktorka gra w dwóch serialach? Co z tego? Ktoś inny pracuje na dwa etaty sprzątając i nie robi się z tego afery, prawda?
Ludzie, opamiętajcie się. Nie wszędzie jest podział na partie, nie wszędzie wszystko trzeba brać dosłownie!
ja z przyjemnością oglądam ten serial, żadne układy polityczno-kościelne nie kotłują mi się z tego powodu po głowie, i tego życzę wszystkim oglądającym. Przestanie mi się podobać, to przestanę oglądać, ale nie będę z tego powodu pisać peanów o czort-wie-czym!

ocenił(a) serial na 8
EwaSza

Serial jest na prawdę dobry, często się przy nim śmieje, więcej nie oczekiwałem. Wydaje mi się, że miłośnicy pana Cejrowskiego mieli nadzieję, że buddyści serialowi będą modlić się do demonów. Fani KK spodziewali się rozlewu krwi w serialu familijnym i nie mogą przeboleć braku krucjat, przemocy i gwałtu. A tak poważnie mówiąc, to nie wiem co jest nie tak. Jeśli na wstępie widać szaty mnichów i zakonników, to chyba oczywiste, że humor będzie czasami religijny i lekko moralizujący. Może ktoś oczekiwał kolejnego 13-tego posterunku albo Trudnych Spraw. Po prostu nie wiem.

użytkownik usunięty
EwaSza

Mi też wiele filmów się nie podoba, ale nie "hejtuje" ich z takim wielkim zapałem. Lubię ten serial, a w szczególności za mistrza Tashi Ga :) Doszły mnie też słuchy że jest to parodia buddyjskiego mistrza, ale... mi się ta parodia spodobała ;D

ocenił(a) serial na 8
Marcin_Nauczyciel_B

Mi też się ten serial bardzo podoba i nie rozumiem tak niskiej oceny. Fakt, że jest mnóstwo dennych filmów i seriali produkcji polskiej ale są też takie, na które warto zwrócić uwagę, jak np ten. Mam wrażenie, że ogromna część osób, które głosowały na ten serial go wcale nie oglądała a niską ocenę dała "bo tak". Strasznie mnie to wkurza, bo po wpisach na foruach widzę, że bardzo dużo produkcji ma zaniżoną ocenę ze względu właśnie na takie osoby.

ocenił(a) serial na 8
Marcin_Nauczyciel_B

Komedia z elementami mądrości Buddyzmu i Chrześcijaństwa.
Dla fundamentalistów i ortodoksów nie do przyjęcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones