Siły Kosmiczne
powrót do forum 1 sezonu

Po pierwsze nawiązanie do The office robi krzywdę obu filmom. The Office i Siły kosmiczne to dwie różne produkcje.
Po drugie cały sezon pierwszy skupia się na krytyce administracji Trumpa jednocześnie pokazując jaki do rząd USA jest niekompletny. Jestem ciekawy czy w Sezonie drugim dla równowagi serial będzie atakować admistrację Bidena.
Ogólnie ciężko się Serial ogląda. Niby ma być śmieszny a fabuła zapchana jest wątkami pobocznymi zupełnie bez sensu.

Dziadek1991

Czy ja wiem, czy oni atakują kogokolwiek specjalnie, powiedziałabym raczej że robią sobie bekę ze wszystkiego, co pasuje im do konwencji: Rosjan, Chińczyków, Amerykanów, w drugim sezonie z NASA i SpaceX, z administracji, budżetówki. Mnie ten serial akurat bawi, ale rozumiem, że nie jest to humor dla każdego.

DagnaMara

Ja się czuję zdecydowanie za mało wyedukowana - przede wszystkim w zakresie politologii, a w szczególności w polityce USA. Generalnie mnie nudzi, ale czasami naprawdę się zaśmiewam. Parodie i pastisze są dla dzieci i naprawdę inteligentnych ludzi. Niestety, nie łapie się na pierwszą grupę, a do drugiej tylko aspiruję;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones