PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

Bez sensu się to wszystko skończyło! Wie ktoś czy będą jakieś nowe odcinki? Przecież nie wiadomo czy Danny, Aby i Connor wrócą do domu. I Sarah powiedziała "mam pomysł"-jaki pomysł?

ocenił(a) serial na 7
olcia1236

na razie nic nie wiadomo czy będzie 4 sezon

ocenił(a) serial na 7
Bene

cos na temat 4

http://wieza.org/primeval-czwarty-sezon-z-problemami/

olcia1236

Wiem z dobrych źródeł że pod koniec października 2009 będzie 4 sezon
serialu... :)

nicoletta4

Ja chę w 4 powrotu Nicka bo bez niego to już nie to samo , serial ajkby utracił na wartości. Bo ogólnie jest dla mnie rewelacyjny!!!!-oczywiście poza Doctorem Who (również brytyjskim).Właśnie kończe oglądać 3 serie i chce następnej !!

brin

Mam pytanie skąd można ściągnąć pierwszy i drugi sezon?

pyrek2005

Na You Tube są wszystkie odcinki 1 i 2 sezonu, ale po niemiecku... więc jak
znasz to sobie wpisz w wyszukiwarce primeval staffel 1 albo 2 i tam masz
wszystkie odcinki.. ;)

ocenił(a) serial na 10
olcia1236

Wiadomoscie ze strony:http://hatak.pl/news/6852/Sily_pierwotne_jednak_powroca/ mam nadzieje ze sa wiarygodne bo serial jest super i dosc intrygujaco sie zakonczyl

Mamy dobrą informację dla wszystkich fanów serialu „Primeval” znanego w Polsce pod tytułem „Siły pierwotne”. Po ponad trzech miesiącach od anulowania przez stację ITV okazuje się, że brytyjska seria sci-fi przedstawiająca losy zespołu naukowców, badających czasowe anomalie oraz zmagających się ze stworzeniami przez nie się przedostającymi, jednak powróci na telewizyjne ekrany.
Nowa wersja „Primeval” powstanie we współpracy ITV, UKTV, Pro7 oraz BBC America, a całość zostanie sfilmowana w Irlandii. Na początku 2011 roku ma być gotowe 7-odcinków czwartego sezonu, a do końca roku dokręconych zostanie kolejnych sześć, które wejdą w skład piątej serii.

sweet_dagna

No. Super. ;) Trzeba jeszcze długo poczekać niestety. A miały być pod
koniec 2009. No ale cóż. ;) Poczekamy do tego nieszczęsnego 2011 ;p

ocenił(a) serial na 10
nicoletta4

Wielka szkoda ze trzeba tak dlugo czekac.Ale oby sie oplacilo. Mam nadzieje ze Abby i Connor beda razem.

ocenił(a) serial na 8
sweet_dagna

Dokładnie. Na stronie itv jest podana oficjalna informacja, że na początku 2011 roku(pewnie jakoś w styczniu czy lutym) będzie 4 seria :) a do końca roku ma pojawić się następna :)
Swoją drogą nie rozumiem dlaczego ten serial nie był jakoś mocniej spopularyzowany i rozreklamowany, bo jest naprawdę świetny, ma naprawdę kapitalne efekty specjalne (jak w Jurrasic Park) i ciekawą fabułę. Ja trafiłam na niego przypadkiem sprawdzając coś na filmwebie. O takich serialach powinno być głośno. To przecież 100 razy lepsze niż losty i inne badziewne tasiemce o niczym.

olcia1236

http://nk.pl/#profile/35002439/gallery zapraszam na nk wysyłać zaproszonka ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones