PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

I jakie macie wrażenia po dwóch odcinkach 4 sezonu
jak dlamnie pierwszy był lepszy ale drugi też w pożo

Baal

a gdzie oglądałeś??

ocenił(a) serial na 7
ania94

w domu a gdzie miałem oglądać :)

ocenił(a) serial na 8
Baal

Ja oglądałam na Youtube.No nawet spoko ale tak jakoś,nie wiem według mnie poprzednie sezony były lepsze i to chyba dlatego że w czwartej serii nie ma dużo bohaterów:Nick,Stephen nie zyje,Sarah też,Danny zaginął a Jenny odeszła;/ ale teraz czekam na emisję w Tv to bedzie z lektorem albo wersję z napisami;)

ocenił(a) serial na 7
Primeval

mnie teraz ciekawi jedna sprawa kim jest ten koles (zamomniałem jak się zwie) co zdaje relacje takiemu straszemu koleśowi i że jeden z tzw. Arki jest kimś ale nie wiem o co chodzi ?
zdeka pokręciłem hehe

ocenił(a) serial na 8
Baal

to chyba chodzi o Matta i jakiegos starego dziadka w okularach xD ale nie wiem o czym rozmawiaja i wgl.

Primeval

Matt rozmawia z Gideonem - staruszkiem, który prawdopodobnie jest nowym czarnym charakterem. Według mnie Gideon jest jednak dobry, to co robi, z pozoru złe, zapewne okaże się dobre...

Moje wrażenia jak najbardziej pozytywne. Sezon świetny, nowe postacie ciekawe (Jess rządzi xd). A sceny z odcinka pierwszego, ukazujące Connora i Abby w Kredzie... po prostu cudo!

ocenił(a) serial na 7
ClaudiaBrown

Właśnie o nich mi chodziło, ale kim jest osoba, która im zagraża pewnie dowiemy się niedługo ja podejżewam ta babkę co się podlizuje i zaprosiła Abby i Connora na kwadrat
ps. bardzo lubię ten serial ale brakuje mu do Jurassic Park chodzi mi o grafikę czyli dinusie itp. ale fabuła jest spoko

Baal

Jess sprawia wrażenie głupiutkiej śmieszki. Za krótko pracuje w ARC i przesadnie zainteresowana jest Beckerem. Nie wydaje mi się, żeby taki obraz był sprytną zagrywką, nie przy tych scenarzystach.
Gideon wydaje się być czymś przejęty, tym bardziej, że zostało mu tylko kilka miesięcy lub nawet tygodni życia. W pierwszym odcinku mówi Mattowi, aby ten miał na oku Abby i Connora, bo "mogą być kluczem do tego wszystkiego". Do czego? Na razie nie wiadomo. Nie sądzę by był on kimś specjalnie ważnym.
Nie budzi mojego zaufania Philip ze swym "Nowym Świtem", a już z zestawieniem ze słowami Helen z trzeciej serii, gdy była w ARC w przyszłości ("tu się to wszystko zaczęło"). Zresztą sam Matt w rozmowie z Gideonem wysuwa takie przypuszczenie. Pyta również Gideona, czy było warto poświęcić całe życie... No właśnie, na co?

Potwory tygodnia robią wrażenie (za wyjątkiem tych z trzeciego odcinka), jestem wręcz zachwycony jakością modeli i renderingu.

Przy okazji: telewizja FOX zapowiada serial, w którym palce macza sam Steven Spielberg - Terra Nova. Wprowadzenie klasyczne, ludzkości grozi zagłada, ale naukowcy tworzą wehikuł... Raczej otwierają przejście w czasie do bliżej nieokreślonej prehistorii, aby utworzyć tam kolonię. Oczywiście coś idzie nie tak i osadnicy pojawiają się w złym miejscu - pośród grupy mięsożernych stworzeń.

ocenił(a) serial na 7
HoracyIT

thx widzisz muszę sobie załatwić 3 serie bo wyleciało mi z głowy troszkę :)
co do terra nova to kiedy on ma być ?

Baal

Powiem że Hannah ( Abby) lepiej wyglądała w krótkich włosach jak zobaczyłam 4x01 odcinek to myślałam że aktorke podstawili inną a dopiero w obsadzie się skapłam że to ta sama akorka :(

Baal

Ostatni kwartał tego roku, ale ma zostać wyemitowany dwugodzinny pilot serialu gdzieś w okolicach maja.

@kinga45:
Fakt, kapitalnie wyglądała w krótkich włosach. Kiedy zobaczyłem jej zdjęcia z planu 4 serii, jedyne co pomyślałem to "co oni jej zrobili". Szybko się przestawiłem, teraz nawet w długich włosach wygląda (jak dla mnie) urzekająco ;-)

ocenił(a) serial na 7
HoracyIT

tyż mi się nie podoba w tych włosach ale co tam może lubi długie :) szkoda że nie ma Jason-a Flemyng-a lubię tego aktora a zreszta lubie brytyjskie kino :)

ocenił(a) serial na 8
Baal

No ale Danny ma powrócić całe szczeście.;P

ocenił(a) serial na 7
Primeval

to dobrze :) sądziłem że go uśmiercili

ocenił(a) serial na 8
Baal

czytałam,nawet na filmweb że on speedził dwa lata po drugiej stronie anomalii i ze wróci w ostatnim odcinku 4 sezonu,a w piatym bedzie cały czas chyba

ocenił(a) serial na 7
Primeval

to i tak mało pocieszające jak dla mnie bo jak napisałeśaś że będzie w 5 i ostatnim
ps. ale dzięki za info

ocenił(a) serial na 9
Baal

oglądnąłem pierwsze odcinki 4 sezonu no i pozytywnie ;]

ocenił(a) serial na 10
Baal

po obejrzeniu czterech odcinków stwierdzam, żę ... jest również dobry jak poprzednie sezony.

Baal

Po dwóch: dobrze, po trzech: równie dobrze. Obejrzałem czwarty odcinek i jestem zdegustowany. Mam wrażenie, że jest on typową "zapchajdziurą". Akcja nie posunęła się zbytnio naprzód, efekty specjalne kiepskie (rex ledwie rzucający cień, kiepskie psowate gady itd.), to nie to co spinozaur, czy choćby kaprozuch. Liczę na postęp w następnym odcinku.

ocenił(a) serial na 9
HoracyIT

tez właśnie czkam na jakiegoś super drapieżnika T-rex'a jeszcze nie było a BBC ma już jego model 3D po serii "Park Prehistoryczny"wiec mogli by go wykorzystać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones