PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

Oglądam właśbie pierwszą serię na BBC Entertainment i muszę powiedzieć,że serial jest naprawdę ciekawy i przyjemny w oglądaniu.Oraz do tego dobra gra aktorów.
Z czystym sumieniem daję 7/10.

Kokoner571

Dołączam się do tej opinii!! :) Serial super!!! Tyle można by na niego nagadać, że taki i owaki i nielogiczny często, często też banalna fabuła i sposób pchania akcji dalej ale jest coś w nim, że mimo wszystkich tych i innych wad cholernie mnie wciąga i mam do niego wielki sentyment... a w zasadzie nie oglądam seriali... :)

Właśnie skończyłem 3 sezon :D - no i co tu gadać... Sprawa zostaje jak najbardziej otwarta i zakończona tak żeby można było dalej kontynuować :) - jupi!! Szkoda mi tylko kurde, że skasowali Cuttera i Claudie Brown :(( - Cutter to był nieprzystępny i taki troche odludek ale bardzo sympatyczny i miał jakąś charyzmę... (czego brakuje Danny'emu :PP, który zresztą nawet stylu nie ma...) Tak samo Claudia o niebo lepsza i ładniejsza od tej nowej Dżuni :)

- Ale kto wie... Przy tych anomaliach wszystko jest możliwe i może ktoś pomyśli żeby ich jakoś wrócić... :DDD Pozdrawiam wszystkich fanów!!! :))

Kokoner571

zgadzam się bardzo dobry serial, ciekawi aktorzy no i przede wszystkim brytyjska produkcja bo gdzie w USA pozwolono by sobie na takie skoki fabularne ( chodzi o główne postacie śmierć -zaskoczenie zwrot o 180 stopni i nowi główni bohaterowie)

Kokoner571

Jest to mój ulubiony serial... chociaż też nie oglądam seriali. W sumie
serial bardzo dużo stracił kiedy umarł Cutter i Claudia odeszła, ale jednak
mimo wszystko jest super. Dowiedziałam się że pod koniec października 2009
roku będzie czwarta seria Sił Pierwotnych... mam nadzieje że to nie
ściema... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones