PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

Rozumiem to że nie wszyscy chcą wiedzieć co się stalo w odcinku przed pojawieniem się
napisów-dlatego taki tytuł.Kto nie chce niech nie czyta.


Skończyłam właśnie oglądać 6 odcinek i nie jestem za bardzo zadowolona.Liczyłam na
happy and miłosny Becker'a i Jess a wyszedł chyba Matt'a i Emily;) No ale cóż,słyszałam
coś o odcinku specjalnym? Nie wiem czy to prawda,jesli taki w ogóle ma być,bo ten koniec
mi nie pasuje xD

Dlatego czy ktoś coś wie o jakimś odcinku specjalnym czy coś ?
No i co chodzi z tym ''drugim Mattem''??

ocenił(a) serial na 10
Primeval

Moim zdaniem ten drugi Matt, to po prostu Matt z przyszłości, z innej linii czasowej. Prawdopodobnie zniszczenie tej wielkiej anomalii nie ocaliło całej przyszłości.
Możliwe też, że w przyszłości stworzono miliony takich klonów-Mattów jakie już widzieliśmy przy akcjach Helen. Miałoby to na celu zwiększenie prawdopodobieństwa ocalenia przyszłości, wysyłając Mattów w różne czasy. Teraz jeden z nich wrócił do "naszego" Matta, aby mu przekazać, że jednak coś poszło nie tak.

ocenił(a) serial na 10
Primeval

Ja myśle że ten drugi Matt to Matt który jest w teraźniejszośći. Wytłumacze:p :
Matt wjechał z anomalią w tą dużą anomalie. Potem widzimy jak wychodzi ze szczątków budynku i nawet nie jest zadrapany. A ten 2 Matt pojawia się cały podrapany krwawiący i brudny i mówi"Wracaj! Musisz wracać!".
Więc wydaje mi się że skąś nie wiem skąd pojawił się ten 2 Matt i zajął miejsce 1 Matta..
Wiem że to skomplikowane ale mi to się jakoś tak logocznie układa..

ocenił(a) serial na 8
ILovePrimeval

Dobrze Cię rozumiem bo na początku też tak pomyslałam;)
Tylko dlaczego uciekł? A nie został,po reakcji tego Matt'a który został stwierdziłam że to jedank nie to choć tak pomyślałam na samym początku.

No cóź znowu trzeba będzie czekać żeby się wyjaśniło kilka spraw...

ocenił(a) serial na 10
Primeval

No właśnie.... I nic nie było o Claudii.. Może głupio to zabrzmi ale ta taka wielka chmura pyłu (co najpierw Connor ją zobaczył no i przeżył) i ten ryk to były te żuki?? I ten schron, Matt tak od razu wiedział gdzie się chować, no ale on w końcu z takiego świata pochodzi. Czuję niedosyt.

Primeval

Mi się odcinek podobał. Znalazłam wypowiedzi twórców o usuniętych wątkach, pierwotnie zawartych w scenariuszu. W skrócie:

- Powrót Danny'ego i Patricka. Status: 3/5 gotowe (aktorzy rozpoczęli pracę na planie, ale zakończyli ją gdy dowiedzieli się, że wątek nie zostanie jednak wykorzystany w sezonie).
- Rozwiązanie zagadki Claudii Brown. Status: 1/5 gotowe (wątek zawarty w scenariuszu, zdecydowano jednak nie wprowadzać go. Decyzję podjęto szybko i Lucy Brown nawet nie przybyła na plan).
- Emily. Status: 2/5 gotowe (w scenariuszu został rozwinięty wątek Matta i Emily, będą oni otwarcie się spotykać ze sobą. Skończyło się na zagraniu przez aktorów paru scenek. Wątku nie wykorzystano).
- Jess i Becker. Status: 1/5 gotowe (wiadomo już, że końcowe, miłosne zakończenie dotyczyło właśnie ich. Mieli być parą, wątek został jednak przesunięty i nie nagrano ani jednej sceny).

ocenił(a) serial na 8
Thumbelina

Według mnie było by lepiej z tymi usuniętymi wątkami no ale trudno,to ja tak uważam;)

Thumbelina

Żałuję wątków Claudii oraz Dann'ego i Patricka. Co to pozostałych dwóch par, co za dużo to nie zdrowo, to nie telenowela brazylijska, że wszystko kończy się ślubami. Chociaż jeszcze jedną parę mogliby dodać.
Mam jedynie nadzieję, że usunięte wątki dają możliwość wykorzystania ich w kanadyjskim spin - offie lub filmie, o których krążą informacje. Może właśnie dlatego wycięto je jedynie czasowo? :)

aivia

Może ktoś coś więcej napisać o tym spin-offie..? Bo pierwszy raz o tym czytam, a to mogłoby być ciekawe :)
A co do ostatniego odcinka to sporo się w nim działo.. i zginął Phillip i pokazali nam przyszłość i te okropne stwory, świat został uratowany (albo tak mamy myśleć, bo ja nie mam pewności co do tego..., bo kiedy na końcu gdy oni stoją tam przy zgliszczach fabryki, anomalia zniknęła, wrócił Matt to ktoś powiedział, że uratowali świat i mina Matta i to zawahanie w jego głosie przy potwierdzaniu daje do myślenia.. no i na końcu pojawiający się drugi Matt... ). Podsumowując odcinek mi się podobał, oczywiście można się przyczepić do otwartego zakończenia, ale czy chętniej wrócilibyście do serialu (o ile powstanie sezon 6) wiedząc o co chodzi z drugim Mattem i czy rzeczywiście uratowanie przyszłości się powiodło? Bo ja chyba nie, zdecydowanie wolę zakończenie z cliffhangerem, niż gdy wszystko jest dopowiedziane i brak miejsca dla wyobraźni xD

Uwielbiam Connora :) na początku jakoś mi nie pasował, ale teraz wydaje mi się, że nawet wyprzystojniał trochę i zmienił się z fajtłapy w prawdziwego faceta :)

ocenił(a) serial na 10
Primeval

Z Mattem mam 3 teorie :)
1- Matt cały i zdrowy wychodzi z wypadku a ten poobijany przybywa z przyszłości żeby mu powiedzieć ze po zmianie przyszłości nie może pozostać w przeszłości bo coś się zaczyna walić

2- Matt wjeżdża autem w anomalie a w tym czasie Matt z przyszłości wiedząc co sie stało przechodzi i podszywa sie pod oryginalnego. Wiec oryginalny matt (poobijany) każe mu wracać bo:
- albo mu sie nie podoba ze sie podszywa
- albo coś sie pieprzy z czasem przez ta zamiane.

3- Cała ta eksplozja i wszystkie skutki eksperymenty przeniosły sie w przyszłość przez anomalie, wiec i tak zostanie swiat zniszczony. Wiec drugi mat wraca, albo poprostu skutki tego sa takie ze Matt zaczyna mieć jakieś wizje czy coś podobnego bo przyszłość jest zagrożona.

Może przeginam troche ale to z nudów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones