PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

Totalny szajs

ocenił(a) serial na 2

Dla mnie ten serial to kompletna klapa. Twórcy na siłę chcieli tu połączyć jak najwięcej gatunków filmowych, a to fantasy, a to komedia, a to horror, kryminał czy familijny. Uff, jak dla mnie to ta mieszanka wybuchowa się kompletnie nie sprawdziła. No a poza tym jest tu strasznie schematycznie, dialogi i aktorstwo nie powalają (wkurzał mnie niemiecki akcent głównego bohatera), no i dinozaury, grzecznie mówiąc, nie powalają. 2/10.

stefm007

Nie zaprzeczę, ale to tylko serial. Zaczynając oglądać serial nie można od razu oczekiwać od niego aby dostawał nagrodę Emmy. Mi się nawet podobał bo ma sporo brytyjskiego humoru i mimo niskiego budżetu stara się, z nie najgorszym skutkiem, doganiać (h)amerykańskie produkcje. Ode mnie 6,3/10.

ocenił(a) serial na 7
czesio86

Mi się również serial podoba. Zawsze coś w nim dzieje i efekty jak na serial nie są takie złe.
A główny bohater nie mówi z niemieckim akcentem tylko szkockim, dla tych co nie potrafią rozróżnić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones