PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 070
ocen
7,3 10 1 3070
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne
EmilyJohnson

Trochę nie rozumiem tych pytań czy warto oglądać. Każdemu się podoba co innego, mi się może podobać i moge wymieniac tysiąc powodów dlaczego warto a Tobie i tak może się nie spodobać. No,ale chyba nigdy tego nie zrozumiem xD

A więc uważam,że jak najbardziej warto :D
Fajna fabuła,dużo ciekawych zagadek, kilka fajnych charakterów,efekty specjalne całkiem przyzwoite,mnie serial wciągnał już po pierwszym odcinku, Mój kolega zobaczył jeden odcinek w TV i też mu się spodobał,ogląda dalej, no ale zalezy co lubisz :)

ocenił(a) serial na 9
EmilyJohnson

Polecam jak najbardziej, co prawda ja oglądam tylko dzięki temu że leci w TV Puls ale teraz żałuje że wcześniej nie widziałem tego serialu (chociaż może i lepiej nie musiałem czekać na nowe odc :D ), ja osobiście uwielbiam aktorów którzy tam grają ( najbardziej Hannah Spearritt grającą Abby nie dość że jest bardzo ładna to i gra wyśmienicie) do tego fabuła też jest świetna, wkrada tam się również humor, mogę tak wymieniać jeszcze długo ale najlepiej jest samemu zobaczyć i ocenić :).

sniekr

W takim razie zabieram się za oglądanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones