PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589390}

Secret Garden

Si-keu-rit Ga-deun
7,9 1 976
ocen
7,9 10 1 1976
Si keu rit Ga deun
powrót do forum serialu Si-keu-rit Ga-deun

Świetna

ocenił(a) serial na 10

Nie mam praktycznie nic do zarzucenia. Odcinków całkiem sporo bo 20, ale nawet przez chwilę się nie nudziłem. Główni bohaterowie świetnie obsadzeni. Sporo humoru, nie ma przęgięć z melodramatycznymi scenami. Polecam.

ocenił(a) serial na 7
CottonCrush

drama fajna, jak już wspomniałeś sporo humoru i dobra obsada, ale czegoś jednak mi brakowało i miejscami przewijałam do przodu...nie chodzi nawet o elementy fantastyczne bo te potrafię przełknąć nawet mimo tego, iż preferuje sytuacje czysto życiowe, więc sama nie wiem co mi nie pasowało...All in all: seria ok, nie żałuję że oglądałam ale jakoś mnie nie porwała i widziałam lepsze. Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że nie zostanę słownie zlinczowana za swoją opinię, gdyż wiem, że powszechnie się tę dramę uwielbia xD

ocenił(a) serial na 6
queenmother

Mi również czegoś zabrakło, trudno mi jest określić co, może aktorzy , trochę za mało elementów komediowych dla mnie, za mało romansu. Sporo przewijałam. Zdecydowanie oglądałam lepsze dramy, które wywołały u mnie silniejsze emocje.

użytkownik usunięty
CottonCrush

Witam, oglądam ten serial na "dramacrazy.net", jestem dopiero na 7 odcinku, ale z ciekawości weszłam na odcinek specjalny, i sie okazało, iż wszystkie 3 odcinki specjalne z tej strony nie działają, stąd me pytanie, czy te odcinki są powiązane z fabuła czy to jakies "behind the scene" itp? Chodzi mi o to, czy bez zobaczenia tych 3 epizodów historia będzie komplenta i zakończona? Sorry że piszę w Twoim temacie, ale za dużego ruchu na forum tej dramy nie ma, więc się podczepiłam pod Twój temat, licząc na to iż "powiadomienia" Cię tu przekierują i w ten sposób doczekam się odpowiedzi.

ocenił(a) serial na 10

Nie ogladalem specjali. Przykro mi.

Ja właśnie obejrzałam tą dramę. Zainteresowałaś mnie tymi specjałami, znalazłaś może coś? A drama przepiękna, chyba najlepsze zakończenie ze wszystkich dram jakie widziałam SPOJLER nawet dzieci są na końcu naszej pary. Bardzo zabawna, wzruszająca, sympatyczna, no naprawdę tylko więcej takich dram. Innymi słowy dodaje do ulubionych perełek koreańskich, bo warto :)

użytkownik usunięty
Blaithin_fw

Specjalne to wywiady z aktorami itp
http://www.qualitydramas.com/2011/04/secret-garden-lunar-special-1-eng-subs.html

Dziękuję :)

ocenił(a) serial na 10
Blaithin_fw

Tej dramy nie da się opisać jednym zdaniem, bardzo dobra drama nibv 20 odcinków, a wcale nie nudzi wręcz przeciwnie. Polecam!!!

CottonCrush

jestes facetem i ogladasz takie rzeczy???

ocenił(a) serial na 10
Justyna_0288

Nie rozumiem.

CottonCrush

dramy.... rzadko sie zdarza żeby faceci oglądali takie rzeczy

ocenił(a) serial na 10
Justyna_0288

Dziwne, znam kilku.

CottonCrush

geje????

ocenił(a) serial na 10
Justyna_0288

Nie, skąd ten pomysł?
Strasznie pani szufladkuje ludzi.

użytkownik usunięty
Justyna_0288

hahaha.. mój ogląda bo MUSI! :D

współczuję

użytkownik usunięty
Justyna_0288

czego i komu?

Justyna_0288

Ojej, mój rodziciel jest gejem... Lepiej powiem mamie...

ocenił(a) serial na 10
CottonCrush

No drama świetna , a OST przepiękny ! *.*
Osobiście płakałam przy niej jak bober i do teraz jak sobie pomyślę o niektórych momentach to aż łezka kręci się w oku ;_; *.*
No i .. Bin Hyeon *O* Kocham ;3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones