PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589390}

Secret Garden

Si-keu-rit Ga-deun
7,9 1 976
ocen
7,9 10 1 1976
Si keu rit Ga deun
powrót do forum serialu Si-keu-rit Ga-deun

Największym plusem serii jest Hyeon Bin - widziałam go wcześniej tylko w filmie "A
Millionaire's First Love" gdzie zagrał dobrze, ale w "Secret Garden" był rewelacyjny -
życzyłabym sobie więcej komedii z jego udziałem. W innych tematach widziałam, że był
wspomniany jego świecący (bardzo drogi :P) dres. Do tego sceny zamiany ciał w jego
wykonaniu były przezabawne - a scena kiedy mówi piskliwym głosem masz wiadomość -
padłam ze śmiechu. Odnośnie głównej bohaterki - myślałam, że będzie to kobieta ,"z krwi i
kości" jednak była taka nijaka.. Podobało mi się to ,że to facet starał się zdobyć miłość
kobiety, a nie na odwrót. Wątek Yeun-Sul i Oskar - bardzo dobry. Jeżeli chodzi o fabułę - było
sporo niedociągnięć, a od bodajże odcinka 16 drama wiele straciła w moich oczach. Było
zdecydowanie zbyt wiele płaczliwych scen i do tego oklepane schematy wraz z wielkim
planem przeznaczenia...Zakończenie - bardzo cukierkowe i przesłodzone, ale nie uważam
tego za błąd, ponieważ co jak co, ale drama będąca komedią romantyczną tak powinna się
kończyć. Większość utworów z soundtrack'u bardzo przyjemne i pasujące do serii. Ogólnie
drama wypada bardzo dobrze i przyjemnie się ją ogląda.

ocenił(a) serial na 9
Aigneis

Jest to jedna z niewielu dram które pokochałem od pierwszego odcinka

Wie ktoś co za drama była pokazana pod koniec odcinka 19 i 20

Tiara_Jiyeon

"New Gisaeng Story" => http://www.hancinema.net/korean_drama_New_Gisaeng_Story.php

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones