PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589390}

Secret Garden

Si-keu-rit Ga-deun
7,9 1 976
ocen
7,9 10 1 1976
Si keu rit Ga deun
powrót do forum serialu Si-keu-rit Ga-deun

Hyun Bin i jego dres...

użytkownik usunięty

Po dwóch pierwszych odcinkach całkiem nieźle się zapowiada. Dużo momentów w których wybucha się śmiechem. Od samego początku można polubić główne postaci. W szczególności Hyun Bin'a i jego dres:D Kocham sceny w których próbuje "bronić" to świecące coś, co non stop nosi na sobie... Choć chyba nadal wolałabym by główną postać grał Jang Hyuk.

A ten dres z 3 odcinka?! Matko!! A myślałam że ten z 1 i 2 był fatalny!! :P

użytkownik usunięty
kasia2409

Ma nowy dres?:D:D Czekałam na 4 odcinek żeby ciągiem obejrzeć ale teraz chyba nie wytrzymam:D...

Może chciał wyglądać bardziej "drapieżnie". Ja, po tym co zobaczyłam dziś, czekam na kolejne odcinki bo może jeszcze dziwniejszy wzór wymyślą ;)

użytkownik usunięty
kasia2409

centki:D:D BŁYSZCZĄCE CENTKI:D on chyba lubi świecić...
Nie no, dla samych dresów warto oglądać tą dramę:D

Kurcze, w 4 odcinku (który był chyba najfajniejszy jak do tej pory) nie ma żadnego dresiku :( Pomysły im się skończyły?!

kasia2409

Pewnie jeszcze jakiś ma fajny, w końcu z Włoch, więc pewnie ma całą kolekcję, modle się tylko żeby nie wyskoczył w czymś różowo podobnym bo wtedy to już zejdę xD

marmolada_xd

Niestety :( już się zamienili więc koniec z dresikami, ona nie założy czegoś w czym tylko marka jest fajna :(

użytkownik usunięty
kasia2409

Właśnie nad tym ubolewam ;( Chyba, że dla kamuflażu jej każe założyć... W końcu non stop w tym paradował, a teraz nagle przestanie... to by było podejrzane...

jak to bez przerwy? Jak by się zastanowić były tylko 2 (ale takie że zapadły w pamięć) ten w cętki i niebieski. Później weszła w życie "przemiana bohatera na lepsze" czyli urania też musiały być inne :(
Swoją drogą pierwszy raz widzę żeby zamiana ciał była tak "realistycznie" pokazana :) Kto widział, wie o co mi chodzi ;)

użytkownik usunięty
kasia2409

No może przesadziłam:D Ale mimo wszystko, poza pracą dość często w nich chodził... No nic ja tam trzymam kciuki, żeby nam jeszcze jakiś zaprezentowali... A tym czasem czekam na 7 i 8 odcinek...

użytkownik usunięty

No i dres wrócił:D Wiedziałam, że tak będzie...

E tam, nie liczy się ;) Na niej nie wyglądał tak fatalnie jak na nim...
SPOILER
Szkoda że już się zamieniali, mogło być jeszcze kilka odcinków :) No ale teraz nie mogę się doczekać przyszłego tygodnia!! :D

użytkownik usunięty
kasia2409

Też fakt... Jednak Hyun Bin to Hyun Bin...
Czyli nie jestem w tym odosobniona?:D Bo też bym wolała, żeby jeszcze trochę pobyli sobą...
Jeszcze tylko kilka dni... oby streszczyli się z napisami.

A gdzie oglądacie xD?
No dresik wrócił . . . z fioletowymi wstaweczkami czy to róż był? xD Jak tylko skończą napisy to muszę obejrzeć dokładnie, bo oglądanie raw'ów to koszmar dla uzależnionych xD
Ja już w sekundzie chce wiedzieć co mówią, niestety moje 20% rozumienia nie wystarcza XD

użytkownik usunięty
marmolada_xd

Na viikii... tfu wróć... viki...
Ja od rawów się powstrzymuje... czasem co prawda się nie udaje:D
Dres wrócił??Ale noszony był przez kogo? nie Hyun Bina?:(

No to witam koleżankę z viki xD - widzę że też zostało przyzwyczajenie do viikii xD
Ja od rawów powstrzymuję się tylko tam gdzie mnie nie wciągnie jakoś bardziej drama, niestety z SG się nie udało powstrzymać xD
A dziś z miłą chęcią zobaczę też raw Mary Stayed Out All Night, dopiero wczoraj obczaiłam jak sie ostatnio skończyło to trzeba zobaczyć co się stanie - choć Mary mnie mnie 'wciągła' mimo miłości do JGS i KJW.

No ba że dres wrócił, i ba że noszony przez Hyun Bin'a! <3

użytkownik usunięty
marmolada_xd

Hehe również witam:P
Przyzwyczajenie zostało ale myślę, że jeszcze kilka tygodni i już nie będzie aż tak strasznie jak na początku...
Coś się stało w Mary? Zacofana jestem bo dopiero na 8 odcinku... Ja przy Mary trzymam dystans bo wiem, że mi na koniec serce złamią:( jednak wolę KJW...

Nowy dres i Hyun Bin "jupiiii"
Idę leczyć jedno uzależnienie drugim... Czekając na SG obejrzę RM!

Tak kochana coś się wydarzyło w Mary, nie chcę Ci tutaj spoilerować jak dojdziesz to się dowiesz :P
Ja tym razem też wolałabym KJW, JGS stał się zbyt . . . kobiecy i te teksty z odżywką do włosów no po prostu gleba ba twarz.

Czekaj ja już się gubić w skrótach zaczynam xD RM to co? xDD Ja czekam na AGoW xDD tzn. Athena: Godness of War! Dziś pierwszy odcinek i już normalnie spazmuje żeby obejrzeć! Aaah!!

użytkownik usunięty
marmolada_xd

No to dzisiaj będę musiała obejrzeć i zobaczyć...
Dokładnie:D On ostatnio jest zbyyyyyt kobiecy co mnie od niego odstrasza.

RM to Running Man... nie sądziłam, że mogę się uzależnić od variety show. a jednak:D Przetłumaczone odcinki właśnie mi się skończyły i co ja teraz pocznę...

A no właśnie! Dzisiaj poniedziałek! Athena!!!! Co prawda nie byłam jakąś straszną fanką Iris'a ale na myśl o tej obsadzie ślina mi leci.... Plus zwiastuny wyglądają zdecydowanie lepiej.

Zacznijmy nową 'linijkę' bo tamta już się cienka zaczyna robić xD
AAA!! Running Man! Ojć nie masz pojęcia jak ja się uzależniam od VS! To jak dramy xDD
Oglądaj rawy jak ci się pokończyły vid z napisami, a potem wrócisz jak zrobią napisy ^^
Ale mnie nie słuchaj, bo to zuy nawyk oglądanie raw'ów xDD

Ej wiesz co . . . załamka dziś dwa odcinki Mary! Masakra XD

A i obejrzałam ten przed ostatni odcinek z napisami do SG i masakra jak się śmiałam XD Biedny Hyun Bin musiał zmienić swój zarąbisty dresik na fioletowy z kwiatkami xD

marmolada_xd

Fioletowy z kwiatkami?! No nie!! Nie piszcie tu więcej takich rzeczy bo po przeczytaniu od razu włączyłam RAW!! ;)

Co do IRIS to powiedz cie mi czy rola T.O.P była duża czy grał jakąś małą rólkę?! Przeglądałam pobieżnie ten serial i nie znalazłam żadnej sceny z nim!

kasia2409

Tak to niby miał dość ważną rolę ale nie nagadał się tam za wiele i też nie pokazywali go zbyt często ale był i był fajny XD

A i sorki, nie będę już spoilerować XD

marmolada_xd

spoko :) Nie to nie było wielkie spoilerowanie :) Tylko tak mi zrobiłaś "smaka" że musiałam zobaczyć ten dres jak najszybciej! :) te kwiatki przypominają mi koronkę... :/

Kurcze, pewnie i tak zobaczę IRIS dla T.O.P ale szkoda że nie ma go tam za dużo :( Szkoda że reszta Big Bang nie gra też w dramach ;)

użytkownik usunięty
kasia2409

Grają!:] Tzn Daesung będzie.. tylko w końcu nie wiem kiedy to będzie lecieć... Ale zwiastun strasznie mi się spodobał. Tak jakoś jak nie drama.
TOP'a w Irisie rzeczywiście za dużo to tam nie było i jak się nastawi tylko na niego to raczej będzie się zawiedzionym.
Widziałam dres!!! Powinni zrobić na tym interes i sprzedawać je przez internet....(jak jeszcze nie sprzedają)

To w tym tygodniu lecą trzy odcinki Mary? Z racji, że nadrabiają ten zaległy? Eh... jakoś nie chce mi się oglądać:D:x

*walę głową ścianę* Miałam tylko obejrzeć początek raw'a Atheny i skończyło się na tym, że obejrzałam prawie cały. Ja jednak nie mogę mieć do tego dostępu bo się nie kontroluję.

Och ... gdyby zrobili coś z G-Dragonem to bym chyba po wydaniu na DVD od razu kupiła przez internet !! :P
Daesung to jedyny z tej piątki,który nie zachęci mnie do obejrzenia dramy tylko ze względu że tam gra. :(
Ale ... chyba z ciekawości po nią sięgnę jak skończy się Mary i SG no i teraz koniecznie IRIS. Po zwiastunie wnioskuje że zapowiada się świetny OST!!! :D

użytkownik usunięty
kasia2409

Dlaczego nie Daesung? Ja go tam chyba obok TOP'a najbardziej lubię... Z drugiej strony nie jestem aż tak bardzo zaznajomiona z Big Bangami...

Właśnie obejrzałam 9 odcinek SG-świetny:D Jednak wolę Hyun Bin'a jako Joo Won... Nie mogę się doczekać aż pozwolą oglądać 10.. A swoją drogą o co chodziło z tym napisem na dresie tego gościa w więzieniu?

użytkownik usunięty

Boże ten człowiek ma nawet świecące bokserki...

Masz na myśli jakąś scenę z 9 odcinka? To jak wisiały na murku/ścianie? Nie zauważyłam żadnych świecących lub z cekinami :(

użytkownik usunięty
kasia2409

Nie nie... w 10 odcinku były:P nie wiem czy oglądałaś więc nie będę spoilerować:x

Nabijamy się z tych dresów a na nie się w Korei robi moda!!
http://www.allkpop.com/2010/12/dj-doc-sports-the-secret-garden-sparkling-trainin g-gear-for-the-melon-music-awards
Jeszcze to coś za 10 lat same będziemy kupować! :/

użytkownik usunięty
kasia2409

Sama bym kupiła:D nie żeby w tym czymś chodzić ale żeby mieć kultowy dres...:D
Chociaż te niebieskie z Włoch to już przeżytek, teraz chodzi się w filetowych z Francji:D

widziałam!! WOW!! Niezłe były :) takie w błyszczące kropki, na sylwestra w sam raz ;)
Swoją drogą! Jak on mógł na koniec 10 odcinka powiedzieć coś takiego!!! Nie wytrzymam tygodnia!! Aaa Nich tłumaczą lub wrzucają RAW tym razem obojętne! :P

użytkownik usunięty
kasia2409

A faktycznie... zakończenie było niezłe. I jak tym razem trzeba będzie czekać tak długo na napisy to chyba nie wytrzymam i RAWa włączę... Czytaj: na pewno to zrobię.
Swoją drogą nie ma co, SG robi się z odcinka na odcinek jeszcze lepszy...
W większości przypadków już by mi się drama zaczynała dłużyć, a tu dopiero się rozkręca.

użytkownik usunięty

I biznes się kręci:D http://www.azn.co.kr/front/php/product.php?product_no=266&main_cate_no=24&displa y_group=1
Z nudów przeglądałam sobie koreańskie strony z ciuchami, patrzę a tu coś niebieskiego i świecącego:D Ale żeby za to brać 108 won...
Ale nawet panterka jest...

283 zł to jeszcze nie tragedia :) Cena jak dres z Nike lub podobnej firmy :)
Ciekawe ile przesyłka :P

kasia2409

Nie zaglądałam tu ledwo kilka dni a wy już macie dresiki na oku do kupienia XDD Nie no załamka xDD
A ja tak wróce doświecących gaci - no po prostu umarłam jak je zobaczyłam.

Dobra lece brać sie za rawwww!!! <3

kasia2409

ta scena gdzie on upiera się żeby z nią spać w jednym pokoju ... chyba najlepsza w całym serialu - jak na razie ;)
Aaa! Na co ja będę czekać jak ten serial się skończy? :/

Nie rozumiem zakończenia odcinka 16 Co jedno ma do drugiego? Może mi coś umknęło w czasie oglądania poprzednich odcinków ale czemu ta jego matka prosi o to o co prosi?!

kasia2409

Matka jest niezrównoważoną psychicznie siudchsdhj żeby brzydko nie powiedzieć xD Rozszarpałabym ją jakbym tylko mogła . . .
Ale dobra już po 16 odcinku - ****** z matką. Przejdźmy do dalszych odcinków gdzie właśnie jestem bo normalnie nie wyrobiłam z papierem toaletowym xDD
Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć zakończenie! To już w ten weekend!!!! ~~

użytkownik usunięty
kasia2409

***********SPOLER************
"Nie rozumiem zakończenia odcinka 16 Co jedno ma do drugiego? Może mi coś umknęło w czasie oglądania poprzednich odcinków ale czemu ta jego matka prosi o to o co prosi?!"

Po co to robi... a) jest chora psychicznie b) nie ta klasa społeczna i nieodpowiednia synowa c) być może kocha tego syna i boi się, że mu się coś przypomni i znowu popadnie w depresje, będzie wegetował... może będzie miał wyrzuty sumienia? w sumie dlaczegoś nikt nie chce powiedzieć mu co się stało... d) może boi się, że ona wykorzysta ten fakt i się na nich odegra w pewien sposób? raniąc go? e) pieniądze nie pomogły, trza ją wykurzyć w inny sposób... jak? powiedzieć, że jej ojciec nie żyje przez jej chłopaka i brać na litość
Ogólnie sądzę, że chodziło jej o to, że ta da jej wszystko tylko niech trzyma język za zębami i od niego odejdzie by on się o niczym nie dowiedział.

A mamuśka jest wyjątkowo irytująca... chore to to psychicznie jak cholera... i jeszcze obcego nosi na głowie...

Gdzie oglądacie to cudo? Lub gdzie można je zdobyć? Udało mi się znaleźć online, ale po angielsku... wolałbym polski :)

użytkownik usunięty
Cachorrinho

Po polsku jest na viki.com ale chyba trzeba być QC(chyba, że ktoś zrobiłby softsuby jak angielska grupa).
Wiem też, że tłumaczy BakaFansubs aczkolwiek jest na etapie chyba 8 odcinka(na 20) i kiedy skończą całość to Bóg jedyny wie... A mieć zastój przy oglądaniu tej dramy (co będzie wielce prawdopodobne) to byłby koszmar....

Dzisiaj ostatni odcinek:(((((((( Nieeeeeeeeeeee!

Dzięki wielkie :)

Durnie że teraz zrobili tak że nie wystarczy sobie po prostu tłumaczyć tylko trzeba kogoś rekomendować . . . ludzie szukają sobie wafli xD

I tak ... buuuu~ że dziś ostatni ep! Jeszcze musze obejrzeć wczorajszy, ale wole poczekać aż skończą suby do ostatniego żeby obejrzeć 2 naraz! Bo jak nie to znów skończe oglądając raw xD Choć oglądanie jeszcze raz wcale nie brzmi strasznie XDD
Już zacieram rączki na My Princess bo też narazie jest fajne ^^

użytkownik usunięty
marmolada_xd

A no właśnie głupio z tym rekomendowaniem... jak już chcieli kombinować to wystarczyło podnieść próg ilości napisów...

Też oglądam 2 naraz. Jak wytrzymam to jeszcze poczekam na softy, żeby obejrzeć w lepszej jakości.

Właśnie miałam obejrzeć 3 i 4 odcinek My Princess:D Fajne, fajne bo chyba ta sama scenarzystka. Zobczy się jak będzie dalej. Ale te psy "bliźniaki" są rozwalające:D

Ogólnie viki teraz wkurza wszystkich xD To już nie jest viki tylko 'psycho viki' wszędzie XD
Na marginesie nie wiem jak chce Ci się ściągać cały odcinek żeby obejrzeć w lepszej jakości, choć akurat SG jeszcze i tak nie ma takiej dobrej jakości jaką można ale nie jest źle.
Niech ktoś mi da strzelbe bo własnie ładuje sobie raw xDD

A psiaki są boskiee!!!! *-* Ja chce je dla siebie na urodzinki!!! <3

użytkownik usunięty
marmolada_xd

A no ja wolałam 1000 razy bardziej starą viikii(nawet nazwę). Wchodziłam na dany kanał, nie musiałam chodzić po żadnych zakładkach i wiedziałam co i jak po jednym spojrzeniu. Teraz trzeba się obszukać... Dla oka też jest nie przyjemna. I w ogóle tak jakoś dziwnie...

Nie chce mi się:D (SG widziałam z 4 odcinki z softami) ale czasem mam takie jazdy, że muszę obejrzeć coś w dobrej jakości i już:D Nie ma bata. Bo zamiast oglądać będę tylko myśleć o tym, że jest niewyraźnie. A czasem to w ogóle mi nie przeszkadza nawet jak się pikseluje.

Podacie mi dobrzy ludzie link do napisów Polskich :) Zarejestrowałem się na baka, ale zanim konto mi aktywują....

użytkownik usunięty
Cachorrinho

Tam nie ma chyba samych napisów... oni chyba robią hardsuby...

Otóż.... nie podobał mi się ostatni odcinek:D:x Najnudniejszy z całej serii i chyba już wolałabym, żeby nie było happy endu...

chwile!! Jeszcze będzie jeden! Na allkpop czytałam że ten specjalny będzie miał 70 minut :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones