PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589390}

Secret Garden

Si-keu-rit Ga-deun
7,9 1 976
ocen
7,9 10 1 1976
Si keu rit Ga deun
powrót do forum serialu Si-keu-rit Ga-deun

Myślałam, że po Gumiho nie nakręcą lepszej "fantastycznej" dramki, ale ta po prostu czaruję od pierwszego odcinka. Tak mnie wkręciła, że 2x oglądam te same odcinki. Najpierw po koreańsku w oczekiwaniu na suby, a później z subami, a jeszcze urywkowo czekając na nast. odcinek.
I każdy odcinek zadziwia jeszcze bardziej, chyba się jeszcze nie zdarzyło, żeby każdy kolejny odcinek był lepszy od poprzedniego, nawet moje Gumiho, IRIS, You're Beautiful czy Smile, You miało swoje "wpadki" a to nie!
OST też jest zadziwiające, słucham całymi dniami xD
No i główna para... Patrzę na nich zaczarowana i zastanawiam się czy kiedykolwiek ktoś im dorówna, no są bomba! <3

ocenił(a) serial na 10
beatus1990

Znasz jeszcze jakieś dramy z elementami fantasy?

użytkownik usunięty
CottonCrush

49-days - główna bohaterka umiera nie-wtedy-kiedy-powinna i jako dusza okresowo wcielona w cudze ciało w ciągu 49 dni musi zebrać 3 szczere łzy opłakujących ją (nie spokrewnionych z nią) osób

ocenił(a) serial na 10

Jedna z moich pierwszych drama, nie podobała mi się, przeciągana na siłę i dość nudna.

ocenił(a) serial na 9
beatus1990

Pomysł bardzo mi się podobał. Wydaje się na początku, że to zwykła historia miłosna, a tu niespodziewana sytuacja. Brawa za pomysł i konwencję. Całość oglądało się naprawdę szybko i przyjemnie. Zgodzę się co do muzyki. Szybko wpada w ucho.

ocenił(a) serial na 10
beatus1990

popieram editora, drama ma świetną fabułę i wartką akcje. Jak dotąd odoba mi się bardziej od gumiho ( na razie jestem na 5 odcinku;D)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones