Silos (2023)
Silos: Sezon 1 Silos sezon 1, odcinek 9
odcinek Silos (2023)

Ucieczka

The Getaway 43m
8,1 468
ocen
8,1 10 1 468
Silos
powrót do forum s1e9

W końcu serial wchodzi na szerokie tory, co prawda w końcówce, ale mamy tu emocje z napięciem i faktycznym stanem. Chyba warto było przebrnąć te 8 odcinków by doczekać się odpowiedzi co jest za ekranem a smaczku dodają tajemnicze drzwi, które trzeba otworzyć.
Pozostaje już tylko jedno pytanie czemu ich nie należy otwierać ?

Ybor

w każdym odcinku końcówka dawała nadzieję na konkretną akcję :D

PrzemekLipski

Ale nie w każdym przez okrągłe kilkadziesiąt minut była akcja w dodatku bez zapychaczy.

ocenił(a) serial na 5
Ybor

Co się takiego wydarzyło? Możesz napisać priv

aren_filmweb

Oglądałeś ten odcinek?

ocenił(a) serial na 5
aren_filmweb

Dobra już wiem

SPOJLER!!!!!

szeryfka wie, że jest ładnie, zielono i ptaszki latają na zewnątrz i że są jakieś 5metrowe drzwi i OT cały odc

aren_filmweb

Nie, nie cały.

1. Bilings dowiedział się, za co ścigana jest szeryf
2. Skoro teraz zastępca już raczej wierzy Juliett to również ludzie, którzy widzieli glitcha więc może coś się wydarzyć
3. Fakt zgadka drzwi
4. Tajemnica liczby 18
5. Czy tak fajnie kolorowo jest na zewnątrz ? Nie wiem. Moja teoria jest taka, że to jest to, co Holston widział, cały czas widzimy te ptaki, ale tego może dowiemy się w finale
6. Rzeczy na tym dysku jeszcze mocniej zagrażają Silosów oraz ludzkości, ciekaw jestem w jaki sposób.

ocenił(a) serial na 6
aren_filmweb

Dokladnie,kazdy odcinek obiecuje,ze odkrywanie tajemnicy ruszy zdecydowanie do przodu a wlasciwie dostajemy okruszki.Jesli juz tak wolno idzie na tym etapie to mogli wieksza intryge zbudowac na poszczegolnych poziomach silosa a tak dostajemy do tego slabe dialogi i postacie bez wyrazu a wrecz na granicy groteski jak ten czarny sadowy z broda.

ocenił(a) serial na 10
aronn

Ciekawy jestem czy pokażą w ostatnim odcinku serialu, Juliett gdy ją wyślą na zewnątrz na czyszczenie pójdzie do silosu 17. Gdy wejdzie do silosu 17 i spotka Solo -ale to chyba w następnym sezonie . Jeśli w tym tempe będzie kręcony serial to powinno być 6 sezonów. Będzie na co czekać.

robin1357

Właśnie mam taką samą nadzieję jak ty.
Wtedy serial zdecydowanie przyspieszy, co wyjdzie mu na lepsze.
Z czego, co słyszałem ma być ich 5.
Pewnie podzielą pierwszą książkę na dwie części i następną jako finał. 
Środkowy tom pewnie też na dwie tylko pytanie w jakiej kolejności to zrobią 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones