serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Siostra Hawthorne

Hawthorne
2009 - 2011
43m
6,4 694
oceny
6,4 10 1 694
Główną  bohaterką serialu "Siostra Hawthorne", rozgrywającego się w Szpitalu Richmond Trinity, jest silna, ale troskliwa szefowa pielęgniarek, Christina Hawthorne (Jada... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Siostra Hawthorne zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Główną  bohaterką serialu "Siostra Hawthorne", rozgrywającego się w Szpitalu Richmond Trinity, jest silna, ale troskliwa szefowa pielęgniarek, Christina Hawthorne (Jada Pinkett Smith). Ciągle toczy walkę o życie pacjentów, często nie mając najmniejszych szans na wygraną. Czy to traktując po ludzku bezdomną kobietę, bądź próbując rozmawiaćGłówną  bohaterką serialu "Siostra Hawthorne", rozgrywającego się w Szpitalu Richmond Trinity, jest silna, ale troskliwa szefowa pielęgniarek, Christina Hawthorne (Jada Pinkett Smith). Ciągle toczy walkę o życie pacjentów, często nie mając najmniejszych szans na wygraną. Czy to traktując po ludzku bezdomną kobietę, bądź próbując rozmawiać z pacjentem chorym na raka, chcącym popełnić samobójstwo, Christina musi stawić czoła administratorom szpitala, nieczułym lekarzom, apatycznym kolegom i systemowi, który czasami zapomina, że został stworzony po to, by służyć choremu. Christina niedawno owdowiała matka inteligentnej, samodzielnej nastolatki, stawia swą karierę na równi z rolą samotnego rodzica. Dzieląc swój czas pomiędzy pracę a obowiązki rodzinne, ledwie starcza jej czasu by utrzymać porządek w swym życiu. Wie jednak, że nie musi i nie może postawić na kimś krzyżyka. To właśnie jej pasja sprawia, że jest bohaterką.

studio
100% Womon / Fan Fare / John Masius Productions / więcej
tytuł oryg.
Hawthorne
inne tytuły
Time Heals (tytuł roboczy) USA
HawthoRNe Australia
więcej
Zdjęcia kręcono w Los Angeles, Kalifornia, USA.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Bardzo słaba podróba dotychczasowych seriali medycznych. Do chrzanu jest ten serial jeśli nie chcecie się nudzić przed telewizorem czy komputerem ogladając to gorąco polecam CHIRURGÓW!!!!!

Sezon 4

ocenił(a) serial na 10

Czy wiecie może czy będzie sezon 4, bo tu się wiele rzeczy nie wyjaśniło ? W kwestii zakończenia jest dużo braków, bo ostatni odcinek to Shot in the dark .

Piosenka

ocenił(a) serial na 10

Mam jeszcze pytanie odnośnie piosenki która otwiera serial, może ktos z was wie jaka to ?

Warto się za to zabierać? Wyszło już bodajże 9 odcinków. Jest to coś w stylu 'Grey's Anatomy', czy bardziej ER?

tytuł piosenki

ocenił(a) serial na 7

Hej, czy ktoś może zna tytuł piosenki i nazwę zespołu bądź nazwisko piosenkarki, która śpiewa piosenkę zamykającą 9 odcinek 3 sezonu?
Z góry wielkie dzięki!!!
A serial nie jest zły, po prostu za dużo telenoweli się do niego wkradło, na czym ucierpiała szpitalna akcja ;)
:)