PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509819}

Siostra Hawthorne

Hawthorne
6,4 694
oceny
6,4 10 1 694
Siostra Hawthorne
powrót do forum serialu Siostra Hawthorne

Warto się za to zabierać? Wyszło już bodajże 9 odcinków. Jest to coś w stylu 'Grey's Anatomy', czy bardziej ER?

ocenił(a) serial na 10
krakers_5

Wg. mnie bardzo fajny serial, który tematem jest związany z życiem pielęgniarek i ich zmaganiami. Wciąga :)
Dziwi mnie, że nie ma obsady jeszcze wymienionej :/
Tym bardziej, że główną rolę gra obecna żona Willa Smitha :)

_SuChY_

ja oglądałam jak dotąd cały pierwszy sezon i tez powiem ze bardzo mi się ten serial podoba ;> . nie wiem czemu ma taka niska ocenę :/ .

krakers_5

Serial ma dobre 2 pierwsze sezony, niestety 3 sezon już nie jest taki fajny. Ale można zobaczyć.

krakers_5

Serial o życiu raczej jednej pielęgniarki niż pielęgniarek tzn. raczej skupiony wokół głównej bohaterki, pewnie dlatego że Jada P.-S. jest i jego producentką ;p. Raczej nie porównałabym go do ER, a tym bardziej Grey's Anatomy, bo brakuje tutaj akcji i humoru. Jestem fanką gatunku "medical drama" i ten serial oceniam troszkę niżej od innych, mimo wszystko bardzo wciągający. 1 i 2 sezon był dobry, ale w trzecim zalatuje już melodramatem... że się odechciewa oglądać 4 sezonu (o ile będzie). Za to warto posłuchać akcentu dr Shaw;a ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones