Co myślicie o serialu? Czy zostanie przyjęty przez amerykańskich widzów? Jak na "Pilot" to odcinek był b. dobry, były momenty w których można było się pośmiać jak i popłakać. Jada w roli pielęgniarki... ;d Szczerze mówiąc trudno mi się przyzwyczaić do tego faktu. ;p Wolałabym ją w roli jakiejś wysoko ustawionej...
Podobał mi się przed ostatni odcinek co ta matka zostawiła córkę w samochodzie odcinek był poruszajacy z emocjami reszta odcinków tego nie miała .Lubię oglądać seriale medyczne ale ten serial nie zabardzo mnie wciagnął nie jest to jakieś badziewie .Serial jest troche nudnawy .Chyba najbardziej podoba mi sie muzyka...
więcej