PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485787}

Siostra Jackie

Nurse Jackie
7,2 8 115
ocen
7,2 10 1 8115
7,3 3
oceny krytyków
Siostra Jackie
powrót do forum serialu Siostra Jackie

Jackie strasznie mnie wkurza z tym ćpaniem, puszczaniem się i ogólnym zeszmaceniem, no ale
spoko, rozumiem, że bez tego serialu by nie było.. :D ale zastanawiam się dlaczego nikt nie widzi, że
ona jest wiecznie na prochach? można udawać, ok, ale ona pracuje z lekarzami, którzy innych na
haju potrafią rozpoznać w sekundę, a ona pozostaje jakby niezauważona. No i to kombinowanie po
raz kolejny i rujnowanie wszystkiego dookoła za prochy.. heh, szkoda słów.. nakopałabym jej w ten
zakłamany tyłek!! No ale serial jest MEGA!!! :)

ocenił(a) serial na 7
atomickitten666

Zdziwisz się, jak długo można udawać fakt bycia naćpanym czy też pijanym. Niektórzy ludzie tak potrafią się z tym kryć, że tylko badaniem można ich nakryć.

ocenił(a) serial na 10
MoszeUsz

szczerze, to nie mam pojęcia, jak to wygląda, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że wszystko można tak łatwo ukryć.. no a jackie jako postać jest straszna.. niszczy wszystko i wszystkich za prochy.. nie mogłabym z taką osobą mieć nic wspólnego.. Ale Edie Falco jest super.:) łapię się na tym, że oglądam i życzę jackie jak najgorzej..i jestem strasznie ciekawa 7 sezonu... :)

ocenił(a) serial na 9
atomickitten666

Właśnie o to chodzi, dlatego ten serial jest taki świetny, pokazuje jak narkotyki rujnują życie. Niby dobra pielęgniarka, lubisz ją, ale cholera, masz ochotę skopać jej tyłek. Tak właśnie się zmieniają priorytety. Tak właśnie kończą się ciągłe kłamstwa.

ocenił(a) serial na 7
AnHeC

Świetne podsumowanie

ocenił(a) serial na 10
MoszeUsz

Pierwszego odcinka nowego sezonu jeszcze nie oglądałem, bo do tej pory nie było napisów, ale mam nadzieję, że Jackie wreszcie stanie przed sądem.

ocenił(a) serial na 7
Pisarek_filmaniak

Napisy już są od Kinomanii jak zwykle.

ocenił(a) serial na 8
MoszeUsz

Pytanie może nie w temacie ale.. co teraz oglądać? Zna ktoś serial w podobnym stylu? ;) taki, który wciąga ale na tyle, że oglądając można spokojnie robić milion innych rzeczy? ;)

atomickitten666

ostatnio oglądałem dokument o kobiecie która pracowała w laboratorium gdzie badało się narkotyki znalezione przy przeszukiwaniu ludzi. Przez 10 lat praktycznie codziennie ćpała każdy rodzaj narkotyków (w tym LSD) i pracowała jednocześnie, i tam też nikt tego nie zauważył. Nie będę mówił jak ją złapali, może ktoś bedzie chciał obejrzeć.
Tytuł - "Duża dawka skandalu"