serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Skandal

Scandal
2012 - 2018
43 min.
7,5 7 622
oceny
7,5 10 1 7622
Olivia Pope, niegdyś dyrektor ds. komunikacji Białego Domu, otwiera firmę zajmującą się wyciszaniem skandali i zarządzaniem kryzysowym. więcej mniej
Skandal zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył 2 nagrody Emmy 30 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Olivia Pope (Kerry Washington) poświęciła swoje życie chroniąc wizerunku państwowej elity i pilnując, żeby ich sekrety nie wyszły na światło dzienne. Olivia była doradcą prezydenta USA ds. mediów, ale odeszła, ponieważ zdecydowała się otworzyć własną firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Pragnie zacząć nowy rozdział w życiu,Olivia Pope (Kerry Washington) poświęciła swoje życie chroniąc wizerunku państwowej elity i pilnując, żeby ich sekrety nie wyszły na światło dzienne. Olivia była doradcą prezydenta USA ds. mediów, ale odeszła, ponieważ zdecydowała się otworzyć własną firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Pragnie zacząć nowy rozdział w życiu, ale okazuje się, że nie może zupełnie odciąć się od przeszłości. Zespół Olivii łączy Stephena Fincha (Henry Ian Cusick), kobieciarza rozważającego w końcu się ustatkować, Harrisona Wrighta (Columbus Short), zręcznego  prawnika procesowego, Abby Whelan (Darby Stanchfield),panią detektyw, Hucka (Guillermo Diaz), hakera z przeszłością w CIA i Quinn Perkins (Katie Lowes).

studio
ABC Studios / ShondaLand
tytuł oryg.
Scandal
inne tytuły
The Fixer RPA
więcej
O rolę Olivii Pope ubiegały się Gabrielle Union i Taraji P. Henson.
W odcinku 2x01 ("White Hats Off"), gdy Olivia i David wychodzą z sądu w tle widoczny jest pomnik upamiętniający Iwo Jimę. Jednak ten monument znajduje się w Arlington, a nie w Waszyngtonie, gdzie rozgrywa się akcja tego odcinka.
W odcinku 2x04 ("Beltway Unbuckled"), gdy w początkowej scenie David Rosen rozmawia przez komórkę widoczny jest ekran startowy.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych