Skandal (2012-2018)
Skandal: Sezon 1 Skandal Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Skandal (2012-2018)

Słodkie maleństwo

Sweet Baby 46m
7,8 374
oceny
7,8 10 1 374
Skandal
powrót do forum s1e1

Oglądał ktoś? ;) Napisy już są. Jak wrażenia?

Bo jak dla mnie Kerry zdeklasowała wszystkich i jej Olivia wymiata! :D

P.S. Czy ktoś jeszcze zauważył, że oni wszyscy mówią bardzo szybko, trochę na bezdechu? :D

NiinaX

Moim zdaniem za bardzo przegadany ,brak fabuły jakiegoś punktu zaczepienia, wstępu ,od razu dostajemy na talerzu podanego głównego bohatera kłapiącego dziobem, ale co z tego wynika nie wiem.Mnie pilot nie przekonał , aczkolwiek napewno niektórym widzom się spodoba.

NiinaX

Nie podobał mi się brak jakiegokolwiek wstępu, wprowadzenia w fabułę, widz od razu był wrzucony na głęboką wodę. Przez pół odcinka nie bardzo łapałem, o co tam w ogóle chodzi, ani kim ta cała Olivia jest (dalej nie wiem :) ). Końcówka już mi się jako-tako podobała, ale szału nie ma. Zobaczę 2. odcinek dla pewności, ale wrażenie po pilocie mam nijakie...

NiinaX

Widziałam i bardzo mi się podobał. Jestem już po 1x02 odcinku i zgadzam się, Olivia jest świetna. Abby (ta ruda) też jest śmieszna, fajne ma teksty. Zauważyłam że mówią bardzo szybko, ale to mi nie przeszkadza, bo dialogi są fajne. Po dwóch odcinkach jak na razie daje duży PLUS, polecam :)

NiinaX

Jak dla mnie aktorka grająca główną rolę jest jakaś taka drętwa, sztuczna. Sam odcinek taki sobie, następnych raczej nie obejrzę.

ocenił(a) serial na 4
NiinaX

Mam nadzieję, że się rozkręci, bo jak na razie słabiutko i mało wiarygodnie.

enchant

Akurat brak wprowadzenia uważam za atut, nudzą mnie długie wstępy, z resztą jak dla mnie ciekawiej jest samemu odkrywać o co chodzi, jak sprawy wyjaśniają się stopniowo. Tutaj jednak szybko odp. zostały podane na tacy, relacje międzyludzkie zostały potraktowane po macoszemu, nie było też ciekawych zdarzeń, zaskoczenia. Szybko został pokazany schemat działania (na zasadzie: każdego można zagadać i zmanipulować groźbami, a super team w ten sposób rozwiąże każdą sprawę pod wodzą Olivii-Nieomylne-Przeczucie). Pomysł na serial jest, ale pilot raczej mnie rozczarował.

NiinaX

Słaby i irytujący. Dawno nie pojawił się serial który nie spodabał mi się aż tak bardzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones