PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750071}

Skazany na śmierć: Sequel

Prison Break: Sequel
7,6 19 048
ocen
7,6 10 1 19048
Skazany na śmierć: Sequel
powrót do forum serialu Skazany na śmierć: Sequel

strasznie źle skonstruowany... 2 minuty, które ukazują 3/4 akcji z całego sezonu... powinni nie pokazywać scen z Michaelem z więzienia i wgl nie powinni pokazywać, że żyje, tylko zostawić to w niewielkiej tajemnicy, że MOŻE żyje :)

ocenił(a) serial na 10
diablo5257

Oglądałeś już ten sezon,że wiesz o tym,że pokazali 3/4 akcji? NIE. Chyba logiczne,że skoro w obsadzie jest Michael to on żyje -.-

Latka13

dla Twojej wiadomości to chyba LOGICZNE jest, że w serialu mogą występować ''wstawki'' z poprzednich sezonów, a wtedy w obsadzie też on będzie wpisany. Po drugie to jest MINISERIAL, który ma 9 odcinków! a zwiastun ukazuje tyle akcji która raczej sie rozciągnie na pewnie z 5-6 odcinków. Jednak jak widać dla niektórych to NIE jest logiczne.

ocenił(a) serial na 10
diablo5257

Wstawki z poprzednich sezonów nie sprawiają,że aktor ląduje na 1 miejsce w obsadzie... i szkoda,że wolisz mi tu wypominać wszystko,zamiast zwrócić uwagę na to,że ktoś zamiast poczekać do premiery jest już sceptycznie do tego nastawiony.

Latka13

zrewanżowałem się wypominaniem. Nie sceptycznie tylko realnie na to patrzę, zwiastun jest spieprzony na maxa, jak widać to nie tylko moje zdanie

ocenił(a) serial na 10
diablo5257

Ech... tak czy siak wiele osób zasiądzie przed telewizorem oglądając kontynuację serialu po 7 latach. Obojętne czy będzie dobry czy nie ;) Ja z pewnością dołączę do ich grona :)

ocenił(a) serial na 5
Latka13

Albo mi się wydaje albo @diablo5257 cały czas mówi że zwiastun zbyt dużo pokazuje a ty odbierasz to tak jakby mu się akcja ze zwiastuna nie podobała. xD
On nie ocenia w żadnej chwili czy mu się serial podoba tylko mówi wyłącznie o złej konstrukcji zwiastuna.

ocenił(a) serial na 5
Latka13

Dokładnie :)

ocenił(a) serial na 10
diablo5257

"zrewanżowałem się wypominaniem. Nie sceptycznie tylko realnie na to patrzę, zwiastun jest spieprzony na maxa, jak widać to nie tylko moje zdanie"

No chyba tylko Twoje, skoro 2min wstawek jest niczym w porównaniu z 45min filmu. Sorry. Obejrzałem już go. Jest konkretny, wciąga i ma wszystko co zachował pierwszy odcinek pierwszego sezonu! Jak ktoś nie wie gdzie znaleźć serial, premierę z USA, to nie powinien być na filmwebie :D Trzecia minuta, T-Bag i już banan na twarzy :D

ocenił(a) serial na 10
TheLostSheep

Dokładnie! Jest nowoczesność technologii (ręka Bagwella) zachowując przy tym starego dobrego T-Baga, jest Lincoln "wieczne tarapaty", są "nowe tajemnicze elity" które chcą zabić głównych bohaterów (nie znamy za bardzo jakie ma mieć to działanie), no i Scofield który nie jest Scofieldem z nowymi tatuażami...które są wskazówkami dla brata ;)) No i jest ISIS.

W następnym odcinku będą próbowali rozszyfrować te tatuaże na rękach. Po bejrzeniu pierwszego odcinka, mogę napisać jedno...BOMBA! Chce więcej.

diablo5257

Dokładnie to samo pomyślalam.

ka25

no właśnie, tyle akcji pokazać na 9 odcinków? zero tajemniczości itd ? no ludzie... chyba nie tak robi się zwiastuny...

diablo5257

mogli by pozostawic tylko zdjecie Michela w jakims tam wiezieniu a nawet mogloby byc tak ze moze sie okazac gosciem tylko podobnym, aby bylo wicej tajemnicy,

ocenił(a) serial na 7
diablo5257

to po prostu nie ogladaj i dupy nie zawracaj swoimi wypocinami...

sobanek

wzajemnie

ocenił(a) serial na 10
diablo5257

Dokładnie, jak ja czytam takie wypociny że nie warto, to źle zrobione itd. to wsadziłbym takie osoby do więzienia w..... (nie będę spojlerował nazwy nowych krat) i tyle ;) Scofield chyba chciał oczy obrócić we łzy. Tak coś czuję :D

diablo5257

co do akcji może mogłabym się zgodzić, ale każdy kto interesował się losami serialu i ewentualnej kontynuacji wiedział, że Michael nie umarł. Sam Miller mówił o tym m.in. podczas festiwalu Off Camera w tamtym roku...

ocenił(a) serial na 5
kat_

Jak nie umarł jak umarł sam widziałem ale chyba specjalnie obejrze jeszcze raz tamte sezony

ocenił(a) serial na 5
bigdady33

A i jeszcze czytałem, że producenci mają zignorować skazany na śmierć ostatnia ucieczka czyli nie brać go pod uwagę

ocenił(a) serial na 5
bigdady33

no dobrze, ale nawet gdyby nie brali pod uwagę pełnego metrażu, to jak wyjaśnią ostatnią scenę z serialu?
nie wiem, jakoś ostrożnie podchodzę tym razem do kolejnego sezonu
oczywiście, niecierpliwię się, bo go uwielbiałam dziesięć lat temu, ale strasznie się boję, że kontynuacja będzie wydumana
nastawiona tylko na kasę

diablo5257

a może po prostu to wszystko co widzieliśmy w zwiastunie pokażą w pierwszym bądź dwóch pierwszych odcinkach? :)

ocenił(a) serial na 10
ciangokz

No i wlasnie tak bylo 3/4 z tego co bylo w tym zwiastunie, jest z pierwszego odcinka :)

ocenił(a) serial na 3
diablo5257

Zaśmiane. To, że Michael przeżył pokazał pierwszy monolog serialu, który zresztą wygłasza on sam. W ogóle po 1. odcinku obejrzałem ten zwiastun i jedynie tych szybkich przebitek z ucieczką itd. pod koniec trailera nie było w pilocie.

ocenił(a) serial na 10
diablo5257

Obejrzałam pierwszy odcinek. Po tylu latach czekania, nareszcie jest, miodzio! Czekam na kolejne odcinki! :)

ocenił(a) serial na 10
diablo5257

Odcinek niezły, czekam na kolejne

Rozkminiator

Co było niby tak dobre w tym odcinku?

piorowy

wszystko :)

ocenił(a) serial na 5
diablo5257

Źle "skonstruowany" - ale nie dlatego. Po obejrzeniu 2. odc. (a podejrzeń nabrałem już w 1.) jestem PRZEKONANY, że zabójstwo bandziora z CIA było sfingowane, żeby Michael mógł się "wkupić w łaski" poyebów z ISIS, a dokładniej tego ich herszta-kacyka, co wylazł z celi "z okazji" "ramadanu". Z taką pompą był autoreklamowany ten "cud kinematografii", a odcinki można przewidzieć co najmniej dwa do przodu... "Piaty sezon jest lepszy niż wszystkie pozostałe razem wzięte" LOL

mp65warka

Z tym że zostaje pytanie, po co Michael sfingował swoją smierć? Zakładając że "zmarł" w 2010, w 2013 roku "zabił" faceta z CIA (Kellerman mówił że stało się to 4 lata temu), Abu Ramal zaś został złapany 5 lat temu, czyli w 2012. Początkowo myślałem że Michael siedział w Ogygii od 7 lat i został tam wysłany po to aby go wyciągnąć, a teraz się okazuje że to nie to było główną przyczyną sfingowania smierci i motyw z Abu Ramalem pojawił się później, "przy okazji"... Pytanie co było głównym bodźcem do upozorowania śmierci w 2010 roku?

pan_budyn

no myślę, że zostanie to wyjaśnione, co było powodem upozorowania tej śmierci...
jeżeli by to pozostało bez wyjaśnienia to cały 5 sezon nie miałby sensu.

dymas23

Sądze że Michael podjął decyzje o upozorowaniu śmierci w obawie o życie najbliższych. Gdyby nie to, żyliby jako zbiegowie, poszukiwani przez władze za ucieczke z więzienia. Prawdopodobieństwo że zostaliby złapani było ogromne i Scofield nie chciał narażać na to żony i syna, mając na uwadze to że sam został złapany dwukrotnie po ucieczce z więzień (raz gdy zderzyli się z Mahonem, drugi raz pod budką telefoniczną w 4 sezonie), a nawet jeśli nie, to jego syn jako dziecko pary zbiegów miałby trudne życie. Tylko że to nie mogło wyjść od niego, nie mógł tak po prostu wejść do biura FBI/CIA/innej organizacji z którą współpracował i powiedzieć "pozwólcie mi uwolnić Sare a zrobie co zechcecie", musiało to wyjść od kogoś z góry, może Whitley, ten agent który w Final Breaku ich pilnował?

pan_budyn

no i mam nadzieję właśnie dlatego, że wszystko to zostanie wyjaśnione..
bo ilu fanów serialu tyle opinii na temat tej upozorowanej śmierci.
nie pozostaje nam nic innego jak czekać:P

ocenił(a) serial na 5
dymas23

Dla mnie to naciągane i tylko zrobili dla kasy. Skoro nie biorą pod uwagę ostatniej ucieczki.

bigdady33

nawet jak naciągane i dla kasy.. i tak obejrzę z samego sentymentu :D

ocenił(a) serial na 9
diablo5257

I co po 1 odcinku dalej tak gadasz? trailer spoilerowal tylko 1 odcinek ;] No jeszcze ze ucieknie z wiezienia.... co nie jest glownym watkiem. Gowno widziales gowno wiesz.

Skullers

poza tym, że ucieknie z więzienia to chyba jest oczywiste znając zdolności Michasia :D

dymas23

I to że żyje też jest oczywiste. Zdjęcia z planu z Wentworthem, czołówka itd, nie dałoby się tego utrzymać w tajemnicy. Poza tym, jaki byłby sens gdyby okazało sie ze jednak nie żyje a Bagwell sobie robi jaja? Linc odkupuje grób, w środku ciało Michaela, po czym koniec serialu? : D

pan_budyn

hahhaha :D wielkie gadanie o powrocie serialu by było a tu szok kończy się na pierwszym odcinku xd

dymas23

PO 2 odcinku szczenka mi opadla na podloge zajebisty powrot i zwiastun w zasadzie nic nie zdradza z fabuly bo glowna os fabuly nie bedzie sie opierac na ucieczce z wiezienia

NEO250

no właśnie trafna uwaga :D
zwiastuny przedstawiają tylko ucieczkę. nie wiemy jak dalsze losy bohaterów się potoczą, jaki będzie Michael.. czy ta burza która wraca jest tą samą burzą..

dymas23

A wie ktoś gdzie można obejrzeć ten serial najlepiej z lektorem żeby był?

kortezju

w w w . c d a. p l/ video/ 13723348d tu np. 2 odcinek

dymas23

Jestem swiezo po 4 odcinku i powiem wam ze tempo jest swietne poki co nie ma niepotrzebnego przeciagania a odcinek konczy sie niezlym twestem

NEO250

ciekawe ile odc będą uciekać z kraju, obstawiam dwa, ciekawe co potem, jak wrócą do USA

ocenił(a) serial na 9
diablo5257

Właśnie skończyłem oglądać cały 5 sezon i na temat Twej wypowiedzi i w ogóle tytułu tematu przez Cb założonego powiem tyle:
Byłeś i zapewne jesteś niezłym debilem/ignorantem, oraz naiwniakiem skoro naprawdę sądziłeś, że to co napisałeś będzie prawdą i w zwiastunie rzeczywiście ukażą 3/4 piątego sezonu. W zwiastunie numer 1 na stronie serialu na FW i na oficjalnym fp na fb jest tak naprawdę ukazana max połowa ( chodź z tym też można by było się kłócić ) 5 sezonu ( i to w dodatku ta mniej ciekawa ) , nie jest pokazany ani główny wątek, ani wszystkie główne postacie, ani główny antagonista. No ale przecież jakiś mądrala musiał rzucić swe 3 grosze, które w dodatku są dość daleko od prawdy, w najlepszym dla Cb przypadku w połowie prawdy.
.

diablo5257

Chyba jesteś debilem jeśli uważasz, że tajemnica o tym, że Michael żyje by się dłużej niż do pierwszego odcinka.

diablo5257

kocham ten serial, oglądałem w casie priewmery od poczxtaki, e przedłuzenie totalnie mnie odrsciło, nei wiem czy keidys, ogdąnę, sory teoche wypiłe,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones