PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 217 811
ocen
7,6 10 1 217811
6,8 11
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

6/10

użytkownik usunięty

Serial niezły. Tylko. Szkoda bo mógłby być genialny, ale już w trakcie 2 sezonu zaczął mnie trochę nudzić. 1 sezon genialny i dałbym mu 10/10, ale każdy kolejny był coraz gorszy. Drugi jeszcze trzymał poziom dzięki pogoni Mahone za braćmi. Trzeci to tak naprawdę gorsza kopia pierwszego sezonu. Znów Michael musi się wydostać z więzienia w którym panuje anarchia. Irytujący był Sammy, Whistler, Lechero był zupełnie obojętny. Czwarty to powtórka drugiego gdzie tym razem irytował Don Self i w sumie jedynie Mahone, Bellick i T-Bag mnie trzymali do końca. Mam wrażenie, że twórcom zabrakło pomysłów co zrobić dalej z serialem. Może lepiej zrobić krótszy serial i go zakończyć zanim zacznie się coraz dziewniejszy niczym LOST. Gdyby skończył się po dwóch sezonach byłby jak najbardziej ok i dałbym pewnie 8, ale kolejne serie to po prostu odgrzewany kotlet. A jeszcze słyszałem głosy, że może powstać 5 sezon. Dla mnie zupełnie bez sensu. Już wróciło po latach X-Files i wyszło kiepsko.

ocenił(a) serial na 9

Ano jest piątka , nazwana "Sequel" . Dziś premiera w C+
Moja przygoda z P.B. skończyła się na dwóch pierwszych sezonach więc z czystym sumieniem mogę postawić ocenę 9/10

ocenił(a) serial na 7
OmniModo

Dwa sezony to mistrzostwo. Nie wiem czy warto wracać do tego po tylu latach. Póki co opinie na plus.

ocenił(a) serial na 2

uwazam ze 6/10 to o 3 za wysoko. dla mnie serial moglby sie zamknac po pierwszym sezonie i wtedy mialby 8/10. i zgadzam sie z przedmowca, ze to wszystko sie powtarza. uciekaja, cos gubia, przeciwnik znzajduje, trzeba sie dogadac, dogaduja sie, ida, znow jakas przeszkoda, zeby ja rozwiazac trzeba zawrzez sojusz z przeciwnikiem, itd itp. obejrzalem 4 sezony i uwazam, ze o 3 za duzo. jak dla mnie szmira.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones