PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 217 988
ocen
7,6 10 1 217988
7,0 11
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

Jakim cudem jakieś "bezavatarowce" typu "Pamiętniki Wampirów", znajdują się w pierwszej 20 najlepszych seriali (pamiętam, że swego czasu leciało to na TVN i odpuściłem sobie po dwóch pierwszych odcinkach), a produkcja, która naprawdę powinna tam być - nie potrafi przedostać się do pierwszej 500? Często zwracałem uwagę na ranking, kiedy chciałem obejrzeć jakiś starszy film czy serial, ale najwyraźniej nie warto. Można się doczepić do średniej trzeciej serii (która swoją drogą nie powinna powstać), ale dwie pierwsze (szczególnie "1") to majstersztyk. Nigdy nie spotkałem się z serialem, który w tak epicki sposób potrafi zagrać na moich emocjach (seriali oglądam wiele i nie kierujcie się tym, że póki co oceniłem dwa). Muszę zabrać się w końcu za czwartą serie (teraz przypominam sobie wszystkie odcinki od początku, ale "czwórki" nie oglądałem), bo z tego co się dowiedziałem - stoi na równie wysokim poziomie co jedynka i dwójka.

ocenił(a) serial na 9
Sebu_BGZ

Ja właśnie sobie "odświeżam" czwartą serię. Ale aż tak dobra jak pierwsza na pewno nie jest, ale mnie się spodobała, nie zanudzała. Była po prostu dobra - ale bez rewelacji.
A ocena serialu jest zdecydowanie za niska, z tym się zgodzę.

Julia_20

zdecydowanie za wysoko jest

ocenił(a) serial na 7
danteusz

Za wysoko? Za same dwa pierwsze sezony, które były genialne, powinien być w pierwszej 20. W następnych odsłonach było juz troche gorzej, ale na Top 100 moim zdaniem w 100% zasługuje.

PS: Niech ktoś mi powie, ze ten serial jest gorszy od chirurgów, którzy zajmuja 100 miejsce

Dawar

Jest.

użytkownik usunięty
Sebu_BGZ

Już Ci mówie dlaczego. Pamiętasz Beatlesów? Albo Nirwane? I te ich teledyski jak dziatwa w wrzaskiem rwała sobie włosy z głowy? Tak samo jest teraz jak zobaczą Biebera albo tego kolesia co grał w zmierzchu albo w Harrym Potterze - Cedrika. Wygląda to mniej więcej tak - "umrę jak nie zagłosuje". A że internet dla takich "...." to jedyna opcja dla wyrażenia opini o swoich idolach to klepią na forach i podbijają oceny. Jedyna opcja bo w realu ich koleżanki albo koledzy wysmieją.

Ocena na IMDb - 8.7, na filmweb - 7.5, stopklatka - 6.77

Wniosek? Polaków nie interesuje fabuła a to, czy główny bohater ma 180cm wzrostu, piękne oczy i dobrze obcięte włosy. Niestety, to działa w dwie strony - jeden serial zyska przez to bardzo wysoką ocene (niczym "Pamiętniki Wampirów" i główny bohater, z grą aktorską na poziomie przedstawienia w podstawówce), a drugi na tym starci ("a weź, Miller tam gra, dziewczynki się nim jarają więc dam 1/10"). I absolutnie nie uważam Millera za genialnego aktora, ale moim zdaniem zagrał w tym filmie ponadprzeciętnego człowieka dość dobrze, aż z grzeczności nie wspomnę o takich postaciach jak T-Bag czy Mahone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones