PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 217 988
ocen
7,6 10 1 217988
7,0 11
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

Top 10, czyli ulubieni.

użytkownik usunięty

mam prośbę abyście umieścili tu top 10 swoich ulubionych postaći tego zajebistego serialu,w nawiaśie w dwóch słowach za co ich lubićie, jest moja
1.John Abruzzi(Poprostu rządził,każdy się go bał)
2.Michael Scofield(Geniusz,nie myślał tylko o sobie)
3.T-Bag(za jego sku******o)
4.Lincoln Burrows(Twardziel, dużo nie myślał)
5.Sucre(humor)
6.C-Note(poświęcenie dla Żony i Córki. )
7.Sara Tancredi (miała w sobie ten Seksapil)
8.Alexander Mahone (intelekt, Mimika)
9.Brad Bellick (Poświęcenie, )
10.Gretchen Morgan (Zabójczy(dosłownie) wdzięk)

ocenił(a) serial na 10

Podam, tylko moich ulubionych ;)

1. Paul Kellerman ( najlepszy agent w Prison Break )
2. John Abruzzi ( największy kozak ze wszystkich więźni Fox River )
3. Michael Scofield ( Geniusz )
4. Alexander Mahone ( również geniusz mniejszy od Scofielda, ale i tak niezły zniego był myśliciel )

ocenił(a) serial na 10

1 Michael Scofield(Geniusz,kocha barata i zrobi dla niego wszystko)
2 Lincoln Burrows(Super twardziej,za wszelką cenę chce uchronić swojego syna przed błędami)
3 Fernando Sucre(Oddany przyjaciel,dla miłości zrobi wszystko)
4 Aleksander Mahone(Super agent,który jest mądry,przemiana z człowieka szantażowanego na walecznego)
5 Paul Kellerman(Super tajny agent,przemiana ze złego na dobrego człowieka,który naprawia popełnione krzywdy)
6 John Abruzzi(Wielki szef puszkolandii,nie cofnie się przed niczym aby zemścić się na swoim oprawcy,który go wsypał,zdolny do wszystkiego)
7 Benjamin Miles''C-Note''Franklin(Ogromne poświęcenie dla swojej rodziny,zrobi wszystko aby byli szczęśliwi,Okazał się wporzadku dla innych.
8 Brad Bellick(Ze złego szefa''gangu strażników''który szantażował wieźniów,niszczył życie wielu ludziom przemienia się w lojalnego,dobrego przyjaciela,który oddaje życie dla sprawy)
9 Naczelnik Henry Pope(Nie stawia na przemoc a resocjalnizacje,gdyby w każdym wiezieniu byli tacy naczelnicy to życie tam byłoby rajem na ziemi:P)
10 Sara Tancredi(Zrozumiała wiele błędów w swoim życiu,walczyła do końca o swoje życie,bardzo seksowna,ogromna miłość Michaela)

użytkownik usunięty
spartakus_filmweb

" 4 Aleksander Mahone(Super agent,który jest mądry,przemiana z człowieka szantażowanego na walecznego)"

świetne ujęte! !

"10 Sara Tancredi(Zrozumiała wiele błędów w swoim życiu,walczyła do końca o swoje życie,bardzo seksowna,ogromna miłość
Michaela) "

Oj Bardzo Seksowna!Też racja,,:)

spartakus_filmweb

9 Naczelnik Henry Pope(Nie stawia na przemoc a resocjalnizacje,gdyby w każdym wiezieniu byli tacy naczelnicy to życie tam byłoby rajem na ziemi:P)

Ale więzienie mój drogi wcale nie ma być rajem na ziemi.:-)

1. Theodore "T-Bag" Bagwell
2. Michael Scofield
3. Alexander Mahone
4. David "Tweener" Apolskis
5. Charles "Świrus" Patoshik
6. John Abruzzi
7. Sara Tancredi
8. Brad Bellick
9. Fernando Sucre
10. Charles Westmoreland
11. Paul Kellerman

ocenił(a) serial na 10

1. Michael Scofield
2. Lincoln Burrows
3. Fernando Sucre
4. Sara Tancredi
5. Gretchen Morgan
6. Theodore "T-Bag" Bagwell
7. John Abruzzi
8. Benjamine Franklin
9. Alexander Mahone
10. Charles Westmoreland

użytkownik usunięty

Raczej aż 10 się nie znajdzie.

1) Paul Kellerman - na pewno jeszcze bardziej lubię go po tym jak zaczął pomagać braciom, ale jako agent Secret Service był genialny.

2) Don Self - nieźle wykombinował z wykorzystaniem skazańców, którzy odwalą za niego całą robotę, wszystko "off the book".

3) Theodore Bagwell - największy badass w całym serialu.

4) Gretchen Morgan - świetna w duecie z T-Bagiem, a później Selfem. Dużo osób z tego co widzę narzeka na to, że w 4 sezonie wszyscy cały czas zmieniają strony, ale mi się właśnie podoba to, że każdy gra dla siebie.

5) Generał Krantz - po prostu go lubię xd

u mnie dwóch:)
T-Bag
Alexander Mahone

dla nich oglądałam serial do końca:)

ocenił(a) serial na 8
NikKI76

Popieram!
w tych dwóch postaciach był największy potencjał;)

ocenił(a) serial na 9

Jak dla mnie:
I. Zdecydowanie ulubieni:
1. Paul Kellerman (najbardziej przypadła mi do gustu jego osobowość)
2. Alexander Mahone (równie ciekawa osobowość jak wyżej)
3. Michael Scofield (genialne pomysły i tylko to, gdyż bywał też irytujący)
4. Gretchen Morgan (fajna niunia)
5. Fernando Sucre (kozacki wygląd i humorek)
5. John Abruzzi (typ "odpier**l się bo przypier***ę - czyli to co lubię)
6. Theodore "T-Bag" Bagwell (świetnie zagrana postać)
7. Brad Bellick (to samo co w punkcie 6)

II. Zdecydowanie nie-ulubieni:
1. LJ Burrows (nie skomentuję jego pierdołowatości)
2. Don Self (nędzna postać, od czasu kiedy się pojawił w serialu miałem nadzieję, że ubiją go jak najszybciej - a przypadł mu wózek inwalidzki - zawsze coś)
3. Sara Tancredi (jak dla mnie niezbyt sexi, poza tym odpychało mnie jej spojrzenie)
4. James Whistler (ciągle kręcił, kłamał, zmieniał zdanie, a sam aktor wyglądem też nie do końca przypasował mi do tej roli)
5. Lincoln Burrows (tępy jak stado pędzących imadeł - zawsze jak była z nim jakaś akcja to czekałem tylko na to, aż coś spier***i)
6. Veronica Donovan (miała wiecznie zdziwiony wyraz twarzy)
7. Caroline Reynolds (ciężko polubić taką osobę)
8. David "Tweener" Apolskis (jego osobowość działała mi na nerwy)

III. Zdecydowanie obojętni:
1. Henry Pope
2. Lechero
3. Christina Rose Scofield
4. Generał Jonathan Krantz
5. Charles Westmoreland
6. C-note

ocenił(a) serial na 9
kimo18

No tak wszyscy mieli powod do ucieczki ale ten gosc cnote nie nial zadnej jak se on wyobrazal przyszle zycie czarni na alasce?

L U B I Ę
1. Michael Scofield
(Genialny, inteligentny, GENIUSZ, zabawny, uroczy, ideał :)

2. Charles Patoshik
(Mega sympatyczny świrusek, jego samobójcza śmierć i to, że nie dopłynął do ukochanej Holandii... Jedna z najsmutniejszych scen)

3. Fernando Sucre
(Moja słabość do latynosów :D, przyjaciel, na którego zawsze możesz liczyć, kochający mąż i ojciec, uwielbiam scenę, gdy depnął na minę i zaczął krzyczeć po hiszpańsku :)

4. Lincoln Burrows (Zawsze w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie :/, bardzo mi go szkoda, zwłaszcza jeśli chodzi o 4 sezon i jego kochaną mamusię... a mimo to cholernie silny facet :)

5. Alex Mahone ("okoliczności zmuszają czasem dobrych ludzi do robienia złych rzeczy" idealnie go opisują te słowa, podziwiam go za to, co zrobił w 4 sezonie-scena z Wyattem, że się nie poddał)

6. Theodore T-Bag Bagwell
(Gra Roberta Kneppera to jest po prostu mistrzostwo... A sam Tbag wcale nie był głupi, potrafił sobie w życiu poradzić)

7. Paul Kellerman
(Szkoda tych wszystkich osób, które zabił, torturował, ale myślę, że usprawiedliwia go fakt, że we własnym mniemaniu działał w słusznej sprawie... Podobnie jak Mahone manipulowano nim)

8. John Abruzzi
(Mafiozo.. I tyle chyba wystarczy :D Dopiero 8, bo za dużo się w serialu nie nagrał, ale w 1 sezonie rządził! )

9. Bradley "Brad" Bellick
("Brad Bellick, FBI" :D, ze złego klawisza w bohatera)

10. Sara Tancredi
(Rozpieszczona córeczka tatusia, narkomanka, głupia, wkurzająca baba, która sama nie wie czego chce, na szczęście w 3 sezonie się ogarnęła)

N I E L U B I Ę:
1. Don Self
2. Veronica Donovan
3. Henry Pope
4. Jonathan Krantz

ocenił(a) serial na 9
_chica_

kellerman zastrzelil rixow i ksiedza i te czarna do skasowania, mahone osobiscie rozwali8l tylko tweenera tez powinien beknac scofield and burrows nie zabili nikogo istotnego

ocenił(a) serial na 10

1. Fernando Sucre ! bo jest mega przystojny a Jego humor mnie rozwala :D i te jego teksty, najlepsza scenka kiedy stanął na minie i zaczął sie wydzierać na Lincolna po hiszpańsku <3 a Lincoln : '' o czym Ty mówisz " ? Poza tym niezły aktor
2. Michael Scofield, najbardziej fascynuje mnie ta Jego inteligencja ^^ chociaż czasem wkurza fakt, że myśli o wszystkich innych a o sobie prawie wcale...
3. Lincoln Burrows, też jest spoko i w dodatku jest silny ^^
4. Alex Mahone, na początku był bardzo wkurzający ale z czasem Go polubiłam ^^ nieźle rozwiązuje zagadki ale w kolejnych sezonach troszkę zmarniał :/ niezła akcja z czarnym, który zabił Jego syna ^^
5. Benjamine Franlin, Jego osobowość ;) w pewnym momencie nie było wiadomo czy jest przyjacielem czy też noże zdrajcą
6. Lj Burrows, poczucie humoru i osobowość
7. John Abruzzi, rządzi ! :D taa Jego agresja i słownictwo :D
8. Charles Westmoreland, spoko staruszek i ładnego miał kota :D
9. Paul Kellerman, bo broń Mu się zacieła haha :D zabawny typek choć momentami irytujący :p
10. Theodore T-Bag Bagwell i ostatni bo najbardziej wkurzający ale ze świetną grą aktorską ;)

użytkownik usunięty

Ulubieni:
Kolejność przypadkowa. Nie będę opisywać za co ich lubię, bo już wszyscy to opisali wyżej :-)
1. Scofield oczywiście ;-)
2. Sierotka - polubiłam go pod koniec, szkoda, że dłużej nie pograł.
3. Kellerman Zdecydowanie nr 1 w serialu, najprzystojniejszy i najciekawsza postać ;-)
4. Abruzzi - wiadomo ;-) Plus za poczucie humoru i genialne teksty ;-)
5. Pope
6. Mahone
7. Westmoreland (szkoda dziadka - a Scofield odwiedził tę jego córkę? Jestem na 3 sezonie, więc nie wiem)
Chyba to wszyscy.

Zdecydowanie nieulubieni:
1. T Bag
2. Chyba wszystkie lachony w serialu: Sara, Vera, Ta ciemna z krzywym ryjem, Mari Cruz
3. Bellick (zwłaszcza za to jaką był mendą i gnidą na początku serialu)
4. Świrus
5. LJ
6. Cukier - jak on mnie wnerwiał :p

1. Michael Scofield
2. Fernando Sucre
3. Lincoln Burrows
4. Theodor "T-Bag" Bagwell
5. John Abruzzi
6. Charles "Haywire" Patoshik
7. David "Tweener" Apolskis
8. Alexander Mahone
9. Charles Westmoreland
10. Benjamin "C-Note" Franklin

nawisher

Jak mogłem nie uwzględnić Kellermana, myślę, że zastąpiłbym go z C-Note'em albo Westmorelandem.

ocenił(a) serial na 9

1. Scofield
2. Sucre
3. Kellerman
4. T-Bag
5. Mahone
6. Sara
7. Abruzzi
8. Tweener

ocenił(a) serial na 9

1. Alexader Mahone - za przemianę, inteligentny umysł
2. Michael Scofield - za idealnie dopracowane działania
3. John Abruzzi - wpływowy mafiozo - po prostu go lubię
4. Sucre - za całokształt ;)
5. Charles Westmoreland - za jego tajemnicę (D. B. Cooper)
6. T-Bag - z nim ten serial miał "to coś"

ocenił(a) serial na 10

1. Alexander Mahone - inteligencja, spryt, wytrwałość, a poza tym wspaniale zagrana postać przez Fichtnera
2. T- Bag- zabawny cwaniak, dodaje kolorytu
3. Gretchen Morgan - niesamowita, silna, zawzięta, wytrwała

te trzy postacie najbardziej zapadły mi w pamięć i były bardzo wyraziste i ciekawe. Ogólnie wszyscy dobrze zagrali i pomimo całej absurdalności serialu , jaką można znaleźć w każdej minucie, to przynajmniej ja , siadając wieczorkiem dla relaksu i rozrywki właśnie takiej zabawy oczekuję, a nie tego, żeby serial był koniecznie baaardzo realistyczny itp. Jedna z lepszych produkcji jakie widziałam:)

ocenił(a) serial na 9

1. Michael
2. Sucre-slodziak, poczucie humoru
3. T-Bag-swietna postac, rewelacyjnie zagrana!!!!
4. Abruzzi
5. Haywire-swietny aktor btw
6. Bellick w 3 sezonie
7. Kellerman
8.Mahone
9.Lincoln
10. Charles W. na rowni z Popem
Reszta ok. Najslabiej dla mnie wypadla Sara

ocenił(a) serial na 10

1.Mahone
2.Scofield
3.T-Bag
4.Abruzzi
5.Kellerman
6.Tweener
7.Lincoln
8.Gretchen
9.Sucre
10.Bellick

1. Michael - dobry, inteligenty, przystojny, zrobi wszystko dla dobra rodziny. Nie boi się niczego, zawsze miał plan B - ideał męża
2. T-bag - za charyzmę, jego miny gdy coś zrobił, kłamstewka, spryt. Szkoda jego ręki :) - niezły kandydat na prezydenta. Pomimo, iż był cholernym sukinsynem, uważam, że jest najlepszym czarnym charakterem jakiego oglądałam.
3. Mahone - najlepiej odegrana postać ze wszystkich, był bardzo sprytny, potrafił jako jeden z nielicznych przewidzieć kolejny ruch Scofielda. Cieszę się, że ostatecznie był po dobrej stronie. Ogólnie fajny ziomeczek.
4. Sucre - Ach ten Latynos, dobry, bogobojny, zawsze, ale to zawsze można na nim polegać. Takich ludzi tylko ze świecą szukać.
5. Sara - lekarka, pomogła Michaelowi uciec w ucieczce. Ciepła i dobra kobieta.
6. Charles Westmoreland - za jego as w rękawie, czyli ukryta forsa.
7. Świrus jego losy toczyły się zabawnie i tragicznie zarazem.
8. Lincoln Burrows - kochał brata. Jak mówił to sam Michael "nakarmił, ubrał i posłał go do szkoły".
9. Abruzzi - gangster, mężczyzna dla którego honor to rzecz święta
10. Paul Kellerman - narobił tyle złego, ale podbił moje serce gdy złożył zeznania, ułatwiające oczyszczenie z zarzutów.

Przede mną jeszcze 4 sezon, ale...

Ulubieni:
inteligentny Mahone (świetnie obsadzona i odegrana rola)
przezabawny Sucre
piękna Sara - wiarygodnie skonstruowana postać
T-Bag - pedofil, mordera, psychopata, rasista, krętacz... a jednak trudno nie lubić gościa
Haywire - niesamowicie zagrana postać :)
inteligentny Scofield - niech mu będzie... centralna postać serialu, choć z każdym odcinkiem ulatuje z gościa osobowość... przeciętne aktorstwo Millera

Nielubiani:
krętacz Whistler
wredna sucz Gretchen
pajac Sammy


1. T-Bag
2. Alexander Mahone
3. Fernando Sucre
4. Świrus
5. Michael Scoffield
6. Tweener

ocenił(a) serial na 9

1.T-bag
2. Abruzzi
3. Scofield
4.Sucre
5.Gretchen
6.Sara
7.Mahone

ocenił(a) serial na 9

1. oczywiście Scofield (za całokształt, genialna postać, za wszelką cene chciał chronić rodzinę)
2. Kellerman (od początku wzbudzał moją sympatię)
3. Gretchen (ciekawa postać, świetna z T-Bagiem, fajnie sie ich oglądało)
4. Sara (realistyczna, ludzka postać jakich nie było dużo w tym serialu, chociaż było dużo narzekania na jej ciągły płacz, ale po tym co przeszła to uzasadnione, zauważmy że jej życie było normalne dopóki nie poznała Scofielda i nie stała się przestępcą)
5. T-Bag (bez tej postaci serial nie byłby tak udany, nadawał mu humor)
6. Abruzzi (po prostu Abruzzi, genialny)
7. czarny agent z 4 sezonu, nie pamiętam jak mu było, ale świetna postać XD

ocenił(a) serial na 9

1.Michael Scofield
2.Sara Tancredi
3.Lincoln Burrows
4.Veronica Donovan
5.Paul Kellerman (po przemianie)
6.Alex Mahone (po przemianie)
7.Fernando Sucre
8.Aldo Burrows
Nie będe pisać za co ich lubię bo to oczywiste :)

ocenił(a) serial na 6

1.Kellerman, przed tą idiotyczną "przemianą"
2.T-Bag (w 2 sezonie był zdecydowanie najciekawszą postacią)
3.Abruzzi
4.Westmoreland
5.Self

może jeszcze 6.Patoshik

cała reszta... a, szkoda gadać

ocenił(a) serial na 8

T-Bag za https://youtu.be/8u9lRGglgh4?t=48
Bellick - prawie wszystkie akcje z jego udziałem były dobre XD
Przy Kellermanie lubiłem dźwięk, jaki zawsze puszczali, gdy się pojawiał. Przy czarnym z 4 sezonu już to nie działało.
Poza nimi, przy większości postaci znalazłby się jakiś plusik.

ocenił(a) serial na 8

1) John Abruzzi
2) Alexander Mahone
3) T-bag
4) Paul Kellerman
5) C-note
6) Tweener
7) Mcgrady
8) Patoshik
9) CHarles Westmorland
10 ) Aldo Burrows

ocenił(a) serial na 6

1. Theodore " T-Bag" Bagwell
2. Paul Kellerman
3. Alexander Mahone
4. John Abruzzi

Tak po za nimi to chyba nikogo tam nie lubiłam.

ocenił(a) serial na 8

Top 10 których lubię:
1. Benjamin Miles "C-Note" Franklin
2. Kapitan Bradley "Brad" Bellick
3. John Abruzzi
4. Agent FBI Alex Mahone (po przemianie)
5. Theodore "T-Bag" Bagwell
6. Charles "Świr" Patoshik
7. Fernando Sucre
8. Agent specjalny Paul Kellerman
9. Michael Scofield
10. Norman "Lechero" St. John

Nie lubię:
1. Lincoln Burrows
2. L.J. Burrows
3. Veronica Donovan
4. Dr Sara Tancredi
5. Gretchen Morgan / Susan B. Anthony
6. Agent Don Self

Ulubione
1 t-bag ( uwielbiam tego zwyrodnialca)
2 mahone
3 michael
4 abruzzi
5 lincoln

Nie lubie
1 sara najbardziej bezbarwna anemiczna postac jaka w zyciu widzialam przysiegam to juz świrus wiecej wnosil do serialu niz ona nie wiem gdzie popelniono bląd przy tworzeniu postaci sary ale sprowadzono ja do roli kuli u nogi scofielda ona gasnie przy kazdej innej postaci nawet drugo czy trzecio planowej o wszystkich jestem w stanie cos napisac albo podac jakas dobrą scene z ich udzialem ( np sierotka i udawany atak zeby ukrasc zegarek scofielda) o sarze tylko tyle ze jest dobra i nudna nie winie aktorki zagrala co jej napisali i ta ich niby milosc raz sie pocalowali dwa razy poklepali po ramieniu i to jest ta kobieta dla ktorej michael oddalby zycie? Zero chemii miedzy aktorami tym bardziej ze michael pokazany jest jako geniusz przywodca grupy zbiegów a tu taka pensjonarka ani ciekawa ani zabawna ani za ładna takie nie wiadomo co i po co

ocenił(a) serial na 10

1. T-Bag - Sk*****yn jakich mało, genialnie zagrana postać, Nie da się nie lubić tego gościa.
2. Alex Mahone - Niezwykle inteligentny, przebiegły ale też lojalny i godny zaufania człowiek.
3. Michael Scofield - Bardzo dobrze zagrana postać, Geniusz - każdy jego plan dokładnie przemyślany, potrafi improwizować, zawsze znajduje wyjście z sytuacji, Gotowy poświęcić wszystko dla swoich bliskich.
4. Fernando Sucre - Humor, wielozadaniowość, ogólnie bardzo lubię tą postać zawsze lojalny i bezinteresowny.
5. Brad Bellic - Na początku wredny i zawzięty sk***iel, Po tym jak pomógł Sucre i uciekli z sony naprawdę w porządku z niego chłop.
6. Gretchen Morgan - Zabójczo piękna, zawzięta i skuteczna, zajebista postać jak i sama aktorka :D
Cały serial zasłużone 10/10

ocenił(a) serial na 8

1. John Abruzzi
2.Paul Kellerman
3. Michael Scofield
4. Theodore "T-Bag" Bagwell
5. Don Self
6.Alex Mahone
7.Brad Bellick
8.David "Tweener" Apolskis
9.Fernando Sucre
10.Wyatt

ocenił(a) serial na 9

1. Michael - za altruizm, poświęcenie dla innych, za pomysłowość i inteligencję
2. Sucre - za to, że był świetnym kumplem i można było na nim polegać, za poczucie humoru
3. Mahone
4. Sara

ocenił(a) serial na 10

Ulubieni:
1. Paul Kellerman
2. John Abruzzi
3. Alexander Mahone
4. Michael Scofield
5. Lechero
6. Wyatt
7. Jonathan Krantz

Nie lubiani:
1. Patoshik
2. Gretchen Morgan
3. Don Self
4. Bellick

ocenił(a) serial na 9

Najlepszy byl mahone wczuk sie w role agenta the best kellerman tez

ocenił(a) serial na 9
livman

najbarsziej drewniana byla sara tancredi robin tunney wydobyla z postaci co bylo mozliwe zanim ja zabili

ocenił(a) serial na 2

Nikt. Abruzzi rządził.... Z niego taki mafiozo jak z koziej dupy trąba. Tak samo cała reszta. Wszystko na siłę. Serial słabiutki. Mocne 2.1

ocenił(a) serial na 8

Moje top, choć nie wiem, czy 10, zaznaczam, że jestem w połowie sezonu 2. Kolejność bez znaczenia:
1) T-Bag - To jedna z tych postaci, które kocham nienawidzić
2) Michael - ma takie fajne spojrzenie... Jest uroczy, gdy zaleca się do Sary, gdy żartuje z Sucre. Mój typ. A ja jestem kobietą i nie jestem z drewna ;)
3) Abruzzi - za to, jaki się w pewnym momencie zrobił oddany Michaelowi. Takie osoby nie rosną na drzewach.
4) Kellerman - jego oddanie sprawie + troska o własny tyłek.
5) Mahone - godny przeciwnik Scoffielda. Podobno mają potem współpracować? Dreamteam :D
6) Sara - Typowy przykład baby, która się zakochała i nagle budzi się po szyję w gównie.
7) Sierotka - lubiłam smarkacza. Niby pokablował Bellickowi, ale nie widzę w tym jego winy. Chciał przetrwać. A Michael, jak już go nie chciał w ekipie, to mógł go nie zabierać. Jedyne czego nie mogę mu wybaczyć, to tego, że przez jego gadulstwo zginął Westmorland.
8) Westmorland - Taki fajny dziadek z niego. Lubiłam kolesia.
9) Sucre - uwielbiam jego poczucie humoru i taką ogólną pozytywność. Poza tym jego ultrareligijność i lekkie niedouczenie stanowią fajny kontrast dla geniuszu Scoffielda.
10) Franklin - no kurczę, ale go wrobili :( Żołnierz, patriota, ujmuje się za jeńcem i nagle wszystkim zaczyna przeszkadzać, że przemyca alkohol. Nawet temu, który od niego brał. Skuuuu...stwo najwyższego kalibru. Wrobienie Lincolna to przy tym pikuś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones