Skazany na śmierć (2005-2009)
Skazany na śmierć: Sezon 1 Skazany na śmierć Sezon 1, Odcinek 16
Odcinek Skazany na śmierć (2005-2009)

Bracia

Brother's Keeper 1h
8,8 1 350
ocen
8,8 10 1 1350
Skazany na śmierć
powrót do forum s1e16

ODCINEK 1x16

ocenił(a) serial na 10

Odcinek 1x16 bardziej był w stylu LOST'a niż starego, dobrego PRISON BREAK'a. Bardzo dobry serial powoli się stacza na dno, szkoda że na naszych oczach :(

ocenił(a) serial na 10
BATON

moze ktos mi powiedziec co to byla za kartka którą Michael dostał od tego Meksykanina i czyj byl ten grób w którym kopał i po co obydwie rzeczy były ?

Ps. ogolnie to nomralka ze sa nawiazania do LOSTa, w koncu taka juz koniunktura, ze jesli cos odnosi sukces to najlepiej wykorzystac taki wzor.

Poza tym zwroc uwage ze juz wczesniej bylo troche elementow LOSTowych, jak np. podzial na dwutorową akcje (w loscie wyspa + retrospekcje, tu wiezienie + wolnosc), a także mozna odniesc wrazenie do analogii wyspa = wiezienie, wolnosc = retrospekcje), no ale fakt ze ostatni odcinek wszystko jeszcze bardziej uwidocznil, bowiem spojrzenie w przeszlosc stalo sie faktem jak i poznanie tajemnic poszczegolnych bohaterow...

pzdro

ocenił(a) serial na 9
kore_2

Tylko to co dzieje sie na wolnosci w Prisonie jest 100 razy ciekawsze niz w retrospekcjach w Lost. Ale faktycznie ten odcinek mnie zaniepokoil. Mam nadzieje ze nie przesadza z przypominkami. Puki co do tej pory jest 16 odcinkow i jak narazie trzyma poziom. Losta jest teraz w sumie 41 odcinkow i poziom spadl tak gdzies w polowie pierwszej serii. Oby Prison nie podazyl sladami Zagubionych. I oby sie nie zagubil. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Tomashi_2

Ludzie.. wiecie co najbardziej lubie w filmach/serialach - to ze przedstawia jakasc ciekawa historia, ktora faktycznie albo sie zdarzyla albo moglaby sie zdarzyc - a odcinek 16sty zaczol sie 3 lata przed przed pierwszymi odcinkami - niby spoko ale niewidzialem ze od posadzenia Lincolna w wiezieniu Fox River czyli odc 16 do odcinak 15stego - minelo 3lata, byc moze nie ogladalem dokladnie pierwszych odcinkow - bo nie ogladalem! No ale fakt ze prawie wszyscy wiezniowei wspołpracujący z Michealem (np Sucre) trafili do niego w praktycznie w tym samym czasie! Troche naciagane... albo sie myle.. albo ten odcinek nie byl planowany!

ocenił(a) serial na 8
wojtek_w

Skad mozna pobrac 16 odcinek?Czekam na propozycje

jacekk

polecam tvtorrents.com

ten 16 to w sumie chyba tylko po to żeby wydłużyć serię, chociaż końcówka była istotna, bo wiadomo skąd przy ekshumacji zwłok zgadzał się układ szczęki
ja dopiero wczoraj obejrzałem PB i od razu całość, bo nie mogłem się oderwać.

ocenił(a) serial na 9
tjal

w sumie nie najgorszy odcinek, bo chyba kazdy sie zastanawial za co trafili do pudla poszczegolni wiezniowie. troche naciagane, bo wychodzi, ze kazdy z nich w sumie jest dobry. i tak najlepszy byl t-bag hehe. co do tej kartki ktora dostal fish. nie wiem czy nie bylo to powiazane, ze swiadkiem na szefa mafii. w pierwszych odcinkach byla to jego karta przetargowa w wiezieniu... no i koncowka calkiem ciekawa bo wnoszaca nowy fakt do calej historii. jesli w ktoras strone zmieza prison break to raczej 24 godzin. coraz wiecej czasu poswiecane jest pani viceprezyden i uknutego przez nia spisku

ocenił(a) serial na 9
da_markos

w sumie najlepiej oglada sie seriale gdzie akcja odcinkow jest powiazana gdy ma sie dostepne wszystkie odcinki. pierwsze 13 odc prison break ogladalem przez 3 dni. teraz czas troche sie dluzy i moze dlatego uwaza sie, ze tempo troche spada..... podobnie robie z 24 godzinami- czekam na pelne sezony ;] zapodaje sobie cala serie i tak jest najciekawiej ;]

ocenił(a) serial na 10
da_markos

pare postow temu ktos napisal ze wszyscy trafili do wiezienia w tym samym czasie tzn 3 latra temu, ale musze powiedziec ze te wnioski sa strasznie nietrafione, poniewaz sam poczatek serialu zaczyna sie 3 lata wczesniej a wraz z biegiem odcinka ten czas zbliza sie do rzeczywistosci. Przykladem jest to ze pod sam koniec odcinka pokazuja jak juz Michael idzie do banku popelnic swoje przestepstwo.

ocenił(a) serial na 10
adaspoczta

hmm? moze i masz racje! w 16sce jest duzo przeskoków z jednogo na drugi watek i być moze ze czas plynie nieco szybciej niz w poprz. odc. - nie jestem pewnien - gdyby chodzilo o inny odc. obejrzalbym jeszcze raz ale na 16stke nie mam ochoty!

ocenił(a) serial na 1
da_markos

racja jest że film marnieje w oczach, ale może twórcy nagrali po tamych 13 z*****tych odcinkach te 3 które miały być początkowo i może istnieje alternatywne zakończenie. oczywiście chciał bym zobaczyć te odcinki jeszcze 6 odcinków co ma być ale potem mogły by sie ukazac te co miały zakończyc serial po 16 odcinkach.

a propo tego 16 odcinka to za bardzo chcieli wszystkich bohaterów "wybielić" że niby tacy niewinni poszli siedzieć, jeszcze jak by pokazali że pedofil poszedł za niewinnośc to przegieliby na maksa

ocenił(a) serial na 10
strzelba

ostatni post dal mi do myslenia, autorzy jak nakrecili te 13 odcinkow to razem jak jeszcze nie wiedzieli ze beda go przedluzac wiec alternatywne zakonczenie tez nakrecili i napewno gdzies jest :) ciekawe czy mozna to jakos zdobyc czy pokaza to dopiero po zakonczeniu calkiem serialu czy juz tego nigdy nie pokaza :/

użytkownik usunięty
adaspoczta

no własnie, nie wiedzieli i pominęli dużo faktów, np. zostawienie agenta w studni , jaki miało sens ? przecież mogli wrócić tam z policją i użyć tego jako dowodu, gdy złożyli apelavję, tak samo zdjęcie zrobione na komórce przez LJ mogło być ważnym dowodem, da się sprawdzić kiedy zostało zrobione (jest data), i da się sprawdzić czas zgonu jego matki i męzczyzny, gdy byłby zbliżony ( a byłby), to miało by wielkie znaczenie... - to potwiezrdza że na początku miało być 13 odcinków, a jako ze odniosły ogromny sukces, to oczywiste że postanowiono nakręcić następne;

ja obejrzałam wszystkie 16 w 2 dni, z tego 12 jednego - nie byłam w stanie się oderwać, a teraz się zadręczam (durna), wiedziałam ze tak będzie;

no i wogle świetny serial, strasznie się ciesze ze jakoś na dc na niego wpadłam, bo inaczej dużo bym straciła :)

pozdrówka:)

ocenił(a) serial na 10

Zdjecie przepadlo Lj musial zostwic telefon w autobusie gdyz mial w wbudowana pluskwe i lokalizator.

użytkownik usunięty
yatamanek

ale było pokazane jak komuś je wysyła... mmsem czy tam czym....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones