PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490455}

Skip Beat!

7,8 1 769
ocen
7,8 10 1 1769
Skip Beat
powrót do forum serialu Skip Beat!

Ale tutaj pusto...

ocenił(a) serial na 6

Polecam "Skip Beat" wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad jej oglądaniem. Kreska może nie zachwyca i nie każdemu się spodoba (szczególnie bardziej wymagającym odbiorcom). Anime jest zabawne, ma interesująca fabułę, i ciekawe postacie. Już w pierwszym odcinku widzimy zmianę głównej bohaterki... a potem, jest coraz lepiej :D

ocenił(a) serial na 10
Taladriele

No właśnie coś tu strasznie pusto :P:P:P Anime jest dobre, choć mangę oceniam jako lepszą :P Fabuła interesująca ^^ A główna bohaterka jest świetna zwłaszcza z tą swoją demoniczną aurą :D

ocenił(a) serial na 9
kathi

Hah, jestem na 22 odcinku i mogę powiedzieć, że początek był nudny i anime niezbyt mi się podobało. Ale po 12 odcinku zaczęłam się wciągać i w jeden dzień doleciałam do 22 xD
Kyoko jest świetna! I te jej demonki! ;]

kathi

ludzie skąd wy macie mangę skip beat (pl) !!!!!!!!!????????

ocenił(a) serial na 9
Taladriele

anime naprawdę fajne, można się pośmiać :D polecam

ocenił(a) serial na 9
Taladriele

Jedno z zabawniejszych anime:) Właśnie obejrzałam ostatni odcinek z 1 sezonu... Czy ktoś ma pojęcie kiedy mniej więcej będzie kolejna seria?:D Bo już się nie mogę doczekać kontynuacji a nie wątpię, że na pewno coś jeszcze będzie choćby dlatego, że wiele wątków się jeszcze nie rozwiązało do końca:D

ocenił(a) serial na 9
Amarth

Też właśnie obejrzałam ostatni odcinek xD
Nie mogę się doczekać następnej(może następnych? :D) serii, mam nadzieję, że pozostawią taki sam świetny klimacik i nie zepsują efektu. A Tsuruga w końcu weźmie się za siebie xD

ocenił(a) serial na 10
Yuzuki

Trochę jestem rozczarowana końcówką, bo czytam mangę I JAK ZAWSZE TO W ANIME BYWA BEZCZELNIE WYCIĘLI JEDNĄ WAŻNĄ SCENĘ(pomijając już fakt, że przy końcówce i tak już sporo pominęli >.<)
Drugi sezon musi powstać, przecież nic się nie wyjaśniło!!! Zresztą ending dobitnie o tym świadczy, że takowy jednak powstanie xD

ocenił(a) serial na 9
kathi

Właśnie, musi być i będzie, bo coś słyszałam. Z resztą, seria dobrze się przyjęła, więc choćby ze względów finansowych tego nie zostawią :))

ocenił(a) serial na 10
Yuzuki

O drugiej serii nic nie wiem, ale obstawiam że pojawi się może jeszcze w tym roku na jesień :D Ten napis na końcu "next stage" daje mi nadzieję...

kathi

druga seria będzie na bank tyle, że doszły mnie słuchy, że dopiero za rok. eh, tyle czekaaania;/

ocenił(a) serial na 9
ana_93

ZA ROK?!

No to sobie poczekamy... nauczę się robić na drutach :|

ocenił(a) serial na 10
Taladriele

Skip Beat jest prze, prze, prześwietnym anime.
Muszą dać drugą serię.. przecież nie rozwiązało się wiele spraw min. nie zemściła się na Sho, nie dowiedziała się, że Ren to Corn.. ^^

ocenił(a) serial na 10
mrsleo

jestem właśnie w trakcie oglądania :P W sumie 23 odcinek to już końcówka ;) Ale anime świetne i też czekam na 2 serie

ocenił(a) serial na 10
kao_chan

No, Skip beat! jest świetne. Muszą dać 2 serię, bo końcówka pierwszej to wprost zaproszenie do drugiej xD

ocenił(a) serial na 10
Aya_san

Druga seria ma byc około 5 października 2009(jeśli się nie mylę). CHyba ma zacząc wychodzic tak samo jak pierwsza.
Mam nadzięje, że to ja mam rację bo roku nie wytrzymam.

ocenił(a) serial na 9
TSUbaki_chan

Jeeeej! Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć drugą serię. Mam nadzieję, że będą się trzymać mangi.

ocenił(a) serial na 7
Taladriele

Mam nadzieję, że choc trochę poprawią kreskę! Ren i Sho mogliby byc tacy przystojni, gdyby nie te brody faraona!

ocenił(a) serial na 9
Hifumi

Brody faraona... xDD W mandze też tak jest. Kreska jest fajna, moim zdaniem. Ale to zależy od gustu xD

ocenił(a) serial na 10
Yuzuki

TSUbaki_chan, jednak się pomyliłaś... ;( już 10 listopada a drugiej serii ni widu ni słychu... to dobrze że chociaż manga jest :) ale to czekanie na następne chaptery jest naprawdę wkurzające...

simpsonka18

Świetne anime! Polecam wszystkim, a szczególnie tym, którzy stracili wiarę w siebie. Naprawdę podbudowuje. Ze zniecierpliwieniem czekam na 2 serię, a tymczasem zapraszam na forum o Skip Beat www.skipbeat.pun.pl

ocenił(a) serial na 6
Taladriele

Wiadomo już coś na temat kolejnej serii?

ocenił(a) serial na 9
Taladriele

Ni widu, ni słychu. Nie sądzę, by planowali następną serię. Manga jest świetna, więc radzę się zabrać jeśli chcesz znać bieg wydarzeń :)

ocenił(a) serial na 6
Yuzuki

Szkoda. Ale nie ma co tracić nadziei, ja tam dalej wierze, że jednak druga seria powstanie. A jak nie, to tak jak mówisz, zawsze jest manga :)

ocenił(a) serial na 9
Taladriele

Najśmieszniejsze anime, jakie udało mi się zobaczyć. Gł. bohaterka mnie rozbroiła, zresztą jej koleżanka też była zabawna. Jestem pewna, że będzie 2 sezon, pozostaje tylko czekać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones