PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490455}

Skip Beat!

7,8 1 769
ocen
7,8 10 1 1769
Skip Beat
powrót do forum serialu Skip Beat!

Haloooo -.-

ocenił(a) serial na 8

Co to ma być ? Czyżby za mało o jeden odciek... ? Kończy się w połowie wydarzeń z czego jestem bardzo niezadowolona :|. Liczyłam na jakieś wyznanie uczuć Rena wobec Kyoko a tu co ? Wielkie NIC, i za to jest wielki minus, bo mogło by być świetne zakończenie. Bardzo dobrze się zapowiadało, a tu nagle o. :/ Kreska średnio mi się podoba, lecz charakter głównej bohaterki bawi mnie, oraz chwile gdy sceny są pół żartem, pół serio jak mają "zaokrąglone głowy". Uważam, że anime jest lepsze niż drama, było bardziej humorystyczne. Ogólnie oceniam na 8 za fakt, iż nie jest dokończone.

ocenił(a) serial na 9
Scarsx69

Anime jest na podstawie mangi, której ciągle wychodzą nowe tomy. Poczytaj sobie, jeśli ciekawią Cię dalsze losy Kyoko. :)

ocenił(a) serial na 8
patrycja0203

A wiesz może na którym tomie kończy się anime, bo jakoś nie widzi mi się czytanie całej od początku :<

ocenił(a) serial na 9
Scarsx69

Myślę, że tak dokładnie to trochę ciężko byłoby określić, ale możesz zacząć tu: tom 14 rozdział 79: "Niespodziewana historia miłosna~ Wstęp". To jest niedługo po tym jak razem podziwiają Corn. Zdaje się, że na koniec tego rozdziału kończy się anime. Chociaż anime dość dawno oglądałam i stuprocentowej pewności nie mam. ;P Przyjemnej lektury. ;)

ocenił(a) serial na 10
patrycja0203

zgadzam się że od tego momentu bo sama czytałam mange i też nie chciało mi sie czytać to co już oglądałam i to by było właśnie gdzieś tak jak mówisz ;)

ocenił(a) serial na 8
jessyxx

W sumie zaczęłam jechać od początku i to co już widziałam to z grubsza omijałam, teraz sama nawet nie pamiętam, od którego momentu się kończy anime. Tylko czy wiadomo, w którym tomie w końcu wyznają sobie ta miłość ? -.- Jestem na ponad 30 tomie i między nimi jest prawie to samo co na początku.. On jest zazdrosny ale ona tego nie rozumie i przeprasza >.< '

ocenił(a) serial na 10
Scarsx69

przykro mi że cię rozczaruje aleRen nie wyzna jej miłości jak dotąd ostatnio w 190 chapterze przyznał się tak jakby Kijamie że coś do niej czuje bo ten zaczął sie koło niej kręcić..więc to dlatego że poczuł się zagrożony ..

ocenił(a) serial na 8
jessyxx

Wiem, jestem obecnie na tym etapie. Sądzę, że już niedługo ona zacznie się w końcu coś domyślać, w czasie gdy udaje jego siostrę.

ocenił(a) serial na 10
Scarsx69

mnie tam się zdaje że ona słabo kumata jest ...
zdaje mi się że ona coś do niego czuje ale nie dopuszcza tego do siebie
będzie tam taki jeden moment.. ;)
oj czytaj czytaj ja już niecierpliwie czekam na 191 bo tak się dziadowsko skończyło ..;p
a chciałabym żeby był ciąg dalszy anime ..

ocenił(a) serial na 8
jessyxx

Noo, ja troszeczkę w tej mandze się gubię, w anime by było mi łatwiej :/ . Ale nic z tym nie zrobimy :c . Ciekawi mnie czy on powie jej o swojej przeszłości. I ta skrzynka druga w jej sercu, to co to jest? To miłość ? : D W końcu Ren prawie ją otworzył ^^ . Jak mu się uda może to zrozumie ;>

ocenił(a) serial na 10
Scarsx69

właśnie tak mi się zdaje że tam jest ta miłość bo ona zamknęła te uczucia właśnie a demony otworzyła..szczerze mówiąc też czasami się gubię zagmatwane to wszystko jest..
nie mogę się doczekać kiedy on jej powie magiczne "KOCHAM CIĘ"czy co ;)

ocenił(a) serial na 9
jessyxx

Chyba tego każdy nie może się doczekać. ;D I to już od końcówki anime. ;P A oglądałyście może dramę Skip Beat?

ocenił(a) serial na 10
patrycja0203

no właśnie nie znalazłam po polsku a chciałam chociaż po angielsku oglądnąć to też nie mogłam znaleźć.. ;(

ocenił(a) serial na 9
jessyxx

Ja oglądałam. :) Chciałam ją obejrzeć, bo grali tam chłopacy z SuJu (Donghae to mój bias). ;D A kiedy czekałam na odcinki, to obejrzałam anime. Obecnie czytam mangę... xD Przyznam, że podczas oglądania anime nie przepadałam za Sho, ale kiedy grał go Donghae, to wydał mi się dużo fajniejszą postacią niż Ren (Siwon). Chociaż przyznam, że końcówka dramy jest urocza. ^^ Polecam oglądanie tej dramy na mysoju albo Viki.com i tu i tu jest z polskimi napisami. :)

ocenił(a) serial na 10
patrycja0203

oooooo
no bardzo dziękuję teraz na pewno obejrzę ;)
ja zaś Sho w anime nie cierpiałam ale w mandze mam jakiś inny stosunek do niego sama nie wiem czemu w zasadzie nie jest taki zły na jakiego się lansuje..

ocenił(a) serial na 9
jessyxx

Też tak uważam. :) Miłego oglądania tej tajwańskiej dramy życzę. Jest inna niż anime, z tym, że nie mogę się zdecydować co mi się bardziej podobało. ;) Niektóre sceny mogli zrobić lepiej, a przy innych po prostu się uśmiałam, tak jak być powinno. :)

ocenił(a) serial na 10
patrycja0203

a skoro lubisz dramy to chciałabym ci jedną polecić jak jeszcze nie oglądałaś..
mnie bardzo do gustu przypadł Devil beside you
moja pierwsza drama jaką obejrzałam i pokochałam od razu ;)

ocenił(a) serial na 9
jessyxx

Oglądałam. :) Ahmon jest niesamowity. xD Ogólnie nie oglądam zbyt dużo dram, bo czasu nie mam, ale akurat tą widziałam. :)

ocenił(a) serial na 10
patrycja0203

ja w zasadzie to oglądałam to dla niego dobrze mi się na niego patrzyło ;)

ocenił(a) serial na 9
jessyxx

Tak, to był powód nie do przebicia. :)

ocenił(a) serial na 10
patrycja0203

NO W KOŃCU KTOŚ MNIE ROZUMIE ;)
ZACZĘŁAM WCZORAJ DRAME SKIP BEAT NA RAZIE PODOBNA JAK W ANIME ALE ZOBACZYMY CO DALEJ BO JESTEM NA PIERWSZYM ODCINKU I NA TRZECIEJ CZĘŚCI DOPIERO ;P

ocenił(a) serial na 9
jessyxx

O tak, rozumiem doskonale. ;D Jakbyś kiedyś chciała pogadać o jakiejś dramie tudzież ciekawym anime, to bardzo chętnie. Ten temat chyba się nigdy nie wyczerpuje.... xD Możesz pisać do mnie na priv. ;-)

ocenił(a) serial na 9
jessyxx

Myślę, że trochę [dużo] jeszcze wody upłynie zanim Kyoko zacznie czuć coś do Rena/domyśli się, że go kocha. Chyba na razie przez myśl by jej nie przeszła taka opcja - gdyż Ren jest jej senpaiem i Kyoko ma do niego ogromny szacunek na płaszczyźnie zawdowej. No i w ogóle musi się otworzyć na miłość, przez co jest w Love Me. ;]

ocenił(a) serial na 10
milkaway

TO TAKIE FRUSTRUJĄCE ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones