PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490455}

Skip Beat!

7,8 1 769
ocen
7,8 10 1 1769
Skip Beat
powrót do forum serialu Skip Beat!

Nie no to był oczywiście żart. Nie przesadzajmy.
Ale mnie Ren oczarował, zarówno w anime, jak i w mandze. Taki trochę tajemniczy i mhoczny :) No i przystojny oczywiście... :P Zastanawiam się, czy na końcu mangi będzie z Kyoko (tudzież Mogami), bo w takim tempie jak oni się do siebie niby 'zbliżają' to chyba będą razem w 300 chapterze (jak tyle stworzą). Trzymam za niego kciuki. A choć niektórzy uważają że Kyoko jest trochę wkurzająca, mnie się bardzo podoba i jak najbardziej zasługuje na to cudo. Hah chyba powinnam być zazdrosna ^^. Ale w nowym filmie Kyoko, bodajże Box 'x' czy jakie coś podobnego, jej gra jest cudna! Nawet jakiś facet od filmu powiedział, że jest sexi ;) hah

ocenił(a) serial na 10
simpsonka18

300 chapter na pewno będzie (przynajmnie ja gorąco w to wierzę) nie no nie przesadzjmy troche się do siebie zbliżyli. Najlepiej to można zobaczyc oglądając/czytając ich pierwsze spotkanie^^. Wtedy by mi przez myśl nie przeszło że Ren się w niej zakocha.
ps. Kocham Rena i ubustwiam Kyoko xD. Jestem ich fanką ;p

ocenił(a) serial na 10
TSUbaki_chan

Ehh ja też. Następny chapter będzie 5 października, już nie mogę się doczekać ;) Skończyło się na takim ciekawym momencie... :) Hah ten nowy chapter to chyba prezent dla mnie ;) mam urodziny 2 paź. :P :P Ja wiem, że oni to specjalnie dla mnie robią! Ehh ale tak na serio to strasznie lubię skip beat, a Tsurugę to po prostu uwielbiam :) Tak samo Kyoko :)

ocenił(a) serial na 7
simpsonka18

Ren zawsze mnie strasznie rozbawia. Szczególnie w formie super deformed.
Szkoda, że u nas nie ma w Polsce takiego ciekawego aktora. Echh.

ocenił(a) serial na 10
Hifumi

szkoda że nie ma u mnie w szkole takiego chłopaka, który w przyszłości byłby jak Ren ;) ahh ^^

ocenił(a) serial na 7
simpsonka18

Ciekawe, jak byś to przewidziała? Jesteś jasnowidzem? Poproszę sesję!

ocenił(a) serial na 10
Hifumi

Na czym czytacie Skip Beat? Ja polecam następującą stronkę http://manga.gamestotal.com/en/manga/read_manga/
Jak znacie lepsze chętnie zmienię :)

ocenił(a) serial na 10
Goluszeq

ja czytam wszystko na onemanga.com ale ostatnio jak dodali chapter 148 to chyba po pierwszym dniu go usunęli i go nie ma. nie wiem czemu czy to cos u mnie czy co? napisałam już na forum onemanga ale mi jeszcze chyba nie odpisali. ale zdążyłam przeczytać ;) szkoda tylko że następny chapter będzie dopiero 5 grudnia ;( ;( jak ja tyle wytrzymam?? na dodatek czekam na następne chaptery VK i Ouran które miały być 24 paź a ich jeszcze nie ma ;/ ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones