PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490455}

Skip Beat!

7,8 1 769
ocen
7,8 10 1 1769
Skip Beat
powrót do forum serialu Skip Beat!

Shoutaro

ocenił(a) serial na 7

1.Co jest obciachowego w jego nazwisku?
2.Zrobił straszną rzecz i go nie cierpiałam... do czasu. Od incydentu z kurczakiem coraz bardziej wydawł mi się taki... SŁODKI!!!(Mamoru ma taki wspaniały głos...) Czy to tylko ja?

ocenił(a) serial na 10
Hifumi

NIe iwem co takiego jest w tym nazwysku czy coś xD Ale mi ogolnie się wydaje boski przez ten głos <33 A może po prostu lubie takie charaktery? nie wiem xP

ocenił(a) serial na 10
kao_chan

Z tym nazwiskiem to nie mam pojęcia, ale jeśli chodzi o głos, to zgadzam się- cuuudowny :*

ocenił(a) serial na 10
kao_chan

MNIE NP CIEMNE CHARAKTERY ZAWSZE POCIĄGAJĄ..
A DO TEGO SHO BYŁ CAŁKIEM CAŁKIEM..

ocenił(a) serial na 7
Hifumi

Żadnego absolwenta japonistyki?

ocenił(a) serial na 10
Hifumi

a ja wolę 1000000000000000 razy Rena!!! On jest taki super ;) Przeczytałam wszystkie chaptery mangi jakie na razie są (146, a nie ma jeszcze wszystkich) na onemanga.com
Tsuruga jest po prostu boski ;) mogłabym mieć takiego faceta... i jest superprzystojny ;) pod każdym względem lepszy od shou :) przeczytajcie mangę, jest lepsza od anime, chociaż obydwa kocham. Tyle że manga po ang, ale dla większości to nie problem :)
ehh normalnie rozpływam się nad Renem...
Ale w sumie w chyba 145 chapterze spodobał mi się Shou :) chociaż w sumie powinnam się wkurzyć, bo z całych sił dopinguję Rena.

ocenił(a) serial na 10
simpsonka18

A ja nienawidziłąm Sho, potem zaczęłam go lubic i po 145 i146 chap. znowu go nienawidze. Ten facet mnie po prostu wkurza. Co do rena podobnie z tą różnicą że na paczątku go niecierpiałam a teraz mam na jego punkcie opsesję ^^

ocenił(a) serial na 10
TSUbaki_chan

Ja miałam obsesję od początku :)

ocenił(a) serial na 7
simpsonka18

A nie wydaje Ci się, że częsc postaci ma za długie twarze?

ocenił(a) serial na 10
Hifumi

no te długie twarze trochę śmiesznie wyglądają na niektórych obrazkach, ale na większości się to gubi ;) ja mam na pulpicie tsurugę z jakiegoś obrazku z mangi i nie rzuca się w oczy ta dłuuga twarz

simpsonka18

Ja Rena też ubóstwiam i uwielbiam i lubię głos Shou(pewnie dlatego że ten sam koleś co podkłada Zero z Vampire Knight). Co do mangi to mam szczęście że od dwóch lat mieszkam u szwabów i tutaj mogę je sobie kupić.(oczywiście wymiękam przy scenach z Renem, zaczynam zazwyczaj piszczeć i robię się czerwona)

ocenił(a) serial na 10
simpsonka18

JAK JA CZYTAŁAM MANGE OCZYWIŚCIE ZAZNACZAM ŻE NIE WSZYSTKO ROZUMIE TO SHO CAŁY CZAS CHCIAŁ NA POWRÓT KYOKO BO WNERWIAŁO GO ŻE NIE JEST JUŻ JEGO..
JA PIERDZIU TAKI PIES OGRODNIKA MI SIĘ ZDAJE..

ocenił(a) serial na 9
Hifumi

Ze strony http://myanimelist.net/character/10646/Shoutarou_Fuwa :"His real name is Shoutarou. He keeps it hidden because he finds it as a very old and traditional name"
oraz ze strony http://forums.about.com/n/pfx/forum.aspx?nav=messages&webtag=ab-japanese&tid=953 3 : "The character is an egomaniac, he hates the name 'Shotaro' because the kanji used means 'first-born son' or something... according to the manga at least, it's a very common name, and he hates it because he hates being 'common'.

'Sho Fuwa' is his stage name, and he uses a kanji that means 'valuble' instead, which is much more unique.

Basically, he's just an egotistical idiot who thinks his name is too common for a popstar, and has an irrational fear that someone will find him out."

Czyli nie dość, że to imię jest stare i tradycyjne, to jest też popularne i narcystyczny Sho nie może pogodzić się z tym faktem ;) "shoutarou" oznacza syna pierworodnego, a "sho fuwa" coś kosztownego, drogiego, więc drugie imię o wiele lepiej pasuje według niego do życia scenicznego.

ocenił(a) serial na 7
vanilka

Dzięki!
Cóż, spodziewałam się coś gorszego, ale zmiana takiego imienia też jest bardzo podobna do Sho, syna pierworodnego.

Hifumi

1. Jego imię na początku brzmiało Matsutaro i w tym sęk że w Japonii każde imie się jakoś odmienia. Kyoko śmiała się też z tego że pozostawił "taro" w imieniu a kij wie co to oznacza. Ale jedno jest pewne "Matsu" oznacza coś niezwykle głupiego ;]
2. Co do lubienia go to hmmmm... w anime jest nieznośny ale w mandze znaczy później nawet świetny i pomaga też Kyoko jak jakiś piosenkarz mało co jej nie zgwałcił (jak chcecie wiedzieć o co mi chodzi czytajcie mange ;> ). Ale znów mnie rozdrażnił gdy pocałował ją i jak mnie pamięć nie myli widział to Ren. Kyo była nieźle zdesperowana bo to był jej pierwszy pocałunek. Hehe ale Ren mnie wtedy dobił bo tłumaczył jej że to był wypadek, tylko takie zderzenie (mówił jej to tylko po to żeby się nie dołowała, ale prawda jest taka że Sho zrobił to praktycznie naumyślnie). Wepchał nawet swój język do jej ust bo miała w nich czekoladkę (były to walentynki) a po tym pocałunku to on ją jadł, mówiąc że jest nawet dobra xD
Ale ta scena mimo że była dołująca to też śmieszna. Jak ktoś dobry w englishu jest to zapraszam do czytania mangi ;)

ocenił(a) serial na 10
Nessie_94

oni sa wszyscy irytujaco-rozczulajacy i smieszni :) czekam tylko na to az ten Ren sie do roboty wezmie, bo taki ogien chlopak a nic nie dziala. ona tez powinna sie troche ogarnac bo wszyscy widza co sie kroi a tylko ona sierotka nic nie kuma. czekam tylko na ich pocalunek :D moze sie doczekam i nie umre ze starosci :D

ocenił(a) serial na 10
Lilly_11

widzę Lilly, że spotykamy się i wt tym wątku:) ja też nie mogę się doczekać, aż Ren w końcu podejmie męską decyzję:) ale czekanie na coś dobrego tez nie jest takie złe:)

ocenił(a) serial na 10
Nessie_94

JAKI BYŁ TO CHAPTER? BARDZO PROSZE O ODPOWIEDŹ

ocenił(a) serial na 10
Hifumi

Ja tak uwielbiam pełną wersję jego nazwiska ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones