Slasher
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3

ocenił(a) serial na 7

wiadomo czy planowany jest sezon 3?

ocenił(a) serial na 6
Jo_80

2019. Dokładna data nie jest podona, ale podejrzewam bliżej jesieni.

ocenił(a) serial na 7
Iraheta

Thx! Super!

ocenił(a) serial na 9
Jo_80

Też czekam na 3 sezon,póki co mamy już prawie maj,a jeszcze nic nie wiadomo co dalej niestety.........

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Końcówka maja będzie na netflixie.

ocenił(a) serial na 9
Mciak

Super,mam tylko nadzieje że nie jest robiony na siłę i dorówna poziomem poprzednim sezonom ;)

Jo_80

Premiera 3 sezonu, 23 maja na Netflixie z podtytułem "Przesilenie" (8 odcinków).

ocenił(a) serial na 9
Jo_80

Właśnie pobieram 3 sezon w całości w super jakości i z lektorem z torrentu ;)

ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

3 sezon również doby jak pozostałe

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
Jo_80

I jak ten 3 sezon, widział ktoś już? 2 był bardzo bardzo średni według mnie

ocenił(a) serial na 9
Piiotr3k

Ja widziałem :) Mnie się podobał

ocenił(a) serial na 5
shaks1995

Mnie ciekawi, kiedy będzie dodany trzeci sezon do oceny, bo obsadę z s2 dodano z taką obsuwą, że nawet nie pamiętam, kto kogo i jak grał.

ocenił(a) serial na 6
Piiotr3k

Widziała , dobry , i powiem że nawet bardzo krwawy ;]

ocenił(a) serial na 10
Piiotr3k

Widziałem i jest bardzo dobry , bardziej kreatywne morderstwa

ocenił(a) serial na 5
Piiotr3k

krwawy jak Hostel, lataja rece i nogi doslownie wszedzie, gore nie brakuje ale dosc glupowaty, no i to kto jest morderca jest dosc proste do odgadniecia na 8 odc juz w piatym wiedzialem, zwykle szczegoly zdradzajace morderce sa malo zauwazalne a tutaj sa podawane jak na tacy, jak dla mnie zadnego twista na koniec nie bylo, ale i tak uwazam ze to najlepsza odslona tego tasiemca podniose chyba do 7 ocene

ocenił(a) serial na 7
Jo_80

Już jest trzeci sezon, nazywa się przesilenie Przesilenie.

klaudia01300

Trzeci sezon jest ale najgorszy ze wszystkich sezonów straszna lipa badziewie słabizna facet przychodzi zabija odchodzi nikt go nie widzi Przecież to jest totalna głupota....
dlatego wspominanie co było rok temu co było 10 lat temu jak dla mnie bardzo słabo wytrwać te 8 odcinków będzie męczarnia...

xxxfilmen

Zgadzam się. Strasznie chaotyczny. Do tego zbyt krwawy jak dla mnie. Wiem że taka konwencja, ale są jakiws granice chyba. Generalnie nie podobał mi się . Jakoś go zmeczyłem bo chcialem się dowiedzieć jak się skończy, ale bez przyjemności.

felis5

miałem to samo ta mordownia to psychiczny jakies sceny ,zabojstwo jakies ok ale nie az takie krwawe..strach myslec jak wymysla 4 sezon co tam bedzie jak tutaj piece były nawet....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones