PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616523}

Smash

7,5 2 083
oceny
7,5 10 1 2083
Smash
powrót do forum serialu Smash
nevergonnabe

y, o co chodzi?? :D

ocenił(a) serial na 10
rox16

Karen będzie wykonywała tę piosenkę, ale nie mogę znaleźć, w którym odcinku.

nevergonnabe

A faktycznie, nawet chyba czytałam o tym na forum Katharine. To będzie pewnie oda do Jimmy'iego :P Nie mam wątpliwości, że to wyk, będzie lepsze od oryginału ;) Na razie serialowy Sam (jejku, tak się chyba jego postać nazywa, chociaż pewnie znów oś przekręciłam) wrzucił na yt swoją wersję tego kawałka http://www.youtube.com/watch?v=w-u4BeZgyLw

ocenił(a) serial na 10
rox16

Nie pokręciłaś-to Sam:) Fajnie śpiewa. Czekam na wersję Karen. A Jimmy ma u mnie prze...

ocenił(a) serial na 10
rox16

Znasz może jakieś fajne strony (poza smashsource), gdzie mogę znaleźć coś na temat Smash? Nie wrzucają już nawet zapowiedzi... i dłuży mi się.

nevergonnabe

Nie, nic. Na forum Katharine znalazłam opis kolejnego odcinka, ale już pewnie widziałaś.
OPENING NIGHT
It's "Bombshell's" opening night. As Ivy's (Megan Hilty) nerves get the better of her, support comes from an unlikely source. Meanwhile, Tom (Christian Borle) and Julia (Debra Messing) look to their next project. "Bombshell's" success may be in jeopardy as Eileen's (Anjelica Huston) issues with Richard (guest star Jamey Sheridan) come to a head. Jimmy (Jeremy Jordan) finally opens up to Karen (Katharine McPhee) about his past, but is it too little too late? Rosie O'Donnell, Bernadette Peters, Jesse L. Martin and Jamey Sheridan guest star.

ocenił(a) serial na 10
rox16

Dzięki. Ostatnio nie podoba mi się kierunek, w jakim zmierza Smash:(

nevergonnabe

Kierunek, w jakim zmierza Smash, czy to, że NBC traktuje serial po macoszemu? Mnie Smash z każdym odcinkiem podoba się coraz bardziej. Ostatni był świetny, przypominał mi odcinki z pierwszego sezonu :)

ocenił(a) serial na 10
rox16

Jeszcze nie oglądałam odcinka 11-tego. Martwi mnie (poza "polityką" NBC) też fabuła ostatnio. Nie uporałam się z tym, że Karen nie jest już MM, a teraz jeszcze traci status muzy Dereka. Tak na marginesie:Którą piosenkę przydzieloną Karen Derek oddaje Anie? Za dużo partii śpiewanych dostaje Jimmy, nie mogę już na niego patrzeć i na jego wspólne sceny z Karen. Już nie chodzi o to, że ja jestem w drużynie Cartwills, ale Jimmy jest jakiś taki "niedorobiony" dla mnie, za mały, za młody dla Karen, jakiś taki przygłupi, ma twarz tępego dziecka. Porównuje do tego jak Karen wyglądała z Dev'em i jak się prezentuje w epizodach z Derekiem. Drażnią mnie te powroty Dereka do Ivy, jakby była zapchajdziurą. Dla mnie naturalną koleją rzeczy było to, że spełni się sen o sławie dla Karen, a tu... dzieje się coś złego, boję się, że zostanie z niczym, a na dodatek ma nie być 3 sezonu.

nevergonnabe

Mnie się tam Jimmy podoba, ale nie mogę odżałować, że Karen nie jest z Dev'em. Pasowali do siebie ;) Poza tym podobało mi się to, że była jakaś postać spoza tego musicalowego świata. Teraz Derek zachowuje się jak mega dupek, po ostatnim odcinku wręcz go nie lubię. Oddał Anie najważniejsza piosenkę w całym show - Broadway, here I come. W zasadzie Karen też ma ją śpiewać, tylko później. Ana wykonuje ją w pierwszej scenie musicalu. I zgadzam się, że Karen powinna być Marilyn. Właściwie cały pierwszy sezon do tego prowadził, a tu co, nico ;p Poza tym w prawdziwym życiu nikt nie zrezygnował by z roli na broadway'u tylko dlatego, że zmienił się reżyser i żeby zadowolić chłopaka, którego się praktycznie nie zna ;p

ocenił(a) serial na 10
rox16

Ufff. Akurat nie przepadam za "Broadway, here...". Trochę napadłam na Jimmy'ego;) Nic nie poradzę, że zbzikowałam na punkcie Cartwills. Nie mogę się doczekać nowych piosenek, widziałam na spisie utworów, że Ivy i Karen będą wykonywać That's life Franka Sinatry, Ana,Karen i Jimmy będą wykonywać oryginalną piosenkę The Goodbye Song, Karen i Jimmy Don't let me know, ale żadnej nie mogę znaleźć.
Tu ten spis: (może widziałaś) http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_songs_in_Smash

nevergonnabe

Kat i Sinatra, chyba umrę ze szczęścia kiedy to usłyszę :DD
Widziałam spis, ale jest on ciągle aktualizowany, więc akurat nie wiedziałam o "That's Life"

ocenił(a) serial na 10
rox16

jest już na smashsource

nevergonnabe

Omg, Omg thx :D Kat <3 Haha, jest niesamowita.

ocenił(a) serial na 10
rox16

Wpis tylko dla tych, którzy oglądali odcinek 11 2 seri- - - - - - - - - - - - - Nie ma za co, ja cierpię, bo znalazłam jakiś głupi wpis na Twitterze u jakiejś dziewczyny i się załamałam, nie mam humoru, może źle zrozumiałam, nie wiem, ale już i tak od jakiegoś czasu miałam złe przeczucia, co się dzieje z moim Smash'em;(? Poza tym nie widziałam jeszcze odcinka 11, ale wiem, że Karen nazwała Dereka "starym zazdrosnym" człowiekiem...

nevergonnabe

a co takiego owa dziewczyna pisała? ;) No owszem tak go nazwała, a po nim to spłynęło :d

ocenił(a) serial na 10
rox16

Tylko nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale pisała, że Derek zadurzy się w Ivy i będą mieć dziecko

nevergonnabe

Też jestem ciekawa, napisz :) Ja wiem tylko tyle, że 3. sezonu nie będzie, nad czym twórcy bardzo ubolewają. Powiedzieli jednak, że sezon i cały serial jest doprowadzony do końca i wszystkie wątki będą zamknięte.

ocenił(a) serial na 10
Aldinka18

Tylko nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale pisała, że Derek zadurzy się w Ivy i będą mieć dziecko

ocenił(a) serial na 10
Aldinka18

https://twitter.com/Magali_21 mithrandir ❖ ‏@BennyS_L 15 kwi

@tukicarreno yeah it doesn't make sense..and derek who had a crush for 25 episodes as soon as karen told him 'no' he went straight to ivy?!
Rozwiń

I care about you ♥ I care about you ♥ ‏@Magali_21 15 kwi

@BennyS_L @tukicarreno and fall for ivy and have a baby! he is really the worse wrter/producer on earth! i´ll make sure ever watch a show

nevergonnabe

Mi się osobiście wydaje, że to ironia użytkownika. Chyba by nam nie zrobili czegoś takiego..

ocenił(a) serial na 10
Aldinka18

Oby, bo ostatnio wszystkiego się można spodziewać po scenarzystach. Dopuściłam do siebie już takie myśli, że niepotrzebnie kręcili 2 sezon, a naprawdę kocham Smash. 1 seria była cudowna, mogłabym oglądać w kółko i na okrągło, gdyby czas mi pozwolił...

nevergonnabe

Z tej łamanej angielszczyzny można wywnioskować, że o to komuś chodziło, ale wiesz, ktoś ma po prostu bujną wyobraźnie ;D W ogóle nie ma co się tak przejmować serialem. W końcu to właśnie tylko serial. Też uwielbiam Smash, ale cóż, co ma być to będzie.

ocenił(a) serial na 10
rox16

Niby wiem, że to tylko serial, ale tak bardzo kibicowałam Karen od początku Jej drogi, wszystko mi się w Niej podobało, "zżyłam się" z tą postacią i jakoś tak głupio przejmuje się tym, co się z Nią stanie... Magia telewizji:)

ocenił(a) serial na 10
rox16

I w końcu nie było tego coveru w wykonaniu Katharine... Szkoda... Nie jest to może moja ulubiona ballada, ale zawsze czekam, jak McPhee zaśpiewa, Ona ze wszystkiego zrobi coś pięknego:)

nevergonnabe

No właśnie. Pewnie planowali, może nawet to nagrali, ale nie było już 'miejsca' na ten cover, słyszałam, że sporo scen zostało w tym sezonie wyciętych, bo właśnie odcinki były za długie. Oh, zgadzam się co do Katharine, ale ja nie jestem obiektywna, bo ją uwielbiam. Przynajmniej to mi zostanie po SMASH :D

ocenił(a) serial na 10
rox16

Wiesz może czemu nie ma jeszcze zapowiedzi odcinka 11? Zawsze, zaraz po emisji odcinka, ukazywał się zwiastun...

nevergonnabe

Nie ma promo, bo nbc ma już serial i fanów głęboko i zamiast zwiastuna smash puścili promo "Ready for love" ;DD To jest już szczyt. Nie dość, że nie będzie trzeciego sezonu, przenoszą serial na sobote, kiedy nikt nie ogląda tv, to jeszcze nawet nie puszczają promo kolejnego odcinka ;/

ocenił(a) serial na 10
rox16

Świństwo. Dziękuję za odpowiedź, czekałabym na próżno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones