PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616523}

Smash

7,5 2 083
oceny
7,5 10 1 2083
Smash
powrót do forum serialu Smash

tęsknię

ocenił(a) serial na 10

Tak mi brakuje tego serialu.

ocenił(a) serial na 8
nevergonnabe

Mi też!! Musicalowy serial (dla dorosłych) to spełnienie moich musicalowych marzeń!! Choć przyznaję, że 1 sezon, z piosenkami z "Bombshel" o wiele bardzie mi się podobał!

ocenił(a) serial na 10
aneczka102

Pierwsza seria to był majstersztyk, drugi sezon lubiłam za piosenki, ale nie podobało mi się to, w jaki sposób poprowadzono niektóre wątki. Uważam, że to niesprawiedliwie, że Karen straciła rolę MM (sama zrezygnowała), nie zdobyła nagrody Tony, a przede wszystkim nie odwzajemniła uczucia Dereka. Jeszcze ten Jimmy w więzieniu... Ależ Jej się trafiło... Ivy, choć ciągle kopała pod Karen dołki, zgarnęła wszystko. Pogodziłam się z tym, że grała w Bombshell (większość widzów wolała Lynn jako MM), ale tego, że scenarzyści zrujnowali relację Karen-Derek, nie przeboleję.

nevergonnabe

Niektórzy nie oglądali, bądź są w trakcie, a w komentarzu praktycznie większość wątków omówiłaś.

ocenił(a) serial na 10
luke9471231941

Przepraszam tych, którzy nie skończyli oglądać serialu, a natknęli się na mój wpis. Jak zakładałam wątek, nie dodałam, że to SPOILER, bo nim jeszcze wtedy nie był. Potem wypowiedziałam się drugi raz pod wpływem emocji, troszkę mnie to tłumaczy:) Poza tym nie zauważyłam na forum Smash większego ruchu. Może nie wyrządziłam aż tak wielki szkód:) W każdym razie wybaczcie.

nevergonnabe

Zajrzałam z ciekawości, a jestem dopiero na 6 odcinku pierwszego sezonu. :( Nie da się edytować i zaznaczyć, że spojler?

ocenił(a) serial na 9
nevergonnabe

Dobry, naprawdę świetnie się ogląda... ale drugi sezon tak zniszczyli scenarzyści, że nie dziwię się, że słupki oglądalności poleciały na łeb na szyję. Po prostu przekombinowali.

Unibet_78

nie obejrzałam nawet połowy 2 sezonu i wątki zaczęto tak beznadziejnie prowadzić, że postanowiłam poszukać zakończenia i zastanowić się czy jest w ogóle sens to jeszcze oglądać i znalazłam odpowiedź :/ Szkoda, że to się tak beznadziejnie potoczyła, a efektem jest zdjęcie tak dobrego muzycznie serialu z anteny. Jak można było położyć tak świetną obsadę i piosenki. Wstyd!!!

nevergonnabe

Świetny serial i szkoda, że się skończył, ale jednak to sprawia, że mam do niego inne podejście niż do tych, które mają po 5, czy 7 sezonów i są strasznie naciągane. Według mnie zakończył się z godnością i to mi się bardzo podoba :)

ocenił(a) serial na 8
nevergonnabe

Mi też brakuje, stąd oglądam drugi raz :) I nie pozostało nam nic innego :(

ocenił(a) serial na 10
ronieczka

Jestem w trakcie oglądania 2 serii trzeci raz... Pierwszy sezon widziała już na pewno pięciokrotnie, a nie wiem, czy nie więcej... Mogliby zrobić z tego film fabularny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones