Smoczy Książę (2018)
Smoczy Książę: Sezon 5 Smoczy Książę Sezon 5, Odcinek 3
Odcinek Smoczy Książę (2018)

Nightmares & Revelations

7,4 32
oceny
7,4 10 1 32
Smoczy Książę
powrót do forum s5e3

To jakiś żart jest

ocenił(a) serial na 9

Jak można stworzyć taką sytuację, gdzie najsilniejszy smok jak i niema Ciotka poświęcają życie, bo zwierzaczek został.
Rozumiem, że Bait, jest elementem humorystycznym taj całej serii i od czasu do czasu jest w roli pomocnika w wyprawie, ale bez jaj. Wszyscy siedzą na smoku, są gotowi do odlotu, ale nie Bait gdzieś znowu z tyłu został, więc rozumiem, hehe, muszą po niego wrócić, element humorystyczny, ale w tym odcinku to już przesada, by twórcy za cenę tego zwierzaka postawili na szali smoka i 2 ludzi.
Plus smok jednym atakiem zabija 4 niedźwiedzie, zionięciem następne, a tam stwierdzają, że teraz gdy nie zostawili Baita, to mogą zostawić 2 ludzi na pożarcie xDD
Ktoś mi to wyjaśni, dlaczego podjęto taką decyzję, bo mi to się nie trzyma kompletnie logiki

ocenił(a) serial na 10
rumci96

Robal nie był jedyny.


Jeszcze sa te młode ropuchy które Ezran uwolnił ze statku .
Co Callum i Rayla przypłacili kolejną traumą.

Callum znowu użył Czarnej magii

A Rayla została potraktowana zakleciem zamrażajacym krew.


I tu by się przydało by ktoś go za to okrzyczał.
Callum , Rayla , Soren ktokolwiek.

rumci96

Kończę właśnie 5 sezon i niestety cały ten sezon jest średni. Celowe pisanie tak aby tworzyć dodatkowe kłopoty i problemy. Rozumiem idee ale to w jaki beznadziejny sposób jest ten cel osiągany mnie osłabia. Np: 1. wymieniona przez Ciebie akcja z baitem i krolową smokow, lub że wgl wyruszyli tam mając tylko 5h zamiast następnego dnia przed świtem majac cały dzień.
2. Walka królowej słonecznych elfow z tą elfką krwawego księżyca - żart. 3 razy mogła dokończyć robote i ją zabić a zamiast tego się rozgląda bóg wie za czym. Po czym dostaje łomot i zostaje porwana.
3. Rozbijają statek uciekając bo papuga przestała gadać. No jaja totalne..
4. Elficki chłopak Claudii którego kompas moralny jest tak wyje&any z butów, że to aż nie do uwierzenia. Abstrakcyjna postać.

Myślę, że byłoby tego znacznie wiecej gdybym chciał dalej pisac.. Reasumując im dalej w serial tym wiecej słabego pisania niestety, przepełnionego prostackimi zagrywkami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones